Nocne pogaduchy

Nasza wielka paplanina, słodzimy, ganimy, flirtujemy.
Awatar użytkownika
credo
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Nocne pogaduchy

Postautor: credo » 30.07.2010 21:31:53

Stworzyłem ten temat ponieważ jestem wysoce zdegustowany ty co sie dzieje w polityce...bo mi sie nudzi porostu.
Może uda mi się was wciągnąć w jakieś nocne pogaduchy, brzmi trochę pedalsko ale cóż niech będzie :lol: Czy nic z tego nie wyjdzie? Sprobuje
Jestem śladem zagubionego wędrowca
Ostatnią sekundą przed śmiercią
Prosta drogą za zakrętem
Jestem twoim cieniem w mroku
i krokiem przed zycia przepaścią

Eden

Postautor: Eden » 30.07.2010 21:32:54

Ooo, to ja skoczę o pidżamę w kropki.
Tak na poważnie, o czym można rozmawiać w takim temacie ?
Coś konkretnego? :D

Awatar użytkownika
credo
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: credo » 30.07.2010 21:35:38

o wszystkim i o niczym porostu coś dla nocnych marków i nie tylko.

Proponuje zacząć od tematu co robicie gdy nie możecie zasnąć?
Prosta drogą za zakrętem

Awatar użytkownika
muffin
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: muffin » 30.07.2010 21:37:02

To jak chcesz pogadać o czymkolwiek to ja zacznę od pytania.
Czy można rodzicom wyjaśnić mój homoseksualizm w ten sposób, że całe życie trzymaliby mnie w domu, również daleko od dziewczyn i dlatego jestem gejem?? Ja wiem, że to wgl jest chore i irracjonalne wytłumaczenie i że to nie ich wina, ale już mnie ostatnio tak denerwują, że mam im to ochotę powiedzieć... Złożyć na nich... Z drugiej strony pewnie zaczną się obarczać winą. Wiem, że to strasznie głupie, co piszę, ale od jakiegoś czasu mam dosyć ich zachowania...

Eden

Postautor: Eden » 30.07.2010 21:37:27

Parzę Melisę, czytam książkę. Dzwonię do kolegi z pracy aby porozmawiać z nim o pierdołach. Ogólnie mówiąc, wszystko i nic jednocześnie.

A Ty ?

TUVim

Postautor: TUVim » 30.07.2010 21:38:26

Nie robię nic konkretnego, przewracam się z boku na bok i staram się nie myśleć o niczym. Zazwyczaj przez to, że mam za dużo myśli nie mogę zasnąć.

Eden

Postautor: Eden » 30.07.2010 21:39:04

muffin pisze:To jak chcesz pogadać o czymkolwiek to ja zacznę od pytania.
Czy można rodzicom wyjaśnić mój homoseksualizm w ten sposób, że całe życie trzymaliby mnie w domu, również daleko od dziewczyn i dlatego jestem gejem?? Ja wiem, że to wgl jest chore i irracjonalne wytłumaczenie i że to nie ich wina, ale już mnie ostatnio tak denerwują, że mam im to ochotę powiedzieć... Złożyć na nich... Z drugiej strony pewnie zaczną się obarczać winą. Wiem, że to strasznie głupie, co piszę, ale od jakiegoś czasu mam dosyć ich zachowania...

Hmm... Naukowe publikacje. Rozwiewają większość wątpliwości.

Awatar użytkownika
muffin
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: muffin » 30.07.2010 21:42:35

Ale mi nie chodzi o to... Po prostu już tak mam ich dość, że chciałbym im dać cios poniżej pasa... Wtedy by może zachowywali się inaczej. A tak potraktują to jako moje kolejne "dziwactwo" ( np. siłownia i dieta to dla nich straszne dziwactwo, więcej przez tę siłkę trace nerwów niż potu...)

Eden

Postautor: Eden » 30.07.2010 21:44:42

Agresja rodzi agresję, tak więc nie wiem czy to najlepszy pomysł z zadawaniem ciosu.
Może oni nadal są w fazie zaprzeczenia ? Może uważają że przechodzić coś w rodzaju fazy homofilnej ?

Awatar użytkownika
Pszczolka Maja
gejlord
gejlord

Postautor: Pszczolka Maja » 30.07.2010 21:46:00

Ostatnio jak nie mogłem zasnąć, włączyłem komputer i wszedłem na forum gejowa :P

A w ogóle - to wątek bardziej pasuje do chat-roomu. Co na to autor wątku ?

Awatar użytkownika
credo
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: credo » 30.07.2010 21:49:42

Ja tez tak miałem w domu. Słuchaj do pewnych rzeczy rodziców nie przekonasz i trzeba się z tym pogodzić. Można oczywiście próbować, uświadamiać ale w moim przypadku dałem sobie spokój. Po jakimś czasie samo im przeszło to szukanie winy. Do dziś nie powiedza do mojego chłopaka ze to moj chłopak ale zasada małych kroczków myślę ze się sprawdzi. Wiec i za ciebie trzymam kciuki
Prosta drogą za zakrętem

Awatar użytkownika
credo
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: credo » 30.07.2010 21:50:41

Mi to jest obojetne gdzie to będzie ważne abyśmy gadali :lol:
Prosta drogą za zakrętem

Awatar użytkownika
Pszczolka Maja
gejlord
gejlord

Postautor: Pszczolka Maja » 30.07.2010 21:54:19

Przenoszę zatem.

A Ty credo - z jakich powodów nie sypiasz w nocy ? Bo domyślam się, że tak właśnie jest.

