Dzień Singla

Nasza wielka paplanina, słodzimy, ganimy, flirtujemy.
Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Re: Dzień Singla

Postautor: marcin » 16.02.2018 23:14:36

mike pisze:Bycie singlem nie musi oznaczać braku seksu

Smutne musiały być twoje związki, skoro sprowadzasz związek głównie do sfery seksualnej (związek = mam z kim uprawiać seks). To też poniekąd wyjaśnia twoje zadowolenie z bycia stanu wolnego.

Jeżeli ktoś chce świętować dzień singla, niech świętuje, mnie nic do tego. Na tej samej zasadzie można świętować dzień rozwodnika, dzień bezpłodnych itp.
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 17.02.2018 10:56:32

Jestem bardzo zadowolony, że mogę sobie randkować do woli, bzykać się z kim chcę, doświadczać seksu z wieloma chłopakami, nie mieć wobec nikogo żadnych zobowiązań, być otwartym na nowe przygodne romanse. Daje mi to szczęście i spełnienie, jednocześnie pozostaję otwarty na związek, ale nic na siłę. Bycie w związku nie jest dla mnie życiowym celem on się może przytrafić, ale nie musi i nie będzie tragedii.

Ci, którzy nie mają problemu z Dniem Singla, nie mają potrzeby porównywać go do smutnych wydarzeń. Dla niektórych bycie singlem może być dołujące, wówczas nie ma czego świętować, podobnie walentynek nie będą obchodzić ludzie w nieszczęśliwych niespełnionych związkach z problemami, natomiast błędne jest sugerowanie, że to miałoby dotyczyć wszystkich. Tak, ci którzy z wolnego stanu są zadowoleni mają co świętować, podobnie jak szczęśliwe pary w dniu walentynek, co powinno być dla wszystkich oczywiste... Rozumiem, że szczęśliwie zakochanym, bądź desperacko i nieskutecznie poszukującym miłości może być trudno pojąć zadowolenie innych osób ze stanu wolnego, natomiast to jest nieusprawiedliwiona generalizacja i nieuczciwe przerzucanie swoich prywatnych emocji, doświadczeń oraz pragnień na obcych ludzi.
I walk alone

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 17.02.2018 14:37:50

Uwielbiam takie tematy! Gdzie zza dżręder-srender oficjalnej fasady nieśmiało w dyskursie kolegów dają o sobie znać ich prawdziwe poglądy. Teoretycznie uważane za małomiasteczkowe i przestarzałe, więc wyparte i zanegowane na amen. I nagle okazuje się, że awangardzie różnorodności dzień singla kojarzy się z wyimaginowanym «dniem rozwodnika», «dniem bezpłodności», «dzień trądu», itp. KOCHAM WAS!!!

Przewińcie, proszę, taśmę do dyskusji o związkach, nie-związkach, związkach otwartych, związkach hetero i homoseksualnych, bigamii, poligamii, skakaniu z kwiatka na kwiatek itp. i przypomnijcie sobie, że stoicie na stanowisku, że KAŻDY MA PRAWO REALIZOWAĆ SIĘ W ŻYCIU, JAK CHCE. Bycie singlem nie jest lepsze ani gorsze do bycia w (jakimkolwiek) związku, jeśli jest skutkiem podjętej przez singla decyzji. Przypomnijcie sobie, że utrzymujecie, że najlepsze jest ŻYCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ SAMYM, a to oznacza, że niektórym pasują małżeństwa, innym układy na seks, jeszcze inni wybierają samotność i WSZYSTKO TO JEST OK.

No, to na tyle. W sumie to się cieszę, że jesteście tak prozwiązkowo nastawieni, czułem pismo nosem i wiedziałem, że w głębi serca jesteście romantykami :lol:

niebieski

Postautor: niebieski » 17.02.2018 15:45:35

W punkt!

