Kolej: pociągi, dworce kolejowe itp.

Wszystko o kółkach, kołach, kółeczkach i koniach... mechanicznych.
Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Re: Kolej: pociągi, dworce kolejowe itp.

Postautor: Kawa » 04.06.2018 22:27:53

Hmmm... Czasami na portalach wybrane słowa w tekście są automatycznie zamieniane na linki. Raz czytałem artykuł o obozach koncentracyjnych i komorach gazowych. Słowo "gazowe" zostało zamienione na link prowadzący do... zbioru artykułów o PGNiG i rynku gazu. :?
Ceterum censeo konserwa winna być zniszczona!

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 04.06.2018 22:41:21

Tak, reklama kontekstowa potrafi czasami być zabawna albo absurdalna.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 13.06.2018 20:41:07

Ponieważ Szanowna Komisja zaniedbała :? w tym roku skontrolowania, w jakich warunkach kolej dowozi gejostwo na Paradę, kilka moich niefachowych uwag.
Wszystkie wiozące mnie pociągi były czyste i punktualne*. Nawet stare składy przyzwoicie wyremontowane nie odpychały. Nowa Pesa okazała się chyba wygodniejsza od Pendolina. Nadal nie udaje mi się zapamiętać, gdzie w pendolinach są toalety, natomiast w Pesie miałem okazję nawet obserwować cudne czerwone światełko sygnalizujące ewentualność zajętość WC, widoczne z przedziału pasażerskiego.
Z rzeczy zastanawiający: 13-minutowy planowy postój Słowackiego w Częstochowie, który przepuszcza jadący tą samą trasą pociąg lokalny.

*Pomijając kilkanaście minut spóźnienia Słowackiego spowodowane interwencją policji
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

Wróć do „2.7. Motoryzacja”