Jakie autko do seksu?

Wszystko o kółkach, kołach, kółeczkach i koniach... mechanicznych.
Awatar użytkownika
esteban
wyjadacz
wyjadacz

Re: Jakie autko do seksu?

Postautor: esteban » 06.02.2006 23:03:28

veinte pisze:
* - nie dotyczy autostrad polskich, a tym bardziej zachodnioeuropejskich. Tam się wybieram Skodą Octavią 1,8T 4x4, bądź 1,9TDI.

Co nie ?? Po prostu europejskie autostrady sa zbyt skąpe dla poldków :P
tylko 5 pasów ?? no przeciez jak po tym jeździć ??

Awatar użytkownika
wsw7
forumowy
forumowy

Postautor: wsw7 » 07.02.2006 00:35:37

czarek04 pisze:w jakich autkach najlepiej robić seks? coś chciałem sobie kupić i zastanawiam się :D potrzebuje raczej coś małego, na nasze wrocławskie korki i poza wrocławskie lasy :D

małe na sex? może te będzie dobre :-)
Obrazek
Nie należy zadawać zbyt daleko idących pytań,
aby nie wywołać zbyt daleko sięgających odpowiedzi.

Gdzie tu jest szalet? - WSZĘDZIE.

Obrazek

czarek04

Postautor: czarek04 » 07.02.2006 08:14:08

chafre pisze:polecam garbusa,najlepszy dla garbatych umysłów:D

tzn. nie dla mnie. Pewno piszesz tak z autopsji :)

Max_Payne

Postautor: Max_Payne » 07.02.2006 13:34:23

Veinte i esteban! Wszystkie Poldki swiata sa Wam wdzieczne za slowa otuchy i poparcia. Tak trzymac, chlopaki. Poldki gora!

Swoja droga czy wiedzieliscie ze w ramach dobrze ukladajacej sie wspolpracy, wysylalismy Poldki w latach 70 do Egiptu /zreszta Zuki tez ;)/

Awatar użytkownika
Dick_Powers
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Dick_Powers » 07.02.2006 16:49:10

Wilkoo pisze:
206 Combi? To paskudztwo? Poza tym 206'tka ma jedną poważną wadę - to samochód z Francji!

No juz nie przesadzaj!!!
On ma tylko 10 tysiecy na kupno samochodu, a wiec niczego nowego o standardzie BMW czy merca nie kupi, a 206 moze kupic jak sie dobrze sprezy. Samochod jezdzi i jest chwalony przez mechanikow pracujacych dla stajni rajdowych Peugeot'a. Znam jednego takiego mechanika dosyc...hmmm... "dokladnie" ;) :P, a wiec on nie sprzedaje mi kitu.
Dick Powers, to przeciez TYLKO NAZWISKO

Awatar użytkownika
veinte
gejowy
gejowy

Postautor: veinte » 07.02.2006 17:54:17

Max_Payne pisze:Veinte i esteban! Wszystkie Poldki swiata sa Wam wdzieczne za slowa otuchy i poparcia. Tak trzymac, chlopaki. Poldki gora!

Swoja droga czy wiedzieliscie ze w ramach dobrze ukladajacej sie wspolpracy, wysylalismy Poldki w latach 70 do Egiptu /zreszta Zuki tez ;)/

Jednak chyba później nawet. Montownia Polonezów w Egipcie dzialala od 1980 do 1993 roku, a wiec skladane byly tez tam modele Caro.
Do Chin także były eksportowane a w Pekinie był salon FSO.
Więc jak widać samochód na światowym poziomie. 8)
Ja sam widziałem 3 lata temu w San Marino i Włoszech Poloneza Truck, z naklejką Deawoo Truck zamiast Polonez :x I to ostatnia wersja z zaokrąglonymi kształtami w środku :-)

Awatar użytkownika
dj.grzechu
młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Postautor: dj.grzechu » 07.02.2006 19:55:52

czarek04 pisze:w jakich autkach najlepiej robić seks? coś chciałem sobie kupić i zastanawiam się :D potrzebuje raczej coś małego, na nasze wrocławskie korki i poza wrocławskie lasy :D

Mnie nie pytaj. Nie interesuję się samochodami. Nudy!

upla

Postautor: upla » 07.02.2006 20:36:11

Jak dla mnie to tylko kombi i nic innego wybieraj w modelach kombi, marka nie wazna tak mysle, ale moze sa chlopaki co leca na marki a nie na modele?????????????? Swoja droga to jakos lepiej brzmi rznalem sie w ferarri niz rznalem sie w skodzie octavii....

Awatar użytkownika
kuba81
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: kuba81 » 07.02.2006 21:30:41

Moze lada samara w trzydrzwiowej wersji? :lol: Po zlozeniu tylnej kanapy i przednich foteli jest calkiem sporo miejsca. Ma mocne zawieszenie, wiec wjedziesz bez problemow w glebokie zarosla. A jak jeszcze kupisz popularna wsrod wschodnich handlarzy wersje z lustrzanymi szybami to juz cie nikt nie zaskoczy podczas ubijania oczka. :lol: Za kilka tysiecy zl chyba mozna kupic dobrze utrzymany egzemplarz.

Tylko ten wizerunek marki... 8)

Awatar użytkownika
wsw7
forumowy
forumowy

Postautor: wsw7 » 07.02.2006 23:56:53

murich pisze:
Moze lada samara w trzydrzwiowej wersji? :lol: Po zlozeniu tylnej kanapy i przednich foteli jest calkiem sporo miejsca. Ma mocne zawieszenie, wiec wjedziesz bez problemow w glebokie zarosla. A jak jeszcze kupisz popularna wsrod wschodnich handlarzy wersje z lustrzanymi szybami to juz cie nikt nie zaskoczy podczas ubijania oczka. :lol: Za kilka tysiecy zl chyba mozna kupic dobrze utrzymany egzemplarz.

