Coś popsułem xD

Komputerowe rady i porady, gadżety, programy.
Awatar użytkownika
Haiko
supernowa
supernowa

Coś popsułem xD

Postautor: Haiko » 09.03.2011 19:51:45

Mam taki problem a właściwie działają mi wszystkie polskie znaki tylko nie literka e z jezyczkiem O__o Wczoraj jak podłączyłem telefon do komputera przez kabel USB to zaczeły dziać si jakieś cuda typu myszka dziwnie działa i otwiera wszystko, na co nią najade i otwierało sie zyliard okienek. Odłączyłem kabel od komputera a ten sie zawiesił, zrobiłem hard reset i niby wszystko już działa jak należy tylko nie działa mi właśnie to e z jezyczkiem... Poczytałem w necie i mógł mi sie uruchomić jakiś hotkey, ale nie wiem jak go wyłączyć :( Nie chce zostać pokemonem, który pisze bez polskich znaków! xD HELP! :(
Obrazek

seven_days

Postautor: seven_days » 09.03.2011 22:23:16

mi te¿ kiedy¶ nie dzia³a³a jaka¶ litera, chyba æ. Szuka³em w googlach, doszed³em, ¿e to byæ mo¿e wina panelu ATI i ustawionych w nim skrotów, zmienia³em i nic. W koñcu siê podda³em i zacz±³em zabijaæ po kolei procesy sprawdzaj±c, czy ju¿ dzia³a. Okaza³o siê , ¿e jaki¶ wirus zabra³ mi moje æ :x Gdyby nie to, to w ogóle bym nie zauwa¿y³ :x

w dodatku us³uga by³a wklepana jako iexplorer.exe :lol:

Awatar użytkownika
Haiko
supernowa
supernowa

Postautor: Haiko » 09.03.2011 22:32:10

Nie mam grafiki Radeona, wiec to nie to. Wirus też raczej nie, skanowałem i nic nie znalazło. Chyba moge żyć bez tej literki bo formata nie chce mi si robić ani wyłączać po kolei wszystkie procesy xD
Obrazek

Wróć do „2.8. Komputery”