Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?

Wszelkie dyskusje światopoglądowe, jak topnienie lodowców wpływa na dietę w San Escobar.
Awatar użytkownika
Yoda
gwiazda północy
gwiazda północy

Re: Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?

Postautor: Yoda » 11.03.2017 15:42:09

Jedna mała uwaga - po 30-tce to już każdy ma zmarszczki wokół oczu ;) Nawet ja widzę pierwsze oznaki starzenia właśnie po oczach, pomimo, że skóra na twarzy jest dalej gładka, a włosy gęste i kolorowe jak kiedyś ;)

Awatar użytkownika
korek
arabska księżniczka
arabska księżniczka

Postautor: korek » 11.03.2017 16:13:22

Jego były sytasznie głębokie i duże, no sam przyznał, że najbardziej aktualne zdjęcie to te na którym był mało widoczny :/

Mazemi, w banku, ale nie pamiętam na jakim stanowisku.

Awatar użytkownika
w300
gejlord
gejlord

Postautor: w300 » 11.03.2017 16:26:13

pewnie robi przy kanalizacjach
Obrazek

usuniety_nr1

Postautor: usuniety_nr1 » 11.03.2017 18:44:08

strach chodzić na randki z korasem:D

Awatar użytkownika
lassana
gejątko
gejątko

Postautor: lassana » 12.03.2017 00:26:23

Chapeau bas ! Przeczytałem prawie całość i podziwiam, że w temacie o tak hmm kontrowersyjno-trollowskim tytule toczy się całkiem sensowna dyskusja :)

seven_days

Postautor: seven_days » 12.03.2017 11:23:21

jezus_chytrus pisze:strach chodzić na randki z korasem:D

dla niego to by musiał być chyba co najmniej prezes banku

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Postautor: żmij » 12.03.2017 12:09:31

Bo większość gejów to socjaliści.

Awatar użytkownika
korek
arabska księżniczka
arabska księżniczka

Postautor: korek » 12.03.2017 12:10:59

Dlaczego wyskoczyłeś z tym prezesem to ja nie wiem -_-

Awatar użytkownika
w300
gejlord
gejlord

Postautor: w300 » 12.03.2017 12:31:18

o czym piszecie ze co z prezesem znaczy z kaczorem?
Obrazek

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Postautor: żmij » 12.03.2017 12:33:10

lassana pisze:Chapeau bas ! Przeczytałem prawie całość i podziwiam, że w temacie o tak hmm kontrowersyjno-trollowskim tytule toczy się całkiem sensowna dyskusja :)

To świadczy o intelektualnym charakterze Forum.

seven_days

Postautor: seven_days » 12.03.2017 12:51:32

w300 pisze:o czym piszecie ze co z prezesem znaczy z kaczorem?

też może być, chyba jest do wzięcia :lol: ale ma za duzo zmarszczek..

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 12.03.2017 14:40:06

korek pisze:Kolejne spotkanie z jakimś nieogarem, zacznę od tego, że facet 31 lat, na zdjęciach spoko, na żywo już zmarszczki wokół oczu, po studiach, ale ma jakąś gównianą pracę. Poszedłby gdzieś indziej, ale nie zna na tyle angielskiego, na moje pytanie czy się uczy, chodzi na kurs itd. nic nie odpowiedział. Gwoździem do trumny było, jak powiedział, że nie wszedł do jakiegoś klubu, bo trzeba było zapłacić wstęp -_-
Dodatkowo zamiast po prostu powiedzieć, że lubi seks oralny zaczął zachowywać się jak dziecko i mówić "lubię ludziki, lodziki są fajne" :roll:

Aaa spóźnił się godzinę na spotkanie, napisał, że się spóźni dopiero kiedy już byłem na miejscu :/
Glupi byłem, że czekałem, no nic nie pierwszy raz zmarnowałem czas na jakiegoś ciecia.

