Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?

Wszelkie dyskusje światopoglądowe, jak topnienie lodowców wpływa na dietę w San Escobar.
Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Re: Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?

Postautor: shane82 » 12.03.2017 19:45:14

żmij pisze:Bo większość gejów to socjaliści.

Z Twoich ust takiej odpowiedzi bym się nie spodziewał, więc albo robisz sobie jaja bądź prowokujesz, albo Twoja wiara w lewicę, socjalizm, komunizm to pic na wodę.
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 12.03.2017 20:22:23

@dummy
Każdy ma jakieś aspiracje i każdy do czegoś dąży, więc to dla mnie taka nowomowa, żeby móc ciągnąć pierdololo na randce. Dla mnie praca, wykształcenie, kasa osiągnięcia zawodowe nie mają kompletnie nic wspólnego z tym, czy facet mi się spodoba, czy się w nim zakocham i czy będzie mi z nim dobrze w związku. Bynajmniej nie postrzegam tego jako mentalności nastolatka, podchodzę do sprawy praktycznie i realnie nie bujając w obłokach, nie szukając księcia z bajki = czytaj nie oczekując, że każdy facet, który się umówi ze mną na randkę będzie świetnie zarabiającym managerem z korpo, albo genialnym studentem robiącym 10 kierunków rozchwytywanym przez pracodawców. To nierealne to jest właśnie myślenie nastolatka, bo młodzież ma zwykle wielkie wymagania i każdy myśli, że dojdzie do wielkich rzeczy :) A rzeczywistość jest taka, że większość ludzi to przeciętniaki, zarabiający 2 kafle na mniej specjalistycznych stanowiskach. Większość nie ma ukończonych dwóch studiów i nie kształci się do usranej śmierci, żeby móc sie przed wszystkimi lansować, że nieustannie się "rozwija". Ukazywanie braku takich cech jako coś negatywnego to jest utopia. Także abstrahując już od tego, ze te zagadnienia nie mają nic wspólnego z jakością związku, to po prostu są wszystko kwestie niszowe i nie spotykane na szeroką skalę. Ale jak ktoś chce to oczywiście niech stawia kandydatom tego typu kryteria nic mi do tego, dla mnie to po prostu śmieszne tak jak filmik Olfaktorii :-)

@Avril
Przecież nie napisałem, że wygląd się nie liczy. Trochę już jednak na tym świecie żyję i nie raz spotykałem się z facetami jak z okładki, raz nawet w sensie dosłownym z modelem się spotykałem. Dobrze więc wiem, że to zazwyczaj nie gwarantuje niczego poza przeruchaniem ładnego kena :P Poza tym facetów w moim guście jest mnóstwo, nie mam wielkich wymagań, zatem szczególnie przebierać nie muszę. Nie wejdę w związek z ładnym ciałem, jeśli nie będzie chemii.
I walk alone

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Postautor: żmij » 12.03.2017 20:32:24

shane82 pisze:
żmij pisze:Bo większość gejów to socjaliści.

Z Twoich ust takiej odpowiedzi bym się nie spodziewał, więc albo robisz sobie jaja bądź prowokujesz, albo Twoja wiara w lewicę, socjalizm, komunizm to pic na wodę.

Zrób temat z ankietą. :D

Awatar użytkownika
dummy
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: dummy » 12.03.2017 20:41:29

Naprawdę uważasz, że rozmowa na dany temat jest tylko po to, by ciągnąć całą rozmowę? Co więc robisz na tym forum, wypowiadając się na wielorakie tematy. Ciągniesz rozmowy z obcymi ludźmi.

Polecam wrócić do mojej wypowiedzi i znaleźć zdanie, w którym podkreślam, że w żadnym przypadku nie mam na myśli zarobków. Co złego jest w nadziei na robienie wielkich rzeczy? Jeśli na samym myśleniu człowiek poprzestaje to faktycznie jest to bujanie w obłokach.

Może i prawdą jest, że większość jest przeciętniakami, ale jeśli na podstawie większości zaniżasz swoje wymagania lub je tworzysz, a nie na podstawie własnych potrzeb, to chyba coś jest nie tak... Wartościowi ludzie nie studiują latami po to, by chwalić się później przed wszystkimi. Z całym szacunkiem do Ciebie, ale to dość płytkie myślenie.

Nie wiem co śmiesznego jest w tym, że żyjąc z drugim mężczyzną pod jednym dachem nie chcę cały dzień się do niego tulić, kochać się w łóżku, ale też mieć do kogo otworzyć gębę i wymienić się z kimś poglądami, zainteresowaniami, znaleźć wspólne zajęcia.

