Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?

Wszelkie dyskusje światopoglądowe, jak topnienie lodowców wpływa na dietę w San Escobar.
Awatar użytkownika
rurek
gejątko
gejątko

Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?

Postautor: rurek » 03.01.2016 10:40:17

Zadaje to kontrowersyjne pytanie, bo mam takie poczucie, że większość gejów jest głupia i biedna. Nie uważam się za nie wiadomo kogo, mam wręcz duże kompleksy z powodu niskiego wzrostu (niecałe 170 cm) i przez to często jestem odrzucany przez gejów, ale jak tak już od kilku lat obserwuje ludzi z tego środowiska, z wieloma się spotkałem to nasuwają mi się takie wnioski:

- większość jest biedna, zmuszona do wynajmowania mieszkania w parę osób,
- mają problemy z poprawnym wysławianiem się i pisaniem - częste błędy ortograficzne (sam skończyłem politechnikę i mam ścisły umysł, a mimo to staram się pisać poprawnie),
- ich inteligencja jest na żenującym poziomie (nie mają zdjęcia i wysyłają sex propozycje - poważnie myślą, że ktoś się zgodzi na sex z anonimem? - pomijam fakt, że w opisie wyraźnie zaznaczam, że sexu nie szukam),
- interesują się głównie uprawianiem sexu.

Nie wiem, może statystycznie w świecie hetero jest podobnie - ja się obracam w pracy z ludźmi z wyższym wykształceniem i wysokim ilorazem inteligencji, więc może dlatego mam takie przeświadczenie o głupocie i biedzie większości homosexualistów? Czy Wy również dostrzegacie ten problem w naszym środowisku?

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 03.01.2016 10:43:24

:hmmm:
No tak, fakt, taki Leonardo da Vinci do końca życia nie dorobił się własnego mieszkania.
8)
Ostatnio zmieniony 03.01.2016 10:55:29 przez Czartogromski, łącznie zmieniany 1 raz.
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

Awatar użytkownika
rurek
gejątko
gejątko

Postautor: rurek » 03.01.2016 10:44:35

A w średniowieczu palono na stosie - mówię o czasach współczesnych, a nie o starożytności.

Awatar użytkownika
w300
gejlord
gejlord

Re: Dlaczego większość gejów jest głupia i biedna?

Postautor: w300 » 03.01.2016 10:47:23

rurek pisze: poważnie myślą, że ktoś się zgodzi na sex z anonimem? -....

Nie wiem, może statystycznie w świecie hetero jest podobnie - ja się obracam w pracy z ludźmi z wyższym wykształceniem i wysokim ilorazem inteligencji, więc może dlatego mam takie przeświadczenie

No rozumiem inny świat. Czas wrócić na ziemie

Awatar użytkownika
Hawken
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Hawken » 03.01.2016 10:54:26

A może jest tak, że mądrzy i bogaci po prostu się do Ciebie nie odzywają, więc stykając się z resztą masz poczucie nadreprezentacji biedy i głupoty?
Kim jesteście - byłem,
Kim jestem - będziecie. :twisted:

Awatar użytkownika
rurek
gejątko
gejątko

Postautor: rurek » 03.01.2016 10:55:55

Dziwi mnie to, bo wielu deklaruje, że skończyło studia, a trudno się z nimi umówić, bo potem jak się już z nimi uda spotkać lub dłużej popisze to okazuje się, że pracują 6 dni w tygodniu po 12 godzin dziennie w sklepie - a skończyli studia WTF? Moi znajomi ze studiów pracują normalnie lub mają własne firmy, więc dlaczego geje są tacy niezaradni?

Może też być tak jak pisze Hawken, bo często też dostaję kosza jak piszę - ale tu znowu dochodzimy do kuriozum - dużo gejów sama nie pisze i czeka na księcia, wielu ma też w opisie, że 'oni sami nie zagadują' - WTF?

