Ostatnie pożegnanie

Autorskie tematy (głównie z działu "Przedstaw się") userów, którzy skasowali swoje konto na forum.
Awatar użytkownika
odkurzacz
Antypapież II
Antypapież II

Ostatnie pożegnanie

Postautor: odkurzacz » 22.10.2008 22:33:06

W związku z ostatnim ujemnym przyrostem naturalnym ( eutanazje, samobójstwa, zgony, morderstwa) na forum, zakładam cmentarzyk forumowy ;) ( Niech światłość przyświeca tym, którzy odeszli bez pogrzebu).
Proponuję wklejać tutaj avatary (takie zdjęcie nagrobne) osób które od nas odeszły :(

Na początek rodzina kilimków ... którzy zeszli w ciągu ostatniej doby ( nie wiem czy wypada ekshumować dawniejsze przypadki :x)
Obrazek
You cant expect to wield supreme executive power, just because some watery tart threw a sword at you!

Awatar użytkownika
wpcomet
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: wpcomet » 22.10.2008 23:39:02

Jako czarny humor to niezłe, ale ja bym wolał, żeby jednak nie odchodzili... A może kiedyś wrócą pod innymi nickami?

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 23.10.2008 00:15:07

Odkurzacz, rozwalasz mnie :lol:
Chociaż nie wiem, czy ten topik to taki dobry pomysł. Zdawało mi się, że lubisz Nigrivona. Chcesz przeczytać, jak jest żegnany tu przez Targeta?

Przesunąłem temat do działu Humor
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
odkurzacz
Antypapież II
Antypapież II

Postautor: odkurzacz » 23.10.2008 01:18:51

Ależ temat jest możę i nieco groteskowy.... ale tak na prawdę, to fajnie by było miejsce gdzie można by spotkać dusze przodków ( dawnych użytkowników ), dlatego uważam, że pomysł nie jest z kategorii "humor"..... aby nie było zbyt pompatycznie, forma moim zdaniem jest odpowiednia ;)

.... co będą czytać przyszłe pokolenia, kiedy jedynymi administratorami będą Ark, Wirginia albo ten kojarzący się z nocą świętojańską no..... Sobótk ?
You cant expect to wield supreme executive power, just because some watery tart threw a sword at you!

Awatar użytkownika
Chorus
jutrzenka
jutrzenka

Postautor: Chorus » 23.10.2008 03:46:48

To jest w złym guście, w złym tonie i poniżej poziomu !! Nie widze w tym nic śmiesznego, to napawa mnie obrzydzeniem !! Z najgorszej kurwy tak nie żartuję... DNO !!
Nie warto być dobrym chłopcem, lepiej zejść na manowce :D

Awatar użytkownika
wpcomet
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: wpcomet » 23.10.2008 11:52:34

Ja to potraktowałem jako sposób na odreagowanie i nabranie dystansu do tego co się stało, a nie jako złośliwość pod adresem tych osób, które zdecydowały się odejść. Ale może rzeczywiście ze względu na to, że może to zostać odebrane jako złośliwość, lepiej zrezygnować z takiej formuły, czyli wykasować lub zmienić. Może lepiej przyjąć formułę "Wspomnień"? Choć z drugiej strony to raczej nie powinno się żyć przeszłością i żałować to, że ktoś podjął taką a nie inną decyzję. Chciałbym, żeby wrócili i współtworzyli tą wspaniałą różnorodność opinii i poglądów, ale zrobią jak chcą i uważają.

Awatar użytkownika
BartP
gejątko
gejątko

Postautor: BartP » 23.10.2008 23:22:29

Aż strach coś napisać, bo jeszcze Noah zbanuje :)

Awatar użytkownika
geek
supernowa
supernowa

Postautor: geek » 23.10.2008 23:28:06

Chorus pisze:To jest w złym guście, w złym tonie i poniżej poziomu !! Nie widze w tym nic śmiesznego, to napawa mnie obrzydzeniem !! Z najgorszej kurwy tak nie żartuję... DNO !!

