Sauny gejowskie w Pradze

Rzeczpospolita samorządowa, podróże
Awatar użytkownika
Jaynek
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Sauny gejowskie w Pradze

Postautor: Jaynek » 10.03.2015 09:35:02

Niedługo będę w Pradze (w Czechach, rzez jasna :p ) i chciałbym pójść do sauny gejowskiej. Zna ktoś jakieś konkretne lokale? Głównie interesuje mnie opcja z jacuzzi.

Wiem, że w Pradze jest kilka lokali gejowskich, kilka lat temu nawet sam sprawdzałem to dla znajomego ;) tym razem też zrobię mały research, ale jeśli ktoś ma własne doświadczenia i chce się podzielić to chętnie przeczytam.

Awatar użytkownika
Jaynek
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Re: Sauny gejowskie w Pradze

Postautor: Jaynek » 28.06.2018 18:19:49

O rany! To teraz napiszę, jak to jest w tej Pradze, bo minęło kilka lat i w międzyczasie zobaczyłem trochę miasta :D

Sama wyprawa do Pragi jest fajnym doświadczeniem, mało podróżuję, więc wyprawa do obcego kraju gdzie nie znam języka (znam tylko angielski z obcych, ciut niemieckiego) przyprawiała mnie o motyle w brzuchu. Można się domyślać, że na początku miałem sporego stracha...wiadomo, różnie w życiu bywa, są różne sytuacje, a byłem w obcym miejscu... ale chęć zobaczenia, jak to jest z tymi Czechami była silniejsza :D

Jedna sauna to Labirynt, druga to Babylon. Pierwsza the best, druga już trochę mniej. Labirynt sprawia wrażenie - kilka pięter!! Chyba jakaś dawna kamienica przerobiona na saunę. Sauny i jacuzzi na parterze, reszta to po prostu piętra z pokojami... towarzystwo może nie jak z BelAmi, ale i tak jest o wiele lepiej niż w Polsce - pełen luz, nikt nie spogląda na ciebie ze zdziwieniem gdy chodzisz bez ręcznika, a w saunie parowej cały czas goście nawiązują kontakt i jeśli ktoś jest spragniony uciechy łatwo ją znajdzie. W Babylonie jest o poziom wyżej jeśli chodzi o wystrój (sauna po generalnym remoncie w wyniku powodzi z 2010 roku), ale towarzystwa jakoś mniej, a przede wszystkim nie ma jacuzzi (moja miłość), a pokoje na poziomie pod saunami i bardziej w klimacie "lochów", imponuje za to salka kinowa z dużym ekranem. Polecam zobaczyć obydwie, ale wracałem głównie do Labirynt.

Awatar użytkownika
Dorian_Gray
Lord of the Twinks
Lord of the Twinks

Postautor: Dorian_Gray » 28.06.2018 23:37:33

Ja w tym roku byłem w praskiej saunie Bonbon, bardzo przytulna, z eleganckim barkiem.
Český je hezký!

Awatar użytkownika
Leo
gejlord
gejlord

Postautor: Leo » 29.06.2018 02:33:03

Bombony po śląsku to cukierki, słodycze. :)

Awatar użytkownika
Jaynek
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: Jaynek » 01.07.2018 15:33:56

Dorian_Gray pisze:Ja w tym roku byłem w praskiej saunie Bonbon, bardzo przytulna, z eleganckim barkiem.

O kurczę! Nie znam tego miejsca... czyżbym nie znalazł w internecie? Albo otworzyli ją w lato 2017? To teraz mam kolejny powód aby czym prędzej odwiedzić Pragę ponownie :-D

Wróć do „2.9. Ciekawe miejsca”