Awatar użytkownika
Hawken
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Hawken » 03.01.2016 10:58:50

W dzisiejszej Polsce skończenie studiów świadczy tylko o jednym - o skończeniu studiów. Wyciąganie jakichkolwiek dalej idących wniosków wydaje się nader słabo umocowane.
Kim jesteście - byłem,

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 03.01.2016 11:04:20

A od kiedy to że ktoś skończy studia świadczy o inteligencji? Znam sporo osób z różnym wykształceniem i wykształcenie rzadko idzie w parze z inteligencją. To że ktoś w wieku 20/30 lat nie jest bogaty to nic nie znaczy, to jest wiek w którym z reguły jest się na dorobku.
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Awatar użytkownika
rurek
gejątko
gejątko

Postautor: rurek » 03.01.2016 11:10:37

Sam mam prawie 30. lat, pracę rozpocząłem praktycznie po studiach, które skończyłem z poślizgiem, bo miałem w życiu pewne problemy, nie jestem bogaty, należę do klasy średniej, ale jak spotykam się z osobami w moim wieku lub niewiele młodszymi to to jest jakaś porażka, jakby w ogóle nie mieli ambicji...

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 03.01.2016 11:12:06

co za glupia i żałosna opinia wyssana z palca. Niby na jakiej grupie gejow przeprowadziles badania zeby takie wnioski wysnuc na całą populację gejów? To co piszesz jest raczej odwrotnością rzeczywistości - wystarczy sobie poczytać o badaniach grup społecznych w necie.

1) To ze ktos wynajmuje mieszkanie w parę osób nie znaczy ze jest biedny - moze po prostu nie lubi mieszkac sam a w przypadku gejow jest to dosyc oczekiwane zachowanie, ze w zwiazku z ucieczką od rodziny będą zamieszkiwac w kupach (zaspokojenie potrzeby bliskosci przy okazji z podobnymi osobami)
2) Maja problemy z pisaniem i wyslawianiem się? To nie ma zadnego zwiazku z orientacją.... Poczytaj o przyczynach w ksiazkach pedagogicznych
3) To ze ktos nie ma zdjecia i wysyla sex propozycje nie swiadczy w zadnym razie o jego poziomie inteligencji.... I tu cie wrecz zaskocze - wielu gejow umawia sie na sex z anonimem.
4) Interesują się uprawianiem sexu - rzeczywiscie wydaje sie ze jest jakas tendencja gejow to chetniejszego uprawiania sexu niz u heterykow, byc moze wynika to z roznicy obyczajowej - heterykom jest ciezej umowic sie na sex niz gejom
5) Z badan przeprowadzonych na zachodzie wynika ze geje są wyksztalceni i dobrze zarabiają oraz zajmuą wysokie pozycje spoleczne. Co do naszego panstwa - u nas wszyscy wyobraz sobie, nawet osoby hetero mogą zarabiac niewiele ale wynika to z rynku pracy ktory w polsce posiadamy.
6) Odrzucaja cie przez wzrost? co ty powiesz .. mnie odrzucaja bo mam morde jak Rowan Atkinson, ale z moich obserwacji wynika ze u i heterykow tendencja jest taka sama. Polecam abys przeczytal sobie ten artykuł : http://homiki.pl/index.php/2012/08/nie- ... ski-godot/
7) Duzo osob pracuje wiele godzin - ale zastanow sie czy tez nie jest tak ze gadają tak aby cie splawic. Bo jest cos takiego jak "obrona wlasnego ja" nie powiem ci ze cie nie lubie lub mi sie nie podobasz tylko skłamie ze pracuje duzo i nie mam czasu na spotykanie sie bo nie chce cie zranic ale nie dlatego ze martwie sie o ciebie tylko o obraz wlasnego siebie jako osoby płytkiej :lol:

W Polsce nic dziwnego ze nie ma sie ambicji - rynek pracy do dupy, wysoki poziom nietolerancji i zazdrosci spolecznej oraz egoizmu

Awatar użytkownika
rurek
gejątko
gejątko

Postautor: rurek » 03.01.2016 11:17:58

Tylko, że jak ja ma się niecałe 170 cm wzrostu i deklaruje się jako aktyw to 'niektórzy' pasywni (gdzie większość jest wyższa) nie są nawet zainteresowani by pójść z takim na randkę :P

Jak można się umówić z anonimem na sex - przecież może Ci się nie spodobać?

