Czy kurwy zasługują na przyjaźń i szacunek społeczny?

Wszelkie dyskusje światopoglądowe, jak topnienie lodowców wpływa na dietę w San Escobar.

Tak.
10
83%
Nie.
0
Brak głosów
Zależy czy ładna i czy dobrze daje.
2
17%

Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
Caryca
gejowy
gejowy

Postautor: Caryca » 03.04.2018 15:25:29

Mam taki problem, bo ostatnio pierwszy raz w życiu poznałam autentyczną prostytutkę. Taką z penisem i nastoletnią. I sama nie wiem, co o tym myśleć. Jakby tego było mało, to jeszcze się z nią gziłam, zanim dowiedziałam się, czym zajmuje się po godzinach (mam nadzieję, że niczego nie podłapałam). Obrazek
I teraz sama nie wiem, co o tym myśleć. Młodzieniec wynajmuje się na tzw. grupówkach, mnie za to poucza, że źle się prowadzę. Obrazek Ja udaję, że nie wiem, czym on się zajmuje. Dziwna sytuacja.

Co byście zrobili na moim miejscu? Moglibyście się przyjaźnić z prostytutką? Szanowalibyście kogoś takiego? Dalej udawalibyście, że o niczym nie wiecie? Ja już sama nie wiem, mam teraz bardzo rozbudowane życie towarzyskie i poznaję mnóstwo ludzi, ale żeby tak z kurwą się bujać? Z drugiej strony, to on jest sympatyczny i nic do niego nie mam, i to chyba nawet komplement, że mi dała w gratisie. Jestem cała jakaś skonfundowana. Napiszcie coś.

mike
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Re: Czy kurwy zasługują na przyjaźń i szacunek społeczny?

Postautor: mike » 03.04.2018 15:56:18

Dlaczego by nie? Zawód jak każdy inny. Pouczać nie powinien wcale kimkolwiek by nie był znowu czym się zajmuje nie ma tu nic do rzeczy.
I walk alone

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 03.04.2018 17:01:47

Ja to się czuję jak debil jak słyszę ile oni / one zarabiają. Ja tutaj ciułam, 4. rok studiów leci, po których zresztą ludzie będą mi woleli zapłacić symboliczną sumę żebym się zamknął i sobie poszedł niż żebym dla nich pracował. Jak mi wahacz w maluchu miesiąc temu poszedł, koszty mnie zrównały z ziemią. A taka kurew po 3 godzinach pracy jeszcze by na plus wyszła. Jasne, robota może być często nieprzyjemna, ale z drugiej strony jestem w stanie wymienić gorsze rzeczy zdarzające się w "normalnej" pracy, jak np. ten biznesmen-pajac, któremu dowiozłem pizzę jak w liceum zajmowałem się jej dostarczaniem albo wyrywanie resztek papieru z palety pudełek na ciastka przez 8 godzin, kiedy przez pomyłkę podjąłem się pracy na produkcji zaraz po liceum.

Czyli to mądry chłopiec i zaradny :lol: Praca z pewnością nie dla każdego, ale jak mu tak dobrze to daj mu Boże zdrowie (również w interesie zdrowia publicznego).

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
gejowy
gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 03.04.2018 17:19:15

Prostytucja to Święty Zawód. Bogowie ją faworyzują.
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Awatar użytkownika
kotek91
gejowy
gejowy
Kontakt:

Postautor: kotek91 » 03.04.2018 17:49:48

Każdy jest kowalem swojego losu .Jeżeli mu to pasuje to ok,ja wolę zarabiać mniej ale z czystym sumieniem:P)

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 03.04.2018 18:11:20

Niech daje póki biorą :mrgreen: później jakiś pryszczy dostanie czy wyłysieje i po interesie.
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
Miodrzekł
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Miodrzekł » 03.04.2018 23:22:08

Łysy to już "be"?

Lipna jest podwójna moralność, zarabianie pieniędzy przez seks i pouczanie kogoś że się źle prowadzi :/
Czy wytwornej damie przystoi zadawać się z kimś o tak swobodnym sposobie bycia? Dworzanie będą mówić!

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
gejowy
gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 04.04.2018 00:33:51

Dworzan należących do partii dewotów trzeba skazać na banicję i utworzyć partię libertynów. :mrgreen:
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 07.04.2018 22:40:14

uzytkownik_konta pisze:Ja to się czuję jak debil jak słyszę ile oni / one zarabiają. Ja tutaj ciułam, 4. rok studiów leci, po których zresztą ludzie będą mi woleli zapłacić symboliczną sumę żebym się zamknął i sobie poszedł niż żebym dla nich pracował. Jak mi wahacz w maluchu miesiąc temu poszedł, koszty mnie zrównały z ziemią. A taka kurew po 3 godzinach pracy jeszcze by na plus wyszła.