I nie mam tu na myśli studiów czy dobrej pracy. O studiach nie wspominałem, a o pracy podkreśliłem, że nie chodzi o zarobki, a robienie czegoś zgodnie ze sobą. Niech ktoś zarabia 1000 zł miesięcznie i niech to będzie wyśmiewana przez wszystkich czynność, ważne żeby uszczęśliwiło to tę osobę.

I wbrew powszechnej opinii da się znaleźć dobrą pracę na podstawie umiejętności, a nie papierka z uczelni.
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 12.03.2017 21:02:07

@dummy
Piszemy w tej chwili o randkach i poruszanych w ich czasie tematach, a nie o tym co ja robię na forum :)
Nie odniosłem się jedynie do tego co napisałeś, ale także do podejścia wielu facetów, być może nawet większości. Nie trzeba mieć dobrej pracy, kilku kierunków stiudiów, ani ogromnych aspiracji, żeby nie nudzić się w związku, mieć pasje i potrafić dyskutować na wiele tematów. Można pracować w sklepie jako kasjer, nie mieć żadnych studiów i nie stawiać sobie wielkich aspiracji, a jednocześnie być 100x bardziej ciekawym facetem od niejednego tzw. zabieganego człowieka sukcesu. Nie zaniżam wymagań tylko dlatego, że większość jest przeciętna. Napisałem, że ja w ogóle nie oceniam na randkach faceta pod kątem tego czym się zajmuje, jakie ma wykształcenie i co w życiu osiągnął. Wręcz bardzo mało mnie to interesuje, bo jeśli będzie chemia i uczucie to pozostałe sprawy i tak potem wyjdą i jakiekolwiek by nie były to niczego nie zmienią. No chyba, że facet okaże się seryjnym mordercą, albo męską prostytutką :D Jeśli koleś na randce większość czasu sprowadza do tych rzeczy to właśnie oznacza, że nie ma zbyt wielu pasji, bądź nie ma ich wcale, jest w gruncie rzeczy nudnym pracoholikiem, który nie będzie mieć wiele czasu dla swojego faceta.
Nie napisałem, że śmieszne są osiągnięcia, wykształcenie, czy sukces zawodowy. Śmieszne i żałosne jest ich priorytetyzowanie, co bardzo częste poświęcanie im większości czasu przeznaczonego na RANDKĘ, stawianie jako wielce ważnych kryteriów, które powinien spełniać kandydat.
I walk alone

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 12.03.2017 21:13:37

dummy pisze:I wbrew powszechnej opinii da się znaleźć dobrą pracę na podstawie umiejętności, a nie papierka z uczelni.

Nie wiem, być może obracam się w specyficznym środowisku, ale wydawało mi się, na podstawie przykładu własnego oraz znajomych, że niekonieczność papierka z uczelni już się przebiła do powszechnej opinii jako oczywistość. Ba, coraz częściej spotykam się z opiniami, że to studia niczego nie gwarantują.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
dummy
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: dummy » 12.03.2017 22:08:13

Jesli w tym momencie używasz zwrotu "większość facetów" to się nawet z Tobą zgodzę w odniesieniu do Twoich wcześniejszych wypowiedzi. Wcześniej nie brzmiały one w ten sposób. O czym więc rozmawiasz na randkę z facetem, skoro nie wymieniacie się poglądami na dany temat? Patrzycie sobie głęboko w oczy czekając na jakiś impuls?
@mike
A ja ciagle powtarzam, że nie mam na myśli OCENY na podstawie jakości pracy czy posiadania studiów. Do trzech razy sztuka... I nie trzeba dyskutować na wiele tematów, wystarczy umieć dyskutować akurat na te, które mnie interesują, na to patrzę, a nie na to, czy wypowie się dosłownie o wszystkim. Warto, żeby coś nas jednak łączyło.

Przechodzisz ze skrajności w skrajność. Od faceta, który na niczym się nie zna i pracuje w sklepie, na typowego człowieka sukcesu, który nie ma ani chwili wolnego czasu. Z kolei sednem każdej z moich wypowiedzi jest człowiek, który pomiędzy nimi jest w zdrowych proporcjach. To staram się przekazać. Nigdzie nie napisałem, że najlepsza partia to zabiegany pracoholik, który sra pieniędzmi i nie śpi, bo musi doczytać najnowsze wiadomości z całego świata, by zabłysnąć przed towarzystwem.

I nie mówię, że są to priorytety. Rzeczy, o których wspomniałeś, jak miłość czy chemia są też bardzo ważne. Jednak świadomość danej osoby i samo stanowisko na dany temat również pozwala określić jaką osobą jest.

