Image kobiecego faceta

Jak się obnosisz, czyli w hołdzie różowego paska.
Awatar użytkownika
marip
wyjadacz
wyjadacz

Re: Image kobiecego faceta

Postautor: marip » 19.12.2017 19:14:21

Poczucie tozsamosci plci to sprawa skomplikowana. My mamy meskie cialo i w 100% czujemy sie facetami, wiec nigdy nie dowiemy sie jak to jest byc miedzy plciami. W spoleczenstwie sa jednak ludzie, ktorzy na poczatku doroslosci zadaja sobie pytanie kim sa. Mlodzi, delikatni faceci majacy kobiece upodobania, interesujacy sie innymi facetami moga z poczatku nie wiedziec czy sa gejami czy transeksualistami. Moze tak byc ze szukaja odpowiedzi na to pytanie i szukaja jej zarowno na stronach gejowskich jak i tych poswieconych tematyce transseksualnej. My nie mamy watpliwosci, ze jestesmy facetami, wiec nie mamy potrzeby zagladac na strony dla osob transeksualnych. Nie jest wcale wykluczone, ze autor tematu zaglada na fora dla transseksualistow i tam tez szuka odpowiedzi na rozne swoje pytania. Nie wiem czy tak naprawde jest, czy identyfikuje sie z plcia zenska, ale mysle, ze to co tutaj pisze nie jest zwyklym trolowaniem, ale poszukiwaniem odpowiedzi na swoje watpliwosci. Mysle, ze to samo w pewnym stopniu robil tez Selario. Co do Selario to mam prawie pewnosc, ze mial watpliwosci co do tego czy rzeczywiscie jest facetem.

niebieski

Postautor: niebieski » 20.12.2017 00:52:46

Jak mam być szczery, to dopiero na tym forum spotkałem się z tekstami typu: "ale jesteś cipa", "wrażliwszy niż największa ciota" itd. Wydaje mi się, że jestem taki sam do swoich kumpli heteryków jak tutaj, może rzadziej się zwierzam, to fakt. Tutaj tez jakoś mi się odechciało wylewać szczegóły. Ale miałem sytuacje, że po pijaku jęczałem kumplowi o beznadziei jak prawdziwa cipa a on nigdy tak mnie nie nazwał. Nigdy nie miałem sytuacji żebym musiał udowadniać jaki to męski jestem, czy coś. I nigdy tego nie chciałem.

Awatar użytkownika
Nanvi
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: Nanvi » 20.12.2017 00:58:05

Nie kamam co wrażliwość ma wspólnego z męskością. Ja się tam przestałem martwić czy ktoś mnie uważa za męskiego, kobiecego, wrażliwego czy myśli że jestem sarkastycznym małym dupkiem, jestem sobą i tyle. Czasem pomacham tyłkiem więcej podczas chodzenia a czasem mniej, raz pisnę jak dziewczyna a na drugi raz ryknę jak wielki goryl. Jeśli ktoś naprawdę mnie wkurwi, a zdarzyło się to tylko raz w życiu, to naprawdę mam mocny krzyk. Aż się sam siebie wtedy wystraszyłem :D
Po prostu łzy są potrzebne i nawet największy facet musi pozwolić sobie na wrażliwość itd. Według mnie to jest męskie - pokazać co się naprawdę czuje bez żadnego wstydu.

carol.queer

Postautor: carol.queer » 22.12.2017 00:46:28

Człowiekiem. Twierdzisz że wszystko wymyślam dla zabawy czy co? Ile masz lat?

Awatar użytkownika
Imbryk
forumowy
forumowy

Postautor: Imbryk » 31.01.2018 13:06:06

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 31.01.2018 22:58:30

Coś Ty wykopał, Imbryku. :D
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Nanvi
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: Nanvi » 31.01.2018 23:00:08

Haha, z jednej strony uważam że to troll ale jeśli on naprawdę ma taki tok myślenia i umysł to się o tego człowieka trochę boję..

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 31.01.2018 23:39:04

Znam kogoś takiego, tzn. może nie z zakręceniem na rzekomej kobiecości, ale ogólny poziom nieogarnięcia i "pesymizmu" - podobny. Pojechał do Belgii pracować i już 2 czy 3 miesiąc tam siedzi, nie umarł, a wcześniej wszystkie propozycje wszystkich znajomych, były zbijane różnymi niedasiami: nie da się skończyć szkoły (matury), nie da się znaleźć dziewczyny, nie da się znaleźć pracy, bo po zawodówce itd. itp. Przypadek wydawał się być beznadziejny, już nawet jego rodzice pogodzili się z tym, że będą go utrzymywać do końca życia. Aż tu nagle... dzwoni do mnie, jadę do pracy - mówi. Szok, po prostu. I tak już 3 miechy trwamy wszyscy, jego znajomi, w tym szoku. :-D :-D
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Miodrzekł
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Miodrzekł » 01.02.2018 00:11:35

Hehe, AŻ 3 miesiące w pracy :D
Trochę mnie zadziwia, że ludzie mieli sile wchodzić z nim w dyskusje, ja po dwóch albo trzech zdaniach odpuszczałem, bo już samo czytanie cholernie męczyło mnie psychicznie

Wróć do „2.5. Moda”