Damskie ciuszki

Jak się obnosisz, czyli w hołdzie różowego paska.
usuniety_nr1

Postautor: usuniety_nr1 » 26.01.2015 00:59:35

gdybym nosił damskie spodnie i bluzy, to pewnie też czułbym się nieswojo...
a może jak ryba w wodzie?

Asiek

Postautor: Asiek » 26.01.2015 01:23:47

Kto wie, spróbuj :lol:

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 26.01.2015 07:10:14

Ja się krępowałem, bo oni przy tej pani ekspedientce debatowali czy cycki będą ostro skakać czy będzie je za mocno podtrzymywał biustonosz.
Jeszcze mnie złośliwcy pytali czy czarne koronkowe stringi czy czerwone kupić :shock:
A ta biedna pani im ze stoickim spokojem odpowiadała, że żonie się na pewno spodoba :lol: a te zboki cały czas się nabijały z seksu :x
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
BoyTights
gejątko
gejątko

Re: Damskie ciuszki

Postautor: BoyTights » 26.09.2016 23:08:06

Damskie ciuszki ? Nie wiem czy są to jeszcze damskie ciuszki.Od najmłodszych lat byłem ubieramy w rajstopy. Jako dzieciak bardzo często byłem ubieramy w rajstopy i kr.spodnie. Nie będę ukrywał ze lubiłem rajstopki.Byly dopasowane do nóg, i nie były tak szerokie jak spodnie. Niestety dla chlopakow byly przypisane rajstopy o ciemnych kolorach.Granaty, brązy i czarne, a ja tak bardzo chciałem mieć kolorowe rajstopki. Na przeciw mnie mieszkał mój sąsiad który miał sklep z ciuchami.Bardzo często bywałem u niego w domu.Czasami pomagałem mu przepakowywac kartony z ciuchami. Dawał mi zawsze parę groszy za pomoc.pewnego razu będąc u niego miałem na sobie brązowe rajstopy w bardzo charakterystyczny wzorek. Gdy zjdjalem buty natychmiast zauważył co.mam ubrane.Wiedzial ze chodzę na co dzień w rajstopach. Usiadł obok mnie i zaczął wypytywac jakie lubię kolory itp. Po kilku minutach wyjął z szafy przepiękne niebieskie rajstopy. Musiałem się chyba uslinic na ich widok, ponieważ mój sąsiad powiedział mi że mogę je przymierzyć. Rajstopki były wspaniałe. Sąsiad fachowo mi je założył i.... od tego dnia miałemfull kolorowych rajstop. I tak jak za dzieciaka, do dzisiaj cchodzę w rajstopach i mam wielu znajomych którzy również lubią rajstopki. Po kilku latach sąsiad pokazał mi jaka miła jest zabawa M/M to on pokazał mi jaki fajny jest oral i jak smakuje sperma.I to lubię do dzisiaj.

usuniety_nr02

Postautor: usuniety_nr02 » 27.09.2016 00:04:48

Ciekawa historia. :)
Wreszcie coś, co się dobrze czyta.

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 27.09.2016 00:10:22

:lol:

Sąsiad-rajstopiarz przymierzający towar z małoletnim... to nie brzmi dobrze. :no:
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

usuniety_nr02

Postautor: usuniety_nr02 » 27.09.2016 00:15:35

Za to życiowo.

Awatar użytkownika
BoyTights
gejątko
gejątko

Postautor: BoyTights » 27.09.2016 17:21:57

Spokojnie spokojnie, wszystko było jak trzeba . sąsiad wiedział co wolno, a co nie. Za to miałem rajstopy jakie tylko chciałem. A to, do czego służyło to co każdy chłopak ma między nogami, dawno rozkminilismy z kumplami.

Awatar użytkownika
Karmelek
gejątko
gejątko

Postautor: Karmelek » 28.09.2016 09:51:23

Historia ciekawa, ale trochę schiza :D

Wróć do „2.5. Moda”