Komunikat 'skip to the main content' - co z tym zrobic?

Komputerowe rady i porady, gadżety, programy.
Awatar użytkownika
marip
wyjadacz
wyjadacz

Komunikat 'skip to the main content' - co z tym zrobic?

Postautor: marip » 15.08.2018 20:29:22

Zalogowalem sie dzisiaj na jedna ze stron. Przegladalem kolejne tematy klikajac w przegladarce IE przyciski 'do przodu' i 'do tylu' Nie wiem czy przypadkiem nie kliknalem jeszcze gdzies. Nagle cala zawartosc strony zniknela - jedynie w lewym gornym rogu pojawil sie link o tresci: 'skip to the main content' Link jednak nie dziala wiec w ogole nie da sie przejsc do glownej zawartosci strony. Strone z tym linkiem da sie zamknac, ale gdy ponownie sie ja otwiera to natrafia sie na ten sam link i nic ponadto sie nie wyswiatla. Probowalem otworzyc strone z telefonu komorkowego z tego samego adresu (przez domowe Wi-Fi) i roznica jest taka, ze jak otwieram strone z telefonu to wyswietlaja sie tylko tresci widoczne dla osob niezalogowanych - z laptopa nawet tej czesci strony nie da sie otworzyc pomimo, ze nie mam automatycznego logowania. Gdy probuje wejsc na strone z laptopa to niezaleznie od tego na ktory link do strony klikne to zawsze wyswietla sie ten komunikat i nic ponadto. Probowalem szukac informacji online ale nic uzytecznego nie znalazlem - owszem dowiedzialem sie ze ten link pomaga w szybszym nawigowaniu po sieci bo pomija miejsca gdzie po drodze zaszlismy odsylajac nas do strony glownej, sa jakies porady jak uczynic go widocznym ale nie sa to rzeczy ktore pomogly by mi przywrocic strone. Nie wiem czy ponowna rejestracja na stronie cos by pomogla - na gornym pasku adresu widoczny byl tez komunikat 'access denied', wiec nie wiem czy urzadzenie probujace polaczyc sie ze strona nie zostalo zablokowane. Nie mam pojecia jak rozwiazac ten problem. Czy ktos moze wie jak przywrocic strone i czy da sie to zrobic bez wiedzy informatycznej. Czytalem o wpisywaniu jakichs kodow, ale nawet nie wiem czy to mialo zwiazek z zaistnialym u mnie problemem.

Wróć do „2.8. Komputery”