Believe

Postautor: Believe » 30.07.2010 21:57:48

Jak nie mogę spać, leże w łóżku i gadam do siebie.
Tak, możecie się smiać, ale kiedy mam przed sobą jakąś ważną sprawę, lubie sobie ją jakoś omówić, albo poprostu pop/erdolić do siebie na byle jaki temat. To mi pomaga w pewnym stopniu się zmęczyć i iść spać. Wogóle przez pewien czas kiedyś cierpiałem na bezsenność, potrafiłem nie spać i funkcjonować na wysokich obrotach ze 2-3 dni, ale potem chodziłem strasznie wk/rwiony i byłe agresywny dla każdego. Teraz bezsennośc wróciła, ale właśnie ją opanowuje i jest ok. Może to przez pracę, w której narobię się jak wół i szybciej zasypiam. Lubię czytać 30 raz te same książki, gazety, albo przeglądać książeczki płyt CD lub DVD. Jak nie mogę spać biorę kartkę i coś skrobię. W krytycznych momentach, jak na budziku jest np. 4:00 a ja nie musze nigdzie stac rano, biore krzeszło, kładę przy oknie i obserwuje świt, wschód słóńca, mam piękne widoki z okna - czasem jakieś zwierze przebiegnie. Ale bardzo lubię gadać z kimś przed snem. Wtedy rozwijają się takie poważne rozmowy. Lubiłem z siostrą gadać, specjalnie na czas remontu, przeniosłem się do niej i to był świetny czas: filmy + rozmowy o życiu. Bardzo mi tego brakuje.
Ostatnio zmieniony 30.07.2010 21:59:15 przez Believe, łącznie zmieniany 1 raz.

nigrivon

Postautor: nigrivon » 30.07.2010 21:59:05

muffin pisze:Ale mi nie chodzi o to... Po prostu już tak mam ich dość, że chciałbym im dać cios poniżej pasa... Wtedy by może zachowywali się inaczej. A tak potraktują to jako moje kolejne "dziwactwo" ( np. siłownia i dieta to dla nich straszne dziwactwo, więcej przez tę siłkę trace nerwów niż potu...)

Powiedz im, że masz już dość tego jak wygląda wasza relacja i chciałbyś, żeby było inaczej.

Awatar użytkownika
palik1
jutrzenka
jutrzenka

Postautor: palik1 » 30.07.2010 22:00:58

Ja najczęściej rozmyślam... Często kołaczą mi się w głowie różne melodie. A jak jest bezchmurne niebo to patrzę w gwiazdy :-D
Kraina szczęścia jest tam, gdzie pełne radości serce Twoje...

Awatar użytkownika
Pszczolka Maja
gejlord
gejlord

Postautor: Pszczolka Maja » 30.07.2010 22:01:20

Believe - nie narzekaj - dopiero zaczynasz pracę i już się "narobiłeś" :P

Awatar użytkownika
credo
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: credo » 30.07.2010 22:01:53

Ja nie śpię gdyż ponieważ
1.Za dużo myślę
2. Za późno wstaje
3. Uwielbiam Noc

Chyba tyle... :)

Believe no trochę sie zaśmiałem :x ale ja czasami tez gadam do siebie tyle ze w myślach.
Prosta drogą za zakrętem

Awatar użytkownika
muffin
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: muffin » 30.07.2010 22:02:50

Będzie:

"Dobrze, będzie inaczej. Ale masz żyć jak my chcemy ( po naszemu ). My Cię żywimy, dajemy Ci pieniądze. Jak się będziesz sam utrzymywał, to będziesz robił co chciał."

To jest oryginalna odpowiedź na wszystkiego niewygodne tematy. I nie tylko na niewygodne.

Awatar użytkownika
credo
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: credo » 30.07.2010 22:05:06

Believe pisze:Jak nie mogę spać, leże w łóżku i gadam do siebie.
Tak, możecie się smiać, ale kiedy mam przed sobą jakąś ważną sprawę, lubie sobie ją jakoś omówić, albo poprostu pop/erdolić do siebie na byle jaki temat. To mi pomaga w pewnym stopniu się zmęczyć i iść spać. Wogóle przez pewien czas kiedyś cierpiałem na bezsenność, potrafiłem nie spać i funkcjonować na wysokich obrotach ze 2-3 dni, ale potem chodziłem strasznie wk/rwiony i byłe agresywny dla każdego. Teraz bezsennośc wróciła, ale właśnie ją opanowuje i jest ok. Może to przez pracę, w której narobię się jak wół i szybciej zasypiam. Lubię czytać 30 raz te same książki, gazety, albo przeglądać książeczki płyt CD lub DVD. Jak nie mogę spać biorę kartkę i coś skrobię. W krytycznych momentach, jak na budziku jest np. 4:00 a ja nie musze nigdzie stac rano, biore krzeszło, kładę przy oknie i obserwuje świt, wschód słóńca, mam piękne widoki z okna - czasem jakieś zwierze przebiegnie. Ale bardzo lubię gadać z kimś przed snem. Wtedy rozwijają się takie poważne rozmowy. Lubiłem z siostrą gadać, specjalnie na czas remontu, przeniosłem się do niej i to był świetny czas: filmy + rozmowy o życiu. Bardzo mi tego brakuje.

Mi tez w nocy rozwijają się poważne rozmowy. wogule staje sie wtedy jakis bardziej pwazniejszy :o . Kurcze moze w nocy w cos sie przeobrazam :o . Ale tak na mnie noc działa. Ja z przyjaciółka gadałem kiedyś, teraz kontakt trochę osłabł... tez mi tego brakuje. Klauduś wróć
Prosta drogą za zakrętem

Wróć do „3.4. Czat-room”