Dlaczego Heterycy mówią "naskocz mi", "możesz

Wszelkie dyskusje światopoglądowe, jak topnienie lodowców wpływa na dietę w San Escobar.
Awatar użytkownika
crazybitch
gejątko
gejątko

Postautor: crazybitch » 10.07.2015 10:41:57

kurde, spłyciliście temat
Chodziło o pewien absurd, że heterycy, którzy nie
akceptują gejów, jednocześnie proponują im seks.
Wiadomo, że te zwroty mają na celu poniżenie.

Właściwie.. ta myśl była o tym, jak ludzie są głupi i mało krytyczni.

Awatar użytkownika
blumsztajn
wyjadacz
wyjadacz

Re: Dlaczego Heterycy mówią "naskocz mi", "mo

Postautor: blumsztajn » 10.07.2015 11:13:22

crazybitch pisze:Pamiętam, że szczególnie wśród młodych heteryków jest moda na operowanie sloganami typu:
"naskocz mi"
"możesz mi obciągnąć"
Oczywiście chodzi o to, że mówią to do mężczyzn, co jest akceptowalne i ma być oznaką braku szacunku.

Kiedyś, gdy byłem w podstawówce, myślałem, że to to na serio. To znaczy pół żartem, pół serio, że heteryk faktycznie może chcieć posuwać geja i mieć z tego podnietę.
Jednak Ci sami heterycy mają zony, dzieci itp itd i często są przeciwnikami gejów.
Jaka w tym logika, że proponują seks, ale jakby co do czego to wręcz przeciwnie. Po co to robią?

Do mnie często tak mówią. Bardzo to lubię.
Niestety to tylko żarty, choć może kryje się za nimi odrobina pogardy do mnie.
Zazwyczaj odpowiadam:" na przyjemność trzeba zasłużyć" albo "niestety, nie gustuję w takich małych (penisach)", albo " najpierw go umyj porządnie", a czasami odpowiadam, że chętnie to zrobię.Rozmowa na tym się nagle kończy, ale czasami to początek bardzo wulgarnej i perwersyjnej słownej zabawy.
No ale to moi koledzy i nie wiem, czy można polecić, by inni brnęli w takie zabawy.
Obrazek
"Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
Marek Edelman

Rob_

Postautor: Rob_ » 10.07.2015 16:03:14

okwip1 pisze:
Rob_ pisze:
crazybitch pisze:Przecież w gejostwie taki dech bez matury to najwyższa półka.

A jak ktoś ma maturę to już nie może być z wyższej półki? :shock:

Z maturą to nie chłop, to inteligencik jakiś!

Zatem jestem dumy z siebie :cfaniak:

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 10.07.2015 16:26:04

Raz mi gościu powiedział w szkole huj ci w dupę pedale, to mu pokazałem dupę i coś głupiego odpowiedziałem :P tak go zgięło, że chyba zapomniał jak się nazywa, a cała reszta się z niego śmiała :P
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
crazybitch
gejątko
gejątko

Postautor: crazybitch » 10.07.2015 18:51:01

Raz mi gościu powiedział w szkole huj ci w dupę pedale, to mu pokazałem dupę

Do mnie często tak mówią. Bardzo to lubię.

no właśnie to jest chyba dowód na zacofanie heteryków, bo nie mają pojęcia, że po takiej propozycji, ktoś wyrazi chęć.

chociaż, wiele wieków temu, miałem okazję być w takiej grupie za granicą, gdzie jeden koleś rzucał takimi hasłami. W końcu na osobności mu powiedziałem jakoś, że "w sumie to czemu nie" Oczywiście wyśmiał to, ale w związku z tym że byliśmy na zadupiu, za granicą i spaliśmy w namiotach, to kilka razy powiedział, że jak chcę to dzisiaj mogę ....
Nie doszło do skutku, bo on się wstydził tego czego chciał, a szkoda...

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 10.07.2015 21:55:18

Sam pamiętam, jak w ósmej klasie kilku rówieśników nazywało mnie pedałem (mimo, że się wtedy nie ujawniałem). Byłem wtedy wystraszony, że swojej orientacji nie jestem w stanie ukryć. Ci wyzywający mnie udawali, że mnie podrywają, łapali mnie za tyłek - i naprawdę to nie było zabawne. Robili to tylko po to, żeby mnie wyśmiać.
Ceterum censeo konserwa winna być zniszczona!

Rob_

Postautor: Rob_ » 10.07.2015 21:59:03

Musisz być zatem bardzo śliczny :*

Awatar użytkownika
crazybitch
gejątko
gejątko

Postautor: crazybitch » 11.07.2015 00:25:27

Ci wyzywający mnie udawali, że mnie podrywają, łapali mnie za tyłek - i naprawdę to nie było zabawne. Robili to tylko po to, żeby mnie wyśmiać

u mnie podobnie, ale ja byłem przekonany, że ich propozycje są autentyczne. Zresztą w tym wieku rysuje się wszedzie chuje w zeszytach, na ławkach itp. Powiem szczerze, że sam ich prowokowałem, sprawiało mi to przyjemność. O dziwo nie bałem się odrzucenia itp. bo właściwie nigdy nie byłem duszą towarzystwa i nie8 grałem z nimi w piłkę.
Oni chyba do końca nie wierzyli w moje gejostwo. Teraz..mają żony, dzieci, brzuchy od piwa i mam ich w swoich znajomych na FB. Tak sobie myślę, że może wreszcie odpowiem na pytanie "zrobisz mi loda?" sprzed ...100 LAT. :D

Awatar użytkownika
czarnemorze
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: czarnemorze » 14.07.2015 00:11:17

Ma to na celu poniżenie. Jako dziecko też czasem rozumiałem dosłownie niektóre rzeczy. Np. myślałem, że bezcenny oznacza tak bezwartościowy, że nie ma żadnej ceny.