Do czasu. :lol:
Mam znajomą striptizerkę (oficjalnie, nie mam pojęcia, czy nieoficjalnie nie trudni się również prostytucją) i ona mi opowiadała, że już ją powoli zaczynają wygryzać coraz młodsze dziewczyny.
Był zresztą kiedyś taki polski odcinkowy dokument o prostytucji - od półki "lux", poprzez podejrzane agencje, po ulicę i często były tam kobiety, które zaliczyły wszystkie stopnie tej "kariery", z tym, że w tej branży spada się w dół (wraz wiekiem) a nie awansuje.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
gejowy
gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 07.04.2018 23:04:26

A My z Babunią umieraliśmy ze śmiechu oglądając na TLC dokument o babci-prostytutce, do której udawali się o wiele od niej młodsi mężczyźni. :D
Chwała Amonowi Re

Awatar użytkownika
brunet98
gejątko
gejątko

Postautor: brunet98 » 11.04.2018 16:37:24

Wybaczcie mi ten lekki odkop, ale nie mogłem się powstrzymać. Moim zdaniem oczywiście, że zasługuje na przyjaźń. Nazywanie jego "kurwą" dla mnie jest bardzo negatywne i przykre. U nas w Polsce jest taka zacofana mentalność, że jak prostytutka czy jego męska odmiana to gorszy. Łączy przyjemne z pożytecznym, robi co lubi i ma z tego kasę. Chyba jedna z lepszych opcji patrząc z tego punktu widzenia, bo kto z nas nie lubi uprawiać seksu? No przyznawać się! On natomiast ma jeszcze z tego kasę. Wielu z nas to robi, nawet z różnymi osobami, ale nie bierzemy za to kasy. Seks to seks nie ważne czy za kasę czy dla przyjemności to nadal seks. Zastanówmy się w czym on jest od nas gorszy... Taki sam człowiek jak my, w środku ma te same bebechy, to dlaczego ma być gorszy od nas?

PS. Ale umoralnianie z jego strony jest nie na miejscu.

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
gejowy
gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 11.04.2018 17:04:32

brunet98 :brawo: :ok: Pozwolisz kochanieńki, że użyję Twych słów jako cytatu w swym Opus Magnum.
Chwała Amonowi Re

Awatar użytkownika
brunet98
gejątko
gejątko

Postautor: brunet98 » 12.04.2018 05:33:07

Bardzo mi miło, że mój post ma pozytywny odbiór :gay:

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 13.04.2018 15:41:22

Wartość człowieka zależy tylko i wyłącznie od tego, ile ma pieniędzy. Jeżeli ktoś uprawia prostytucję za marne grosze, żeby mieć co do garnka włożyć, to jest kurwą i pudłą szmatą. Jeśli ktoś z kolei daje dupy za drogie "prezenty", to zasługuje na pełen szacunek społeczny.

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 13.04.2018 19:05:39

W praktyce wygląda to inaczej, nie znam sytuacji, w której utrzymanka/utrzymanek cieszyłby się szacunkiem społecznym. Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami o związkach z dużą różnicą wieku, gdzie partner/-ka jest dużo starszy i zamożniejszy.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 13.04.2018 20:35:38

Polska kołtuneria. A Francuzi wybrali sobie takiego ładnego Macrona związanego ze staruszką na prezydenta.
    Hej! hej! mołodyciu ty hoża,
    Luli, luli, piękna królewno!
    Przyjdzie hrabia bogaty zza morza, hej!
    Utuli, utuli, na pewno, hej!

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 13.04.2018 20:39:35

Mówią o nim, że on gej a staruszka jest przykrywką. :D
Kuzynka z Francji mi opowiadała, że jest to news tak powszechny jak u nas o Jarosławie. :lol:

mike
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: mike » 14.04.2018 10:44:14

Ona nie jest staruszką. Po drugie jest bardzo zadbana i wygląda lepiej niż większość kobiet w jej wieku. Po trzecie miłośnicy starszych partnerów padają ofiarą podobnych żartów i mitów co homo z powodu orientacji.
I walk alone

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 14.04.2018 22:35:53

Niech będzie, że jest seniorką. :D
Wyglądają razem jak mamuśka i jej maminsynuś.

Awatar użytkownika
marip
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: marip » 15.04.2018 00:06:01

Mazemi pisze:Wartość człowieka zależy tylko i wyłącznie od tego, ile ma pieniędzy. Jeżeli ktoś uprawia prostytucję za marne grosze, żeby mieć co do garnka włożyć, to jest kurwą i pudłą szmatą. Jeśli ktoś z kolei daje dupy za drogie "prezenty", to zasługuje na pełen szacunek społeczny.

Ty tak uwazasz, czy tylko chcesz wskazac na to, ze sa ludzie ktorzy w ten sposob oceniaja ludzi uprawiajacych ten zawod?

Wróć do „1.2. Światopogląd”