Cocon, 22.01 - Waste Management, premiera

Informacje o zbliżających się imprezach. Wszystko o klubach i o muzyce.. nie tylko klubowej.

Wpadniesz na Tatu Party 2010?

Tak
1
50%
Jeśli będę mieć możliwość, z przyjemnością : )
0
Brak głosów
Raczej nie, zastanowię się
1
50%

Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
Mr_Exclusive
starszy forumowy
starszy forumowy

Cocon, 22.01 - Waste Management, premiera

Postautor: Mr_Exclusive » 22.12.2009 22:53:52

Liczę na Was i mam nadzieję, że wesprzecie moje "dziecko" i - jeśli 22 stycznia będziecie mieli wolną chwilę - wpadniecie na organizowaną przeze mnie imprezę. Jedno piwo więcej sprawi, że właściciel lokalu będzie bardziej zadowolony i przychylniej patrzący na następne pomysły :P
Z sentymentu i nastoletniej miłości do pocałunków w szkolnych mundurkach, w zeszłym roku postanowiłem pomóc znajomemu i w ten sposób dzisiaj przygotowujemy już drugą edycję Tatu Party ;)

22 stycznia 2010 roku w krakowskim klubie Cocon odbędzie się prezentacja albumu "Waste Management" - anglojęzycznej wersji "Veselye Ulybki/Happy Smiles", trzeciego albumu t.A.T.u.

Pewnie i tak nie kojarzycie, więc na początek zobaczcie sobie:
White Robe - singiel promujący nowy album. Wersja rosyjskojęzyczna otrzymała w zeszłym roku tytuł Teledysku Roku MTV Russia. Julia i Lena nie ciągną już wykreowanego image'u sprzed lat - w klipie Lena rozstrzeliwuje będącą w 7 miesiącu ciąży Julię
220 - stylowy teledysk, nowy ekstrawagancki wizerunek zespołu, niektórzy twierdzą, że w klimacie Moulin Rouge
Snowfalls - teledysk kończący - przynajmniej na razie - działalność t.A.T.u., długo wyczekiwana kontynuacja "Nas nie dogoniat", dziewczyny giną na zakończenie

Obrazek

Podczas imprezy odbędzie się również karaoke - trwają rozmowy, aby występy oceniało jury z "Gej mam talent" 8)
Tatu Party 2009 - Karaoke, skróty (VIDEO)

Impreza to nie tylko zlot fanów zespołu. To impreza dla ludzi, którzy po prostu chcą bawić się w świetnej atmosferze.

Pracuję nad wystawą zdjęć Vladimira Byazrova, współpracującego z T.A. Music, zatytułowaną roboczo "Gospodarka odpadami. Wesołe uśmiechy ludzi inwalidów", gdzie termin "ludzie inwalidzi" to ludzie, którzy są inwalidami moralnymi - np. homofobia, rasizm. Po Paradzie Równości w Moskwie, gdzie Julia i Lena zostały obrzucone przez przeciwników parady jajkami, chcemy pokazać jak "Rosja bawi się bez granic" :)

O tegorocznej edycji imprezy pisał już m.in. Onet.pl - t.A.T.u. Party 2010

Tatu Party to tylko początek cyklu imprez związanych z rosyjską popkulturą w roku 2010. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, niech śmiało pisze ;)

A osoby, które wpadną na Tatu Party w styczniu mogą liczyć na dobrą zabawę... i na pewno nimi się zajmę, chociaż przez chwilę :P

Co sądzicie o pomyśle?

thePlaguedOne

Postautor: thePlaguedOne » 22.12.2009 23:17:32

22 Stycznia? Między kolokwiami zaliczeniowymi a sesją?
Lajt... :?

Andrzejek

Postautor: Andrzejek » 22.12.2009 23:32:25

Nigdy nie byłem w Coconie ani w żadnym innym podobnym :P
Ostatnio ktoś chciał mnie namówić, może więc kuszony wreszcie ulegnę akurat 22.01 :twisted: :P

Wróć do „2.12. Clubbing”