Awatar użytkownika
Hawken
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Hawken » 03.01.2016 11:19:12

"Ludzie czekają na księcia" - temat rzeka.

Net oferujący mnóstwo obrazów i wzorców wysokiej atrakcyjności fizycznej, tworzących złudzenie dostępności.

Infantylizacja społeczeństw europejskich, skutkująca zamykaniem się w kręgu nierealnych oczekiwań życiowych.

Zmiana modelu rodziny, związana generalnie ze zmniejszeniem funkcji zabezpieczającej - kiedy żyje się ciężko, rodzina pomaga w przetrwaniu, rośnie więc także skłonność do parowania się, czemu towarzysz obniżanie wymagań. Kiedy poziom życia i związanego z tym bezpieczeństwa rośnie, potrzeba posiadania wsparcia w postaci partnera maleje.

Rozluźnienie rygorów obyczajowych, wsparte techniką komunikacyjną, skutkuje ułatwieniem zaspokajania potrzeb seksualnych poza stałym związkiem, który do tego (celu) przestaje być "niezbędny" (jak w tym powiedzonku: "po co kupować cały browar, jak się chce tylko napić piwa?").

Polskie wychowanie, zwłaszcza chłopaków - w skrócie upupiające. "Synuś mamusi", który jest przecudowny, na którego trzeba chuchać i dmuchać, zaradności nie uczyć, bo mamusia zrobi to lepiej. Co roku na rekrutacji obserwuję już prawidłowość: kiedy przychodzi matka z córką, to córka z reguły sama wypełnia kwestionariusz, zaś kiedy chodzi o syna, to bardzo często matka wypełnia mu kwestionariusz, kiedy latorośl stoi jak kołek z boku, albo pociech nawet się nie fatyguje na rekrutację i mamcia sama przynosi papiery. Potem mamy dorosłych facetów, którzy nie umieją zrobić prania w pralce automatycznej, przyszyć guzika do koszuli. Albo skończywszy studia politechniczne sprawdzić czy jest prąd w gniazdku. :lol:

I wiele wiele innych.
Kim jesteście - byłem,

Awatar użytkownika
Avril
gejlord
gejlord

Postautor: Avril » 03.01.2016 11:20:44

To może poszukaj kogoś niskiego ? :D

Też bym nie poszedł na randkę z osobą, która ma 170 wzrostu :)

Awatar użytkownika
rurek
gejątko
gejątko

Postautor: rurek » 03.01.2016 11:23:26

Ale ja szukam i niskich i wysokich, ale wszyscy chcą wysokich, a przynajmniej wyższych ode mnie :D :D

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 03.01.2016 11:24:13

rurek pisze:Tylko, że jak ja ma się niecałe 170 cm wzrostu i deklaruje się jako aktyw to 'niektórzy' pasywni (gdzie większość jest wyższa) nie są nawet zainteresowani by pójść z takim na randkę :P

Jak można się umówić z anonimem na sex - przecież może Ci się nie spodobać?

mnie sie nie pytaj - ja tego nie rozumiem.
A ja tam bym sie umowil z 170 cm. Co to za roznica 10 cm w te czy we w te.... Byc moze sie nie umawiaja bo jest tendencja do szukania wiekszego od siebie i silniejszego, ktory otoczy opieką.

usuniety_nr1

Postautor: usuniety_nr1 » 03.01.2016 11:27:27

Rurku, może jesteś paszczurem?

