Egipt: informacje, wrażenia, rady

Rzeczpospolita samorządowa, podróże
Awatar użytkownika
Denver
gejątko
gejątko

Postautor: Denver » 28.05.2014 21:10:11

Panie senso, jesli jest Pan zainteresowany nasza firmą zapraszam do kontaktu - wyjasnie wszystkie watpliwosci. Z tego co widze to temat o Egipcie wiec - PW.
Jesli chodzi o maść na ból dupy to nie u nas ;)
Radziłbym uzuskac wiecej informacji przed oskrzaniem nas o wyludzenia lub inne walki.
Pozdrawiam

usuniety_nr1

Postautor: usuniety_nr1 » 28.05.2014 21:15:53

kaylan pisze:chytrusie, no ale co się go czepiasz, to nie liberalne z twojej strony :p taka niechęć do prywatnej inicjatywy

ee, to nie tak

ja po prostu zdaję sobie sprawę, że to reklama
gdyby użytkownik pobył na forum, poświrował nieco, a dopiero później założył taki temat, to chociaż zachowałby pozory

Awatar użytkownika
Golem_z_parasolem
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Golem_z_parasolem » 28.05.2014 21:20:56

Czyli niedługo Chytrusek weźmie nas marketingowo? :P :lol:
z ptaków: kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie

Awatar użytkownika
Denver
gejątko
gejątko

Postautor: Denver » 28.05.2014 21:23:10

Whatever. Wdzie, że nie podyskutujemy o podróżach :]

usuniety_nr1

Postautor: usuniety_nr1 » 28.05.2014 21:34:30

przecież to temat o egipcie...

byłem w hurghadzie, wycieczkę wspominam bardzo niemile, był to dla mnie horror- jednak ze względów" poza egipskich"

jeżeli chodzi o sam hotel, to musiałbym poszperać, bo wyleciała nazwa
obsługa zdecydowanie na minus, bez haraczu nie sprzątali porządnie
recepcja okropna i urządzająca sobie żarty w poważnych sytuacjach...

senso

Postautor: senso » 28.05.2014 21:39:16

Denver pisze:Panie senso, jesli jest Pan zainteresowany nasza firmą zapraszam do kontaktu - wyjasnie wszystkie watpliwosci. Z tego co widze to temat o Egipcie wiec - PW.
Jesli chodzi o maść na ból dupy to nie u nas ;)
Radziłbym uzuskac wiecej informacji przed oskrzaniem nas o wyludzenia lub inne walki.
Pozdrawiam

Trudno o lepszą reklamę konkurencji :D

Wulgarność i szorstkość wobec klienta jak widzę są już w pakiecie. To jak na razie jedyny pewnik i gratis oferowany przez grupę ludzi, pasjonatów podróży i turystyki z doświadczeniem, znajomością rynku i produktu pozwalającymi na sprostanie oczekiwaniom klientów.
Takie podejście do klientów jest może i dobre wobec zadeklarowanych slaveów, więc dziwię się odpowiedzi udzielonej mi w ciemno :P

Z Twojej strony internetowej dowiedziałem się jedynie, że każdy z partnerów portalu posiada niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, licencje i ubezpieczenia. Zapewnia to naszym klientom bezpieczeństwo i gwarantuje usługi najwyższej jakości.
Tu małe uzupełnienie woltyżerki słownej - partnerzy, duzi turoperatorzy, pewnie takowe posiadają, ale czy Wy - tej wiedzy też nam poskąpiliście na stronie.

Warto zauważyć, że na rynku w tej branży działa konkurencja, która jest mniej tajemnicza, a przy tym bardziej profesjonalna i miła. A jeśli ktoś zna jakiś język obcy, a lubi wyjazdowe gotowce warto, także ze względu na ceny, skorzystać z zagranicznej oferty.

Awatar użytkownika
Leo
gejlord
gejlord

Postautor: Leo » 29.01.2016 15:39:53

Egipt, arabski kocioł, wspomnienia z Egiptu.

Koszmar w raju. Miał wypocząć, a przeżył strzelaninę w hotelu i trafił do aresztu za wpisy w internecie. ==>>

W życiu nie pojadę do Egiptu, Turcji, itp. itd,

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 29.01.2016 15:42:42

MA co chciał. Już od kilku lat strach tam jeździć wiec nie wiem po co ludzie tam sie pchają. Pewnie temu że tanio 1000 za tydzien all innc.
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Awatar użytkownika
kaylan
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: kaylan » 29.01.2016 20:24:05

Ludzie się pchają bo to kraj pełen zabytków jednej z najstarszych cywilizacji, i mający ciekawą przyrodę i historię. Natomiast ostatnio chyba faktycznie coraz mniej tam bezpiecznie i stabilnie, dyktatura trzymała to w ryzach. Swoją drogą to niezbyt rozsądny ten koleś, jak się jedzie do islamskiej dziczy to można uważać na lokalne uwarunkowania i np nie wrzucać od razu takich niewygodnych dla nich zdjęć, tylko poczekać na powrót. Pasowało by poczytać jak tam działa policja i na co trzeba uważać, dodatkowo pretensje do MSZ ogromne, a ich uwagi o krajach niebezpiecznych i niestabilnych to striptizer zignorował.