I pod tym sie podpisze.
Jordan 2001-2009
Rest In Peace

noah

Postautor: noah » 23.10.2008 23:31:47

łoł.. rozjebałeś mnie... jestem taki straszy , ze az stach cokolwiek napisac... ale wiesz... mam w najglebszym powazaniu ten temat / topic w dniu dzisiejszym i zapewne przez kilka najblizszych..

Wlasnie sie dowiedzialem o smierci przyjaciela, zatem nie mógł się pojawic lepszy topic, zwlaszcza w temacie humor.

Ps. Pogadamy kiedy idziej!

Awatar użytkownika
antypapiez
forumowy
forumowy

Postautor: antypapiez » 23.10.2008 23:55:15

Na tym forum wonieje jadem trupim :( :( :( Wpuścili mnie pewnie tylko po to, bym szczątki pozbierał :( :(

Awatar użytkownika
odkurzacz
Antypapież II
Antypapież II

Postautor: odkurzacz » 24.10.2008 00:00:43

:o :o :o Ale ja tu nie zauważyłem (ani tym bardziej nie popełniłem) żartu z nikogo :o :o
Sam chciał bym kiedyś mieć taki nagrobek ;)

Nic nie poradze, ze nie wszyscy sa w stanie odczytac intencje .... ale można się w sumie było spodziewać ;)

Awatar użytkownika
regysky
Administrator
Administrator

Postautor: regysky » 24.10.2008 00:42:31

Widocznie jestem zdemoralizowany, bo nie mogę przestać się śmiać.

Odkurzacz jesteś boski! Możesz pierwszy rzucić grudę na trumnę. :D

Idę się poturlać!

Nawiązując do tematu. W liceum po długich bojach mieliśmy klasą przeprosić jedną osobę, która na te przeprosiny nie zasłużyła. Wychowawczyni (zorientowana w sytuacji) kupiła kwiaty na przeprosiny udekorowane wstęgą pogrzebową z napisem "ostatnie pożegnanie". Jak przepraszaliśmy wręczając kwiaty to skręcała się ze śmiechu. Dopiero po ceremonii dowiedzieliśmy się, co nam zafundowała. :D
Polish priest blessing “an important road” in the Radom county. Dąbrówka Połężna, 2012.

Awatar użytkownika
Chorus
jutrzenka
jutrzenka

Postautor: Chorus » 23.11.2008 17:18:14

Taki żart, to jak wróżenie/życzenie komuś śmierci. Takich rzeczy się nie robi. Nie ważne jakie autor miał intencje, tak sie po prostu nie robi.
Nie warto być dobrym chłopcem, lepiej zejść na manowce :D

Awatar użytkownika
odkurzacz
Antypapież II
Antypapież II

Postautor: odkurzacz » 23.11.2008 17:39:57

widzę, że jesteś na mnie zły za inny tmat to będizesz wygrzebywał do, co się nie podobało kiedyś.
Śmierć jest tak samo naturalna jak sen czy jedzenie... więc dlaczego nie można by z niej żartować i uważasz, że należy ją czynić tematem tabu ? poza tym tutaj chodziło o śmierć dla forum. To co piszesz jest daleko idącą nadinterpretacją.... a mówimy o tym poście a nie o jego nadinterpretacjach. ;P nie widzę nic złego a temacie, ale na szczęście brakuje materiału do kontynuowania go więc do tej pory pozotaje martwy ;)

nigrivon

Postautor: nigrivon » 23.11.2008 20:30:21

symbolika śmierci jest bardzo szeroko wykorzystywana w kulturze, tutaj przecież również chodzi o śmierć symboliczną, w czym problem?

Awatar użytkownika
Dawmat
jutrzenka
jutrzenka

Postautor: Dawmat » 23.11.2008 20:36:57

Chorus pisze:Nie ważne jakie autor miał intencje (...)

Jak na mój gust, to raczej jednak jest dosyć istotne, jakie intencje ma autor danej wypowiedzi....