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 17.02.2018 16:16:19

Coś w tym jest. Jakkolwiek nie zazdroszczę singlom, to jednak sądzę, że lepiej być wolnym niż trwać w związku pod przymusem.
kotek91 pisze:Mazemi-jeśli chodzi o mnie to ja mam zawsze swoje zdanie bo jestem dowartościowany i ludzie w pracy i znajomi mnie lubią.Natomiast Ty w pracy jak i na forum jesteś tylko pionkiem ,także twoje zdanie się nie liczy..... 8)

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 17.02.2018 18:00:13

Sporo związanych wychodzi z zaślepionego przekonania, że skoro sami są tacy szczęśliwi będąc w związku to znaczy, że nie ma innego przepisu na szczęście i to błędne przekonanie projektują na innych. Jak ktoś się kieruje tak uproszczoną optyką wówczas staje się bardziej zrozumiałe, że z tego kpi, stawia Dzień Singla na równi z rozwodami, zgonami, bądź innymi nieszczęściami. Jeżeli mielibyśmy się godzić na tak postawioną "logikę" to równie dobrze powinniśmy się wykazać empatią w kierunku homofobów, którzy też mają jeden przepis na szczęście i uważają, że wszyscy powinni go realizować, bo inaczej się oszukują, są nieszczęśliwi, nie wiedzą co robią, a tworząc związki homo przypuszczają atak na hetero rodziny tak jak świętujący Dzień Singla rzekomo atakują walentynki :)
I walk alone

Awatar użytkownika
SonGoku
gejowy
gejowy

Postautor: SonGoku » 17.02.2018 20:36:46

A ten jak zwykle dupę pruje, bo ktoś śmiał napisać coś, co stoi w sprzeczności z jego pojęciem świata :x Skończ.

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 17.02.2018 21:12:48

...a więc jednak to było kłamstwo, że mnie typek ignoruje i nie widzi tematów/postów :mrgreen:
I walk alone

Awatar użytkownika
SonGoku
gejowy
gejowy

Postautor: SonGoku » 17.02.2018 22:25:04

Jak srasz wszędzie na forum, to ciężko przeglądać puste strony. Ignorowanie ma swoje granice.

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 17.02.2018 22:50:44

Srasz ty, bo nie masz nic do powiedzenia na temat wątku, szukasz tylko nowych okazji, żeby mnie podrywać, ale nic z tego nie będzie. Nie pisz do mnie, spływaj i skończ wreszcie kłamać zadawaj się z tymi, którym twój charakter nie przeszkadza. Ciao.
I walk alone

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 17.02.2018 22:54:14

Proszę, nie kłóćcie się! Były walentynki, był dzień singla, chyba wszyscy powinni być zadowoleni i wyświętowani!

Awatar użytkownika
SonGoku
gejowy
gejowy

Postautor: SonGoku » 17.02.2018 22:59:26

mike pisze:Srasz ty, bo nie masz nic do powiedzenia na temat wątku, szukasz tylko nowych okazji, żeby mnie podrywać, ale nic z tego nie będzie. Nie pisz do mnie, spływaj i skończ wreszcie kłamać zadawaj się z tymi, którym twój charakter nie przeszkadza. Ciao.

Osranym kijem od szczotki bym cię nie dotknął, no sorry XD

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 17.02.2018 23:02:08

mare pisze:Proszę, nie kłóćcie się! Były walentynki, był dzień singla, chyba wszyscy powinni być zadowoleni i wyświętowani!

A niech typek robi sobie nadzieję i mi podbija temat w sumie się do czegoś przyda :D
I walk alone

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 18.02.2018 13:40:45

Obrazek
Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać :oops:
kotek91 pisze:Mazemi-jeśli chodzi o mnie to ja mam zawsze swoje zdanie bo jestem dowartościowany i ludzie w pracy i znajomi mnie lubią.Natomiast Ty w pracy jak i na forum jesteś tylko pionkiem ,także twoje zdanie się nie liczy..... 8)

Wróć do „3.4. Czat-room”