Nie wypełnisz tego - prywatne badania

Wszystko na temat badan, ankiet, testów, sond i próśb z nimi związanymi.

Zgadzam się / są mi bliskie:

0-2
2
40%
3-5
3
60%
6-8
0
Brak głosów
wszystkie
0
Brak głosów

Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
kowalski-ktos.9
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Nie wypełnisz tego - prywatne badania

Postautor: kowalski-ktos.9 » 01.05.2017 23:12:00

Drogi Czytelniku,

chciałbym prosić Ci o zaznaczenie z jaką ilością z tych 9 zdań się zgadzasz / są Ci bilskie:

Prawdziwa miłość jest wtedy kiedy życia obu partnerów zleją się w jedność (brak sekretów, robimy wszystko razem itp.).
    Kiedy następuję zmiana w moim środowisku społecznym (zmiana szkoły / pracy / miejsca zmieszania itp.) to długo nawiązuje nowe kontakty.
    Czasami mam wrażenie, że jestem podzielony na dwie świadomości o różnych, a czasami sprzecznych potrzebach.

Uważam, że agresja jest kompletnie niepotrzebna i dlatego jej nie używam.
    Czasami jestem zły/zła tak bardzo, że coś niszczę lub wymierzam srogą sprawiedliwość.
    Przyjmuję z łatwością upodobania partnera ale cyklicznie też się od nich odcinam.

Czasami prowokuję sytuację aby wyprzedzić potencjalne odrzucenie przez partnera.
    Czasami przepraszam partnera nawet jeżeli nie zawiniłem aby rozwiązać konflit.
    Kontrolowanie swoich uczuć i emocji jest niezdrowe.

Potrzebuję wyniki do własnych prywatnych badań. Nie mogę więcej napisać aby nie zaburzyc wyniku.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Wróć do „1.4. Ankiety, badania, sondy”