@jazzik, też tak uważam, jednak zauważyłem, że opinia większości na ten temat jest inna, bo ilość osób, które są na studiach i nie mają pojęcia co tam robią jest zatrważająco duża.
Obrazek

niebieski

Postautor: niebieski » 12.03.2017 22:14:06

Podziwiam że wam się chce tyle ględzić w tym temacie i w kółko to rozkminiać. Serio!

Awatar użytkownika
dummy
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: dummy » 12.03.2017 22:15:08

@niekieskioko, dla mnie to sens bycia na tym forum. :P
Obrazek

niebieski

Postautor: niebieski » 12.03.2017 22:34:40

Ale że rozkiminianie takich pierdół w kilometrowe wywody to jest ten sens? Czy o coś w tym chodzi jeszcze?

Awatar użytkownika
dummy
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: dummy » 12.03.2017 22:42:41

Chodzi o dyskusje, wymianę poglądów i ewentualną naukę od drugiej osoby. Dla jednych to pierdoly, dla innych nie. :P
Obrazek

niebieski

Postautor: niebieski » 12.03.2017 22:45:33

No i czego się konkretnie nauczyłeś z tych wywodów? Serio pytam.

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 12.03.2017 22:47:06

@dummy
Znowu się zachowujesz jakbym odnosił się bezpośrednio do twojej osoby i twoich randek.... Piszę bez względu na to, czy to ciebie dotyczy. Krytykuję konkretne podejście wielu randkowiczów, na co ty mi odpowiadasz, że przechodzę ze skrajności w skrajność... Przecież z tego co napisałem jasno wynika, że nie mam nic przeciwko jak ktoś się pochwali czym się zajmuje i jakie ma studia. Irytuje mnie jednak, jeśli całe spotkanie, bądź też jego większość kręci się wokół tego tematu i jak koleś sprawia wrażenie jakby to były kluczowe kwestie. Osobiście wolę, aby mój facet więcej czasu poświęcał na czułości i pieprzenie w sensie dosłownym od pieprzenia o sprawach zawodowych :-D
I walk alone

Awatar użytkownika
dummy
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: dummy » 13.03.2017 12:58:30

Myślałem, że rozmawiając ze mną i odnosząc się do moich wypowiedzi, które niejako są również moim poglądem na ten temat, odnosisz się może nie bezpośrednio, ale również do mnie.
Jeśli krytykujesz pewną część randkowiczów i wymieniony przez Ciebie wcześniej szablon takiej osoby to jestem w stanie się z Tobą zgodzić. :P

@niebieskioko
Napisałem ewentualną naukę. Kluczowa jest sama dyskusja i wymiana poglądów. Nauka może być, ale nie musi.
Obrazek

seven_days

Postautor: seven_days » 13.03.2017 21:24:33

niebieskioko pisze:No i czego się konkretnie nauczyłeś z tych wywodów? Serio pytam.

definitywnie na fellow powinni umieścić rubryczkę (weryfikowaną) o statusie społecznym :lol:

Awatar użytkownika
marwoj
gejątko
gejątko

Postautor: marwoj » 03.04.2018 12:39:46

definitywnie na fellow powinni umieścić rubryczkę (weryfikowaną) o statusie społecznym :lol:[/quote]

Taka rubryka zdecydowanie by się przydała... Nie mam zgody na mezalians z kimś kto zarabia 3tys... Poza tym nie tylko ja, moja rodzina również by tego nie zaakceptowała...

Awatar użytkownika
Caryca
gejowy
gejowy

Postautor: Caryca » 03.04.2018 12:56:53

Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?
Bo większość społeczeństwa jest głupia i biedna.
Dlaczego większość społeczeństwa jest głupia i biedna?
Abyśmy jeszcze lepiej się prezentowali na ich tle. Obrazek

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 03.04.2018 16:07:13

Gdyby nie było plebsu nie byłoby i Carycy. Wiadomo, że w życiu ważne są tylko pieniądze.
kotek91 pisze:Mazemi-jeśli chodzi o mnie to ja mam zawsze swoje zdanie bo jestem dowartościowany i ludzie w pracy i znajomi mnie lubią.Natomiast Ty w pracy jak i na forum jesteś tylko pionkiem ,także twoje zdanie się nie liczy..... 8)

Awatar użytkownika
Caryca
gejowy
gejowy

Postautor: Caryca » 03.04.2018 16:22:50

No, właśnie. Ktoś nie wie o co chodzi? A ta Pani już wie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
jutrzenka
jutrzenka

Postautor: Renly Baratheon » 03.04.2018 17:20:13

O ja głupi. Myślałem całe życie, że to co odróżnia stan trzeci od reszty to Dostojność i Majestat.
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Wróć do „1.2. Światopogląd”