Awatar użytkownika
Hawken
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Hawken » 03.01.2016 11:27:32

Eee, tam - kombinacja niższy aktyw może być całkiem kręcąca. :D O człowieka tu chodzi, a nie o same rozmiary.
Kim jesteście - byłem,

Awatar użytkownika
rurek
gejątko
gejątko

Postautor: rurek » 03.01.2016 11:34:25

jezus_chytrus - może i jestem paszczurem, aczkolwiek najczęściej jak dostaje odpowiedz odmowna z podaniem powodu (pomijam brak jakiejkolwiek odpowiedzi) to tym powodem jest 'bo szukam kogoś wyższego'

zdarzyło mi się też dwa razy, że napisały do mnie anonimy z tekstem w stylu 'bierz mnie, bo jesteś taki mały, że i tak nikt cię nie zachce' - no sorry, ale aż taki zdesperowany nie jestem

:D :D :P :D :D
Ostatnio zmieniony 03.01.2016 11:37:11 przez rurek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Ryszard08
forumowy
forumowy

Postautor: Ryszard08 » 03.01.2016 11:35:02

rurek- witaj i postanowiłem też zabrać głos w tym kontrowersyjnym temacie. Nie wydaje mnie się aby byli głupi i biedni. Żyjemy w takim a nie innym kraju, gdzie tysiące ludzi chce normalnie żyć i funkcjonować, a geje młodzi w szczególności chcą być zauważeni w społeczeństwie i docenieni. więc to jest bardziej poza, aby zwrócić na siebie uwagę i posuwają się do różnych trików, aby inni widzieli ich jako zaradnych, i w miarę ustabilizowanych finansowo. To trend wymusza na nich, aby mogli wejść w tzw. salony i posuwają się do różnych sposobów, aby być megalomanem i być trendy. Fakt, to co mnie smuci, to wysławianie się i pisanie zgroza, nie mogę nieraz czytać jak piszą na profilu co niektórzy, seks na poczesnym miejscu i w najgorszym wydaniu. Ja nazywam takie osoby które do mnie piszą na mejla o seksie: permanentny seksocholik, który przyjedzie i zaspokoi, czy finansowo? tego nie wiem, gdyż odpisuję że nie jestem na portalu dla przygód i nie szukam zaspokajacza. Dokładnie na portalu jestem już 7 lat i prawdą jest, że piszący do mnie na profilu o zaspokojeniu mojej osoby, gdy podziękowałem, to miałem kilka osób, które pisały pod moim adresem inwektywy, to po co tutaj jestem, że jestem stary i nikt mnie nie chce. Nie zwracam uwagi na to, a mam satysfakcję, że z wieloma osobami utrzymuję kontakt mejlowy, oraz na profilu, a liczba osób która mnie odwiedziła, to jest ponad 8841 i to daje pewność, że nie wszystkim zależy na seksie, lecz na normalnym pisaniu i jeśli mogę udzielić rady, to z przyjemnością to robię. Wiem że nie chcę uchodzić za mentora tutaj, ale zawsze lepiej wiedzieć gdy się zapyta, niż popełnić błąd. To teraz jest taki trend niezależnie od preferencji, aby zaliczać, czy to geje czy hetero to chyba jest sposób na dowartościowanie siebie i swoich fantazji. Generalnie widzę jeden cel: spełnianie siebie w różnych konfiguracjach i bycie spełnionym na swój sposób, lecz jakim kosztem, to zupełnie inny rozdział, ale tak było 50 lat temu, w innym wymiarze i dzisiaj tak jest, zmieniają się tylko czasy i ludzie. Pozdrawiam i w Nowym 2016 Roku, życzę spełnienia i radości życia:)

Awatar użytkownika
regysky
Administrator
Administrator

Postautor: regysky » 03.01.2016 11:37:57

No dobrze, pomijając zasadność stwierdzenia o samej głupocie i biedzie, to czy można wyróżnić grupę gejów ze społeczeństwa jako tych biedniejszych i głupszych niż reszta społeczeństwa? Wydaje mi się że nie, chyba że to prognozy uwzględniające 500 zł na dziecko. :D
Polish priest blessing “an important road” in the Radom county. Dąbrówka Połężna, 2012.

Wróć do „1.2. Światopogląd”