Uczucia religijne.

Wszelkie dyskusje światopoglądowe, jak topnienie lodowców wpływa na dietę w San Escobar.
Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Re: Uczucia religijne.

Postautor: uzytkownik_konta » 30.10.2016 18:17:25

donald pisze:Co masz do pana Janusza Palikota?

Nie do Palikota, tylko do mnie. Chujek tak do mnie skacze z tym Palikotem od kiedy pamiętam :P

donald

Postautor: donald » 30.10.2016 18:18:38

Aaa... to mi ulżyło. ;)

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 31.10.2016 17:16:29

uzytkownik_konta pisze: Chujek

:dokitu: pchamy sie na salony, ale słoma z butów wystaje... Foociak za taka odzywke juz by dawno poleciał.

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 31.10.2016 18:15:53

Najpierw chciałem napisać komentarz w którym przywołuję tę scenę z Kariery Nikodema Dyzmy, w której Żorż Ponimirski zachowuje się jak cham wobec prawdziwego chama Nikodema Dyzmy. Ale potem stwierdziłem, że mam to w dupie bo nikogo już nie zwodzą twoje śmieszne prowokacje. Większość ludzi na tym forum pewnie chętnie by cię nazwała chujkiem i dlatego nikt się nie wyrywa do karcenia mnie, kiedy robię to za nich.

donald

Postautor: donald » 31.10.2016 18:32:19

Blokuj chłopie. Nie daj chujom (no niech będzie że też starałem się "unikać") satysfakcji. Dawać się wyprowadzić z równowagi to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 31.10.2016 19:09:25

Może i jestem wulgarnym chamem, ale przynajmniej nie obnoszę się po forum z pogardą dla innych.

uzytkownik_konta@
nie potrafisz zachować spokoju w kontaktach z mare, to dodaj go do listy wrogów. A jeśli mino wszystko zamierzasz wchodzić z nim w jakieś dyskusje, powstrzymaj się od inwektyw pod jego adresem.
Ostatnio zmieniony 31.10.2016 19:33:27 przez Hebius, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: podkreślenie, że zwracam userowi uwagę publicznie - jako moderator
    Hej! hej! mołodyciu ty hoża,
    Luli, luli, piękna królewno!
    Przyjdzie hrabia bogaty zza morza, hej!
    Utuli, utuli, na pewno, hej!

donald

Postautor: donald » 31.10.2016 19:25:12

Może jesteś... kłócić się nie będę... a ponadto twoja uwaga nie wnosi niczego nowego zwłaszcza w kwestii uczuć religijnych.

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 31.10.2016 19:50:41

Nie mam zamiaru się przed niczym powstrzymywać. Mam głęboko w dupie jego i te upomnienia. Jeśli macie do tego jaja, możecie mnie stąd wypieprzyć, ale nie wymagajcie ode mnie kładzenia uszu po sobie z powodu własnej impotencji.

donald

Postautor: donald » 31.10.2016 19:55:47

Kładzenia uszu po sobie nie radziłem. Co to to nie ja. :D

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 31.10.2016 22:16:41

To wy to do P.T. Administracji :P

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 03.11.2016 00:08:29

uzytkownik_konta pisze:
donald pisze:Co masz do pana Janusza Palikota?

Nie do Palikota, tylko do mnie. Chujek tak do mnie skacze z tym Palikotem od kiedy pamiętam :P

W kontekście wyznania o impotencji, tusząc, że po kilku dniach również emocje Ci opadły, wyjaśniam, co następuje:

Piszesz, że trzeba uważać na wierzących w Pana Boga bardziej niż na tych od Wielkiego Elektronika, bo są groźniejszymi wariatami. Ładnie to brzmi, ale ewidentnie sam nie przestrzegasz tej chwalebnej zasady, bo jesteś fanem niebezpiecznego wariata Palikota.

Czy Janusz Palikot jest wariatem? Owszem, w tym samym sensie co Korwin Mikke, Lepper i inne tzw. «wyraziste» postaci polskiej polityki. Nie będę już wklejał jego zdjęcia z gumowym chujem (choć wiem, że podświadomie o tym pomyślałeś...) albo wymachującego bronią.

Czy Janusz Palikot jest niebezpiecznym wariatem? Hm, zważywszy, że jest jednym z chrzestnych zwycięstwa PiSu i skutecznie rozbił polską lewicę nawyraźniej na kilka lat, to tak — jest niebezpieczny.

Twoje bezkrytyczne poparcie dla tego szkodnika wprowadza ciekawy element do każdej z Tobą dyskusji, bo jest ostatecznym i niezaprzeczalnym dowodem, że nie myślisz racjonalnie, choć na racjonalizm się lubisz powoływać. Co ciekawe, np. JKM i jego trzódka też uważają się za bezkompromisowo racjonalnych. Skąd to racjonalistczne skrzywienie? Moda jakaś?

Na koniec pokuszę się również o refleksję ogólniejszą: kiedy już prawie skłonny jestem Ci podnieść ocenę z miernego na dostateczny (np. doceniam, że — tak jak radziłem — się kształcisz; choć z drugiej strony zbyt często w Twoich postach pojawia się czasownik nienawidzieć, a to nie jest dobre dla nikogo, również i dla Ciebie), to znowu wyskakujesz z takimi «chujowymi» kwiatkami.