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 29.01.2016 22:05:07

Od jakiegoś czasu wycieczek po Egipcie nie ma więc żadna historia go tam nie sciagla tylko niska cena :lol:
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Awatar użytkownika
verreo-men
homme fatale
homme fatale

Postautor: verreo-men » 29.01.2016 22:16:10

byłem raz. skusiłem się tylko dlatego, że była to droga wycieczka, która po przecenie miała okazyjną cenę.
W sumie nie dziwię się, że Polacy lubią Egipt. Jest wszystko co trzeba, słońce, leżaki, baseny, drinki, napoje all i.
Było wszystko czego nie lubię - tanie soki, balangujący Polacy, wielkie szychy od łopaty, majstry z żonami z przepitymi pyskami. Ze dwa razy musiałem się wstydzić towarzyszy stolika. stararałem się jednak nie mówić po polsku, tam, gdzie trzeba się było obawiać jak zachowają się współobywatele.
Już chyba wolałem ruskich. Tak, jeden rusek był bardzo europejski, ale zbyt proputinowy. Drugi rusek miał przyjemny i zrozumiały ruski, tylko stale powtarzał jaki z niego хозяин - tłumacząc to trochę jako wielkipan.
Masakra.
Ale w sumie nawet mi się podobało.
W zyciu jak na boisku nie każdy musi grac czysto;-)

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 29.01.2016 22:23:20

leonek pisze: W życiu nie pojadę do Egiptu, Turcji, itp. itd,

I tak chyba dla Polski lepiej :ok: :ok:

Ja byłem w Egipcie, ale na własną rękę, wspominam b. miło.

Jedyną styczność z Polakami miałem podczas rejsu z Aswan do Luksoru, gdzie akurat na pokładzie była też zorganizowana wycieczka. Tak jak napisał Verreo: horror. Piwne brzuszyska, wąsiki, zabawy w robienie mumii z papieru toaletowaego zamiast pójść do muzeum...

Awatar użytkownika
verreo-men
homme fatale
homme fatale

Postautor: verreo-men » 29.01.2016 22:28:02

ja nie przepadam za Polakami za granicą...
a już zwłaszcza w przypadku krajów, które są mekką polskich turystów. Na szczęście wolę inne destynacje.
I nie jestem piewcą autostereotypów.
Ale taki jakiś uraz. Chyba nawet niesmak.

Awatar użytkownika
Radekk
Radzio
Radzio

Postautor: Radekk » 29.01.2016 22:45:23

Ja bym z chęcią pojechał do Egiptu, ale w obecnej sytuacji nie czułbym się tam bezpiecznie, jak chyba w żadnym kraju afrykańskim.
"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."
Rob Siltanen

Awatar użytkownika
PageOfCups
forumowy
forumowy

Postautor: PageOfCups » 02.02.2016 01:56:29

shane82 pisze:Od jakiegoś czasu wycieczek po Egipcie nie ma więc żadna historia go tam nie sciagla tylko niska cena :lol:

Jak nie ma? http://r.pl/symbole-egiptu-nil-i-pirami ... owanie-egk
Byłem w Egipcie w zeszłym roku, bo to rzeczywiście ciekawy historycznie kraj. Ale na odpoczynek to się nie nadaje, ja bym tam nie odpoczął - na każdym kroku handlarze :? Więcej się raczej nie wybiorę, nawet gdyby było spokojnie.
"Oh, you're straight? So is spaghetti, until it gets hot."

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 02.02.2016 08:17:53

Nie wiem co ludzi ciągnie do takich szuszwolskich regionów.

Awatar użytkownika
verreo-men
homme fatale
homme fatale

Postautor: verreo-men » 02.02.2016 19:32:14

chyba wszystko zależy od tego, co kto lubi. Ja np. lubię kraje arabskie, choć często są to bardzo męczący ludzi. Ich nagabywanie jest elementem ich pracy. Osobiście przeważnie boję się taksówkarzy.

w ciągu roku staram się wyjeżdżać na wakacje i krótkie wyjazdy. Bardziej odpoczywać w miejscach niszowych, dzikich niż w metropoliach. Teraz jadę na urlop...by przekonać się, jak się zmieniła Europa po tej całej zamieci najeźdźców.

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 02.02.2016 19:36:23

kaylan pisze:Ludzie się pchają bo to kraj pełen zabytków jednej z najstarszych cywilizacji, i mający ciekawą przyrodę i historię.

Owszem, rozumiem pary hetero. Natomiast nie wiem, co kieruje gejami, którzy jeżdżą do krajów "oficjalnie homofobicznych", czyli takich, jak właśnie Egipt, gdzie (przynajmniej teoretycznie) seks homoseksualny jest karany więzieniem.
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
verreo-men
homme fatale
homme fatale

Postautor: verreo-men » 02.02.2016 19:39:33

Może to z mojej strony duża naiwność, będąca konsekwencją nieznajomości oficjalnych danych, ae chyba do takich Egiptów to jadą ludzie co chcą siedzieć w hotelu, przy basenie i przy drinku. W hotelowych centrach to chyba wszystko jest trochę inne niż poza nimi.

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 02.02.2016 19:41:53

Nawet jeśli miałbym jechać tylko po to, aby leżeć przy hotelowym basenie, to wolałbym to robić w kraju przyjaznym gejom, jak np. Hiszpania, a nie w kraju, gdzie za homoseksualizm grozi kara więzienia.

Ale co kto lubi. Są geje głosujący na pis, więc są i pewnie tacy, którzy wybierają na urlop kraje mocno homofobiczne.
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Wróć do „2.9. Ciekawe miejsca”