Raelianizm - kosmiczna religia przyjazna gejom

Wszelkie dyskusje światopoglądowe, jak topnienie lodowców wpływa na dietę w San Escobar.
Kosmita

Postautor: Kosmita » 25.04.2012 14:39:07

Nie, nie watpię w twoją wiedzę. :lol:
Własnie to samo mnie zadziwia, jak sjentologia mogla się tak rozwinąć.
A wyznawcy Kabały. Rozpropagowała ją Madonna, mówiła o niej, malowała na dłoniach jej znaki.
Ostatnio słuchałem wywiadu z Kayah. Jest także wyznawczynią Kabały.
Kobieta, którą ceniłem za przekazywanie pozytywnych wartości tak w tekstach piosenek, jak i w wypowiedziach.
Myślę, że to potrzeba akceptacji, miłości pcha ludzi w tym kierunku.

Awatar użytkownika
Robespierre
Araneus Rex
Araneus Rex

Postautor: Robespierre » 18.06.2012 22:29:23

Obrazek

Nie musisz nam wyjaśniać skrótu DNA. Nie jesteśmy Amerykanami. Wiemy też, że przybywasz w pokoju.

Raelianin pisze: został skontaktowany

Wsadzony do wielkiego kosmicznego kontaktu?

Raelianin pisze:JEZUS był synem jednego z nich i ziemianki Marii.

Międzygatunkową hybrydą?

Raelianin pisze:Ruch Raeliański ma dwa cele: informować ludzi o tym PRZESŁANIU oraz wybudować AMBASADĘ

W tym kraju mamy już Świątynię Opatrzności.

Raelianin pisze:nauczają nas też, że to, co nasi naukowcy nazywają "wszechświatem" to tak naprawdę tylko zaledwie cząsteczka ogromnego atomu znajdującego się w ciele ogromnej istoty, która żyje na planecie znajdującej się w jeszcze większym wszechświecie, który jest cząsteczką jeszcze większego atomu itd... w nieskończoność . Tak samo cząsteczki w naszych atomach to tak naprawdę mikrowszechświaty, gdzie istnieją planety, żyją istoty

Obrazek

Byłem właśnie w toalecie. Teraz poczułem wyrzuty sumienia. A miało być tak harmonijnie...

Raelianin pisze: pewnego dnia tworzyć życie na innych planetach, i przez istoty, które stworzymy będziemy brani za "bogów"

A nie można być bogiem już dziś?

Kosmita pisze:Myślę, że to potrzeba akceptacji, miłości pcha ludzi w tym kierunku.

Cieszę się, że nie przejawiam zbyt silnej potrzeby akceptacji. To jest głupsze od scjentologii z jej kosmicznym Tytanem i jego bombami wodorowymi. Powinno się o tym uczyć w szkołach.

A zapisy z początków ST posługują się miejscami liczbą mnogą, bo są kalką przedjudaistycznych mitów mezopotamskich. Po prostu to było dawno i rewizjonizm był jeszcze niedokładny.
Maximilien de Robespierre pisze:Ukarać oprawców ludzkości jest łaską, wybaczyć im byłoby okrucieństwem

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Re: Raelianizm - kosmiczna religia przyjazna gejom

Postautor: Renly Baratheon » 10.04.2018 02:31:38

nauczają nas też, że to, co nasi naukowcy nazywają "wszechświatem" to tak naprawdę tylko zaledwie cząsteczka ogromnego atomu znajdującego się w ciele ogromnej istoty, która żyje na planecie znajdującej się w jeszcze większym wszechświecie, który jest cząsteczką jeszcze większego atomu itd... w nieskończoność . Tak samo cząsteczki w naszych atomach to tak naprawdę mikrowszechświaty, gdzie istnieją planety, żyją istoty

Ale to mi się podoba. Naprawdę. :D :) Może poszerzę własną doktrynę. Ta moja konstrukcja taka malutka jest. Katolicy to mają 2000 lat wprawy. :(
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Wróć do „1.2. Światopogląd”