Ile masz lat, bo trochę piszesz jak nastolatek :) Spóźnialstwo jest niefajne, no ale według sytuacji, którą opisałeś to nie była żadna randka, tylko jakieś formalne spotkanie jak o prace. Mnie na randkach strasznie irytują kolesie, dla których najważnieszą informacją o mnie to jest gdzie pracuje, ile zarabiam i czy mam pierdyliard fakultetów ambicji i aspiracji. Tacy mają u mnie malutkie szanse, bo nie szukają faceta i miłości, tylko szukają tzw. dobrej partii. Jak są przystojni i mają fajny tyłek to się nadają do jednorazowego, bądź kilkukrotnego przeruchania, dalej nie bardzo wiadomo co z takimi robić.
Z kolei zmarszczki to już bardzo indywidualna sprawa, jeśli się tak bardzo przeraziłeś to jego zmarszczki pewnie nie wyglądały wiele lepiej jak miał 25 lat. Znasz może Dustina Lance Black? To partenr olimpijskiego skoczka Toma Daley. Facet ma 42 lata i twarz 20-paro latka, z tego co mi wiadomo operacji plastycznych nie robił, po prostu dba o siebie używa kosmetyków no i ma dobre geny. Sam jestem po 30 i nie mam zmarszczek pod oczami, jednak po tym co przeczytałem na randkę się na pewno nie wybierzemy, jednak zupełnie szczerze życzę powodzenia :-)

Obrazek
Mazemi pisze:Mike, pierwsze zdanie w Twoim poście jednoznacznie wskazuje, komu słoma wystaje z butów i nosi bagaż kompleksów.

uzytkownik_konta pisze:W każdym mniej-więcej tak jest.

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 12.03.2017 15:03:43

Mnie by bardzo wkurzyło, gdyby ktoś na fellow pokazywał swoje stare zdjęcia z młodości, na których był piękny i gładki, a w realu okazałby się stary i pomarszczony.
kotek91 pisze:Mazemi-jeśli chodzi o mnie to ja mam zawsze swoje zdanie bo jestem dowartościowany i ludzie w pracy i znajomi mnie lubią.Natomiast Ty w pracy jak i na forum jesteś tylko pionkiem ,także twoje zdanie się nie liczy..... 8)

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 12.03.2017 15:45:46

Mnie też, ale wg. tego co napisał korek nie było takiej sytuacji. Facet 31 lat to jest wciąż jeszcze chłopak, bardzo młody, a nie żaden tam dojrzały facet. Jak pokazał foty sprzed paru lat to wiele się nie mógł zmienić, a jak ktoś ma tendencje do głębokich zmarszczek to one są już widoczne u 20-paru latków. Jak ktoś nie ma, to tak jak na załączonym przykładzie może mieć nawet powyżej 40 i wciąż cieszyć się młodzieńczą skórą.
Mnie jednak najbardziej zirytowały kryreria i priorytety podczas randki, ale cóż każdy ma swoje pierdololo :-)
Mazemi pisze:Mike, pierwsze zdanie w Twoim poście jednoznacznie wskazuje, komu słoma wystaje z butów i nosi bagaż kompleksów.

Awatar użytkownika
korek
arabska księżniczka
arabska księżniczka

Postautor: korek » 12.03.2017 16:39:33

Oj Mike, ale to nie ja zacząłem, sam najpierw pytał się gdzie studiuję, co studiuję, powiedział, że spóźnił się na spotkanie przez pracę, więc zapytałem co to za praca.

Tak, wiem z kim chodzi Tom Daley, wiem, że jest dużo starszy, aaa i na randkę również bym się z Tobą nie wybrał :)
Nie wiem co rozumiesz przez to, że piszę trochę jak nastolatek, a lat mam prawie 22.