Zaś sam temat mnie rozśmieszył. :D :P
Uważam, że czysty intelekt jest w stanie zrozumieć świat.
Zdrowy rozsądek to warstwa przesądów wprowadzonych do umysłu przed osiągnięciem 18. roku życia.
Albert Einstein

Awatar użytkownika
odkurzacz
Antypapież II
Antypapież II

Postautor: odkurzacz » 07.03.2009 20:14:20

Zgodnie z tradycją grzebania antypapieży przysługuje mi miejsce w kościele:
Obrazek
Użytkownik Odkurzacz
Liczba postów: 4161
Liczba sensownych postów: mniej niż 100
Data dołączenia: 16 maj 2004

Dziękuję Wam za 5 lat spędzone razem na forum. Przez ten czas wiele się w moim życiu zmieniło. Forum stało się ważną jego częścią ! Poznałem tutaj wiele wspaniałych ludzi ( wielu z nich od dawna już tutaj nie bywa a jednak kontakt nam się nie urwał ! ). Kilku z nich uważam za bliskich przyjaciół ! Kilka osób chciałem bliżej poznać ale jakoś nam się nie ułożyło :( Mam nadzieję, że jeszcze nic nie jest stracone.

Wiele sporów toczyło się w gruncie rzeczy wokół tego, czy powinna tutaj panować demokracja. Moim zdaniem nie koniecznie. Czym innym jest natomiast kwestia wolności wypowiedzi ! Usunięcie posta ponieważ kogoś obraża to kompletnie co innego niż kasowanie wypowiedzi które się po prostu nie podobają właścicielowi. Oczywiście Rafik ma do tego całkowite prawo jako właściciel. Prawo jest jednak czym innym niż dobry zwyczaj ! To, że coś nie jest zakazane nie znaczy, że wypada to robić. Cała sytuacja strasznie kojarzy mi sięz tym, czego najbardziej w Polsce nie lubię - z takim drapieżnym kapitalizmem. Na szczęście w innych krajach właściciele firm doszli do wniosku, że należy przede wszystkim dbać o klienta. W Polsce, między innymi na portalu Gejowo.pl jeszcze nie.

Tak samo jak właściciel ma prawo do robienia z forum co chce, tak samo użytkownicy mają prawo do wyboru, czy się na to zgadzają i czy chcą uczestniczyć w czymś takim. Po ostatnich wydarzeniach ( jak równiesz tych sprzed mniej więcej roku kiedy kasowano konta bez żadnego ostrzeżenia... kiedy chyba pobiłem rekord zdobywając 3 ostrzeżenia w ciągu godziny za wytknięcie nielogiczności działania Pewnej Osoby) stwierdzam, że to nie jest miejsce dla mnie ! Od medium służącego do wymiany poglądów i informacji, jakim jest forum, nie oczekuje się cenzurowania niewygodnych treści !

W gruncie rzeczy, nie mogę tutaj nawet przebywać ponieważ nie akceptuję regulaminu ! Ostatecznym potwierdzeniem tego było usunięcie dzisiaj mojego tematu który miał ostatecznie odpowiedzieć mi na pytanie czy zostać, czy odejść.

Pisząc tego posta przyszło mi do głowy, że z prawdziwego świata też chciał bym odejść wiosną albo latem, w momencie bycia najbardziej szczęśliwym.

Jeśli ktoś ma ochotę utrzymywać ze mną kontakt to moje gg: 5370385
e-mail: cagliostro@vp.pl

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 07.03.2009 20:31:09

Przykro mi to czytać :(
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 07.03.2009 20:32:25

:placze: :placze: :placze: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :( :( :( :(

Odkurzaczu, szkoda... A może jednak jeszcze zmienisz zdanie...
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
Palpatine
Argent Crusader
Argent Crusader

Postautor: Palpatine » 07.03.2009 20:58:51

WTF ?????? :o :o :o :( :( :(

Wróć do „7.3. Ci, którzy odeszli”