Awatar użytkownika
Leo
gejlord
gejlord

Postautor: Leo » 14.07.2015 01:01:19

Kawa pisze:Robili to tylko po to, żeby mnie wyśmiać.
U mnie w pracy momentami są podteksty w moją stronę. Jednak zawsze powiem coś głupiego stosownego do ich yntelygencji żeby się zaśmiali i odwracam ich uwagę od siebie.

W pracy nie mam zamiaru się ujawniać ze względu na ludzi z którymi pracuję. Niestety, ich poglądy są tak głupie, stereotypowe i prawicowe, że dalej na prawo jest jeszcze tylko ściana.

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 27.12.2015 01:34:32

Rozmowa dwóch kolesi w autobusie:

- A wyjebać ci?
- Wyjebać to ty mi możesz konia dupą!

Awatar użytkownika
kotek91
gejowy
gejowy
Kontakt:

Re: Dlaczego Heterycy mówią "naskocz mi", "możesz

Postautor: kotek91 » 13.04.2016 22:01:28

Hym niektórzy ludzie próbują się w ten sposób się dowartościować.Jest to związane nie tylko z niskim poziomem kultury osobistej jak po prostu z brakiem szacunku do samego siebie jak i otaczającego ich świata. Należy również tu wymienić czynnik:
-ekonomiczny(sytuacja życiowa)
-społeczny(brak form komunikatywności społecznej)
-chamstwo
-chęć pokazania własnego ja , gdyż taka osoba w ten prostacki sposób próbuje pokazać innym ,że w ten sposób jest lepsza(oczywiście tak nie jest)

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 10.05.2016 01:28:06

Niejednokrotnie zastanawiałem się, czy o pociąg do tej samej płci można podejrzewać raczej tych, którzy takie żarty uskuteczniają szczególnie często i śmiało, czy może tych, których to uraża, denerwuje, zawstydza lub zniesmacza.

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 10.05.2016 07:00:27

Może ci żartujący usiłują udowodnić, że skoro z "pedałów" się nabijają, to sami na pewno nie są. Ta potrzeba udowodnienia...
Ceterum censeo konserwa winna być zniszczona!

Awatar użytkownika
nigri
młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Postautor: nigri » 10.05.2016 07:15:56

W moim nowym miejscu pracy jest przewaga facetów i różne żarty na tle seksualnym między facetami są normą, ale nie ma w tym żadnej złośliwości. Na początku byłem zaskoczony a teraz sam się tym bawię :P Jak dla mnie to nie kwestia udowadniania sobie czegokolwiek a po prostu kolejny przejaw tego, że faceci najłatwiej wchodzą w kontakt ze sobą poprzez zaczepki, różne formy agresywnego zachowania, nawet jeśli jest to mocno złagodzone do formy żartów. Nawet sympatię okazuje się często szturchnięciem. Z jednej strony samemu jest się przy tym chronionym, z drugiej strony sprawdza się czy druga strona to facet, który zaśmieje się i odwzajemni czy ciota, która od szturchnięcia się przewróci. A facet woli to sprawdzić, bo generalnie ze słabością (i swoją i cudzą) radzi sobie średnio.

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 10.05.2016 08:13:33

No właśnie też myślę, że żadnej złośliwości w takich żartach najczęściej nie ma. Najczęściej=nie zawsze, nie ma jakiejś reguły na to.

Awatar użytkownika
Horticulturist
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: Horticulturist » 10.05.2016 09:33:35

Oczywiście, że nie ma w tym żadnej złośliwości, z punktu widzenia bachorów je wypowiadających. Ale dorośli faceci chyba potrzebują ogarnąć, że nie robią się przez to ani trochę bardziej "menscy". Jak tylko usłyszałbym takie coś skierowane do mnie, to pierwsze co miałbym przed oczami to gimbusy wracające bandami ze szkoły i przerzucające się słowem "Ssssssij".

Piszecie, że to ma na celu poniżenie. Bzdura. Na wyżej wspomnianym przykładzie gimbusów mogę powiedzieć, że te zwroty nie znaczą nic, to tylko bezmyślnie powtarzane wydmuszki, wypowiadane z zamiarem poniżenia, ale rzadko odnoszące skutek ;)
They say there's not much difference between a good man and a long drag from a cigarette,
Sometimes you feel it, sometimes you don't,
Sometimes you need it, sometimes you don't,
But no one likes a ghost.

Awatar użytkownika
Fryku
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: Fryku » 10.05.2016 09:46:23

Nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło. Nie wiem czemu. Na pewno mój charakter odgrywa tu jakąś rolę. Poza tym w kraju, w którym żyję, za takie podteksty można słono zapłacić (jeśli uznałbym je za krzywdzące).

Awatar użytkownika
adamos25
gejątko
gejątko

Postautor: adamos25 » 10.05.2017 17:31:47

U mnie w szkole też koledzy mówili czesto że mogę im obciągnąć jak jednemu powiedziałem że chętnie to zrobię bo wiem że tak lubi (oczywiście wiedziałem ze jest hetero) zrobił się czerwony i więcej już mnie nie zaczepiał. A czemu tak mówią hmm często nawet nie wyborażają sobie co to jest (naskoczyć komuś) tylko po prostu usłyszeli takie powiedzenie i powtarzają.

niebieski

Postautor: niebieski » 10.05.2017 20:04:33

'Chuj mu w dupę' zwykle się mówi w sytuacji jak sie ma na kogoś wywalone, ma spadać czy coś. To już nawet podtekstu seksualnego nie ma.
'Możesz mi obciagnąc' znaczy to samo co spadaj albo że mam cię w dupie człowieku

Wróć do „1.2. Światopogląd”