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 12.03.2017 17:40:19

Łomatko 22 to stara dupa jesteś... nie no tak na serio to będziesz za 3 latka, bo 25 to jest pierwszy krok do gejowskiej emerytury, wtedy to kolesie zaczynają zamykać okna na czaterii po pytaniu o wiek, dla 18-20 latków oraz 30+ (tak tak omawialiśmy to w innym temacie hihi) zaczynasz być stary, a potem z każdym kolejnym rokiem będzie już tylko gorzej :-D
Nie pisałem tylko o tobie, przewodnia tematyka randek, a więc praca, kasa i osiągnięcia to przypadłość chyba większości ludzi. To ja tu jestem dziwny i niedzisiejszy, bo dla mnie liczy się tylko chemia, serce, błysk w oku no i trochę wygląd. Kompletnie zlewam sprawe jeśli chodzi o pierdolety w stylu "czym się zajmujesz na co dzień" itp nieprzydatne na randkach sprawy. Jeśli koleś mi sam nie powie to nawet nie zapytam :D

Awatar użytkownika
Yoda
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Yoda » 12.03.2017 18:02:53

@mike, część gejów ma po prostu typowo patriarchalne podejście do sprawy, oceniając potencjalnych partnerów wg tych samych kryteriów, co przeciętna kobieta - czyli status społeczny, zamożność, praca, itp. Analogicznie starsi faceci oceniają młodszych głównie po wyglądzie.

To pokazuje, jak silnie są w nas zakorzenione pewne wzorce kulturowe, które są powielane nawet wtedy, jeśli sami stanowimy pewne odstępstwo od "patriarchalnej normy".

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 12.03.2017 18:11:21

@Yoda
Pełna zgoda i skoro już poruszyłeś temat kobiet to przypomniała mi się Olfaktoria i jej słynny wykład nt. tego jaki powinien być "idealny" facet.... Zapraszam wszystkich do obejrzenia tej żenady https://www.youtube.com/watch?v=eRKTtl8iMPE

Awatar użytkownika
dummy
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: dummy » 12.03.2017 19:37:58

mike pisze:[...] To ja tu jestem dziwny i niedzisiejszy, bo dla mnie liczy się tylko chemia, serce, błysk w oku no i trochę wygląd. Kompletnie zlewam sprawe jeśli chodzi o pierdolety w stylu "czym się zajmujesz na co dzień" itp nieprzydatne na randkach sprawy. Jeśli koleś mi sam nie powie to nawet nie zapytam :D

Nie jesteś dziwny, po prostu masz swój pogląd na ten temat i nie każdy się z nim zgadza. To normalne... Ja na przykład zgodzę się po części, bo jednak to, czym dana osoba zajmuje się na codzień, jest dla mnie dosyć istotne. Praca to jednak większa cześć naszego dnia, a więc i spora cześć życia. I nie, nie mam na myśli zarobków. Ale facet, który pracuje wbrew sobie, narzeka ciągle na swoje zajęcie i nic nie stara się z tym zrobić, nie robi na mnie zbyt dobrego wrażenia. Oczywiście, że chemia, serce czy "błysk w oku" (wygląd pominięty nie bez przyczyny) są ważne, ale dobrze byłoby być z kimś, kto ma w życiu jakieś aspiracje, dąży do spełnienia nie tylko w życiu osobistym i nie jest jednowymiarowy. To, co opisałeś, to związek na krótką metę i typowo nastoletni. A to dość zabawne, bo bycie nastolatkiem zarzucałeś komuś innemu. :P

To jest tylko moje zdanie. Muszę to podkreślać w każdym poście, bo reakcje niektórych ludzi są wręcz zabawne. :x

PS: A co do ładnego Pana po 40-tace, owszem można mieć świetne geny i udowodniony brak operacji plastycznych, ale cuda mogą też zdziałać nietanie zabiegi kosmetyczne, a, powiedzmy sobie szczerze, stać go na nie. :3 Nie mowię, że tak musi być w jego przypadku, ale dopuszczam taką możliwość. :3 Zabiegi kosmetyczne to jednak dbanie o siebie niż oszukiwanie się, że czas nie każdego dosięga. :3
Obrazek

Awatar użytkownika
Avril
gejlord
gejlord

Postautor: Avril » 12.03.2017 19:40:11

mike pisze: To ja tu jestem dziwny i niedzisiejszy, bo dla mnie liczy się tylko chemia, serce, błysk w oku no i trochę wygląd.

Kłamiesz w żywe oczy! :wink: Zawsze człowiek patrzy na wygląd.

Wróć do „1.2. Światopogląd”