Tylko ten wizerunek marki... 8)

Miałem właśnie taki samochód, w dodatku z lustrzanymi szybami i nigdy mi nie przyszło do głowy aby w nim uprawiać seks :D on ma 10000pln za to sobie spokojnie 3 takie autka kupi, ale co ty polecasz, jeszcze się mu zepsuje w lesie i co wtedy :D

Obrazek

Max_Payne

Postautor: Max_Payne » 08.02.2006 11:32:30

Lady tez sa fajne. Samara wymiata. To tak jak Poldek. Oczywiscie Poldki sa fajniejsze, ale ladzianki tez nie sa zle. Mocne, latwo naprawic, wytrzymale, troche brzydkie, ale nie ma co narzekac. Fajne furu

czarek04

Postautor: czarek04 » 10.02.2006 12:04:07

Max_Payne pisze:Lady tez sa fajne. Samara wymiata. To tak jak Poldek. Oczywiscie Poldki sa fajniejsze, ale ladzianki tez nie sa zle. Mocne, latwo naprawic, wytrzymale, troche brzydkie, ale nie ma co narzekac. Fajne furu

brrrr, ruskie samochody, a części będę sobie sam importował... :D bo ich w sklepach nie ma, albo trzeba czekac b. długo.
ruskie samochody, to raczej nie dla mnie

czarek04

Postautor: czarek04 » 10.02.2006 12:21:50

veinte pisze:
Max_Payne pisze:Veinte i esteban! Wszystkie Poldki swiata sa Wam wdzieczne za slowa otuchy i poparcia. Tak trzymac, chlopaki. Poldki gora!

Jednak chyba później nawet. Montownia Polonezów w Egipcie dzialala od 1980 do 1993 roku, a wiec skladane byly tez tam modele Caro.
Do Chin także były eksportowane a w Pekinie był salon FSO.
Więc jak widać samochód na światowym poziomie. 8)
Ja sam widziałem 3 lata temu w San Marino i Włoszech Poloneza Truck, z naklejką Deawoo Truck zamiast Polonez :x I to ostatnia wersja z zaokrąglonymi kształtami w środku :-)

robili tam z tego budy dla psów, bo do niczego innego to sie nie nadaje.
Zastanawiam się nad Sieną, ale to jedynie ze względu na cenę.... :-D

Elendur

Postautor: Elendur » 10.02.2006 17:00:17

Jakbym był wszypolakiem - zaproponowałbym Wam karawan :P
A tak - znajdzcie sobie konstruktywniejsze tematy :P Odpowiedź na to w jakim samochodzie - możecie poszukać w którymś z numerów CKM... seks hetero nie różni się tak bardzo od seksu homo :)

upla

Postautor: upla » 10.02.2006 17:31:01

Wiesz co teraz mi sie przypomnialo jest takie powiedzenie ze im wiekszy samochod tym mniejszy interes i na odwrot wiec moze faktycznie ten matiz albo cos innego malego Mini Moris chociazby :lol:

levar

Postautor: levar » 11.02.2006 01:22:49

W pizdu!!! Jak bym kogoś kochał to bym się zmieścił z nim nawet do malucha czy trabanta, ale seks dla seksu to mnie nawet w mercedesie nie kręci ;[ ;/

Awatar użytkownika
wsw7
forumowy
forumowy

Postautor: wsw7 » 11.02.2006 01:56:41

czarek04 pisze:
brrrr, ruskie samochody, a części będę sobie sam importował... :D bo ich w sklepach nie ma, albo trzeba czekac b. długo.

A wiesz że, jakieś 25% to wersja Fińska, przy której silniku grzebał Ford :P

Obrazek

czarek04

Postautor: czarek04 » 14.02.2006 18:50:37

wsw7 pisze:
czarek04 pisze:

A wiesz że, jakieś 25% to wersja Fińska, przy której silniku grzebał Ford :P

tym bardziej, może w latach osiemdziesiatych to jeszcze nadawało się do jazdy, ale teraz to nadaje sie tylko na bude dla psa :D

czarek04

Postautor: czarek04 » 14.02.2006 18:55:43

upla pisze:Wiesz co teraz mi sie przypomnialo jest takie powiedzenie ze im wiekszy samochod tym mniejszy interes i na odwrot wiec moze faktycznie ten matiz albo cos innego malego Mini Moris chociazby :lol:

to przysłowie pochodzi od teori Freuda, który kiedys, dawno temu robił swoje badania i okazało się zgodnie z tymi jego badaniami, że męzczyzni mający kompleksy wybierają duże auta :-D tyle pamiętam z wykładów z psychologi na studiach, ale najpilniejszym studentem nie byłem :-D
ja kupie sobie małe autko

mgr Czaruś :lol:

czarek04

Postautor: czarek04 » 14.02.2006 19:00:22

Enlil pisze:Jakbym był wszypolakiem - zaproponowałbym Wam karawan :P
A tak - znajdzcie sobie konstruktywniejsze tematy :P Odpowiedź na to w jakim samochodzie - możecie poszukać w którymś z numerów CKM... seks hetero nie różni się tak bardzo od seksu homo :)

Temat jest bardzo konstruktywny. Nie zamierzam przegladac numerow CKM i czytac na temat seksu hetero. To jest forum dla gejów i jak ci sie nie podoba, to mozesz sobie założyc swoje własne forum.

Na temat róznic w seksie hetero a homo nie bede pisac, bo mnie to nie interesuje. tzn. seks hetero mnie nie intreesuje.

Pozdr. z Wrocławia
Czaruś

Wróć do „2.7. Motoryzacja”