Awatar użytkownika
regysky
Administrator
Administrator

Postautor: regysky » 03.11.2016 00:22:44

Ale Palikot jest jak najbardziej postacią realną, nie trzeba wierzyć w jego istnienie, skoro można go dotknąć (albo opluć).

Co do wiary w symulację komputerową, to moim skromnym zdaniem nie jest to zbyt rozsądne.

Tak na marginesie - kto wierzy, że mare konstruując swe wypowiedzi ma ochotę rozjuszyć u_k z czystej perfidii i przewrotności, a kto że z mniej chwalebnych powodów, jak złość czy niechęć do konkretnej osoby forumowej?
Polish priest blessing “an important road” in the Radom county. Dąbrówka Połężna, 2012.

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 03.11.2016 00:29:55

Zawsze podkreślałem, że ja U_K lubię i aktualnie nie mam powodów, aby się złościć. Bardzo mi przykro, że tak pomyślałeś.

Poza tym jestem osobą prostolinijną, nawet musiałem sprawdzić w słowniku, co to takiego «przewrotność» i «perfidia».

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 03.11.2016 00:40:19

regysky pisze:Tak na marginesie - kto wierzy, że mare konstruując swe wypowiedzi ma ochotę rozjuszyć u_k z czystej perfidii i przewrotności, a kto że z mniej chwalebnych powodów, jak złość czy niechęć do konkretnej osoby forumowej?

Co do tego mogą być dwa stanowiska: za tym, że chodzi o mnie, przemawia uporczywość i jego ciągle rzyganie na mnie swoimi wypocinami; za tym, że chodzi o głupią zabawę, przemawia fakt że robi podobne rzeczy też pod adresem innych osób albo "w przestrzeń". Które wyjaśnienie by to nie było, nie ulega wątpliwości że jest chory psychicznie albo niedojrzały emocjonalnie - tak czy inaczej, nikt nie chce mieć z nim nie wspólnego. Zresztą pewnie właśnie to jest powodem całej jego frustracji. Ale cóż, to nic dziwnego, że jak ktoś jest żałosnym kutasem, to w normalnym życiu nikt nie chce się z nim bawić. Przynajmniej ja dostarczam mu jeszcze jakiegoś urozmaicenia, bo gdyby nie to, to pewnie by oszalał do reszty.

Wypieprzą mnie jak nic z tego forum. Ale przynajmniej będą mieli takich użytkowników, na jakich sobie zasłużyli.
regysky pisze:Co do wiary w symulację komputerową, to moim skromnym zdaniem nie jest to zbyt rozsądne.

Ale oni w sumie nie wierzą. Mają jakąś hipotezę która, jak rozumiem, jest przedmiotem jakichś badań - może głupich, ale skoro na 20-50 %, to trudno to nazwać wiarą, a już zwłaszcza wiarą w sensie religijnym.

donald

Postautor: donald » 03.11.2016 00:46:07

Jeśli zależy mu na rozjuszeniu to moja podejście jest chyba najlepsze. :)

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 03.11.2016 00:50:56

Ale przeciez to Ty czujesz potrzebe odpowiadania na moje posty... Tak jak np. na tym wątku. Chyba powinieneś być zadowolony, ze kontynuuje inicjowaną prze Ciebie wymianę poglądów (z mojej strony) i wulgaryzmów (w Twojej).

Ciekawe, ze to samo można nazwać raz wiarą a innym razem hipotezą i wywołać tak różne reakcje u publiczności.

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 03.11.2016 00:52:21

Ale to nie jest takie proste. Ta sprawa przewija się przez tematy administracyjne od lat. Blokowanie nie jest rozwiązaniem - blokowanie sprawia, że on może pisać co chce, a ja muszę podjąć działania i się czegoś wyrzec, będąc ofiarą. To jest szczególnie bezsensowne, jeśli bierzemy pod uwagę, że ten człowiek zamienia to forum w miejsce, gdzie ludzie czują wobec siebie wrogość i nie mogą brać swoich wypowiedzi na poważnie oraz że kiedy przychodzi co do czego, robi z siebie ofiarę i jeszcze niektórzy mu w tę paplaninę wierzą. I jeżeli gość wygłasza pod moim adresem takie teksty:
mare pisze:Na koniec pokuszę się również o refleksję ogólniejszą: kiedy już prawie skłonny jestem Ci podnieść ocenę z miernego na dostateczny (np. doceniam, że — tak jak radziłem — się kształcisz; choć z drugiej strony zbyt często w Twoich postach pojawia się czasownik nienawidzieć, a to nie jest dobre dla nikogo, również i dla Ciebie), to znowu wyskakujesz z takimi «chujowymi» kwiatkami.

...no panie marszałku, ja mam przemilczać jakieś próby oceny, jakieś wartościowanie, które ten bezideowy cham kieruje pod moim adresem? Bitch, please. On mi będzie mógł mówić o kształceniu się jak się nauczy żyć w społeczeństwie, bałwan.

donald

Postautor: donald » 03.11.2016 07:54:15

No i chyba Cię razjuszył. :/

Awatar użytkownika
regysky
Administrator
Administrator

Postautor: regysky » 03.11.2016 08:35:17

Jak chcecie się obrażać, to przenieście dyskusję do tematu o sikaniu do umywalki.
Polish priest blessing “an important road” in the Radom county. Dąbrówka Połężna, 2012.

donald

Postautor: donald » 03.11.2016 08:43:39

A ktoś kogoś tu obraża? Nie widziałem.

Wróć do „1.2. Światopogląd”