Nowa Steczkowska

Informacje o zbliżających się imprezach. Wszystko o klubach i o muzyce.. nie tylko klubowej.

Czy podoba Ci się nowy kawałek Justyny?

Tak
10
45%
Nie
6
27%
Jest mi obojętny
6
27%

Liczba głosów: 22

Adam6969

Postautor: Adam6969 » 15.06.2007 11:36:53

no i zaskakujacy duet z Borysem Szycem hmm...

Nie uważam, żeby miała za coś przepraszać. Nie wyrazała się obrazliwie o homosexualistach wiec jak to ujął pięknie Zyraf_dajta na luz :-)

zyraf

Postautor: zyraf » 15.06.2007 11:40:02

Adamie, bo ja zawsze wszytko pięknie ...
bo ja taki cudowny już jestem ...
:P :buja: :buja: :buja: :mrgreen:

Adam6969

Postautor: Adam6969 » 15.06.2007 12:36:22

:-) nie wątpie, no i przede wszystkim skromny ;)

Awatar użytkownika
target
gejlord
gejlord

Postautor: target » 15.06.2007 14:00:12

zyraf pisze:Adamie, bo ja zawsze wszytko pięknie ...
bo ja taki cudowny już jestem ...

fakt, jestem przekonany, że Ty na swoim punkcie masz....bardziej niz statystyczny forumowicz gejówka :)

Awatar użytkownika
scynk
zastępca członka
zastępca członka

Postautor: scynk » 15.06.2007 16:27:28

Adam6969 pisze:no i zaskakujacy duet z Borysem Szycem hmm...

Nie uważam, żeby miała za coś przepraszać. Nie wyrazała się obrazliwie o homosexualistach wiec jak to ujął pięknie Zyraf_dajta na luz :-)

Niektórzy hitlerowcy nie wyrażali sie obraźliwie o Żydach.

Adam6969

Postautor: Adam6969 » 15.06.2007 19:48:08

scynk pisze:Niektórzy hitlerowcy nie wyrażali sie obraźliwie o Żydach.

Mało taktowne porównanie. Nie zamierzam Cie juz uświadamiać, że nie masz racji, bo to nie ma sensu. Mam wrażenie, że masz do niej awersje bez względu na to czy by wystapiła na ich koncercie czy nie. To takie przyczepianie plakietek na siłe, wroga propaganda.
Cieszy to, że jestes odosobniony w swoich przekonaniach, bo wiele gejowa przychodzi na koncerty Justyny, świetnie sie przy tym bawiąc. Po prostu trafia w naszą wrażliwość_to jest najwazniejsze. A to czy Scynk będzie kierował coraz to bardziej obraźliwe, wyssane z palca teorie na temat Justyny, tak naprawdę nie ma znaczenie.

Pozdrawiam Cię serdecznie :-)

Awatar użytkownika
target
gejlord
gejlord

Postautor: target » 15.06.2007 20:29:52

ależ w temacie Steczkowskiej sądze to samo co Scynk.

a poza tym- artystycznie nic to nadzwyczajnego.

Kolega nade mna myli sie, uważając, że wsród" takich" istnieje jakieś duże jednolite poparcie dla Steczkowskiej (również jak chodzi o aspekt artystyczny)

Awatar użytkownika
scynk
zastępca członka
zastępca członka

Postautor: scynk » 15.06.2007 20:30:54

Steczkowska za to była BARDZO TAKTOWNA, siejąc propagandę homofobicznej partii!
NIE JESTEM ODOSOBNIONY w swoim sądzie! Poczytaj uważnie innych. A o sztuce S. będę się wypowiadał wówczas, gdy znikną przyczyny, dla których przestałem jej słuchać. - A znikną - gdy zrobi to, co powiedziałem. Cugowski to potrafił. - Znaczy, że można.

zyraf

Postautor: zyraf » 15.06.2007 22:42:40

lubię placki mlynowe :P

Przypadkowy

Postautor: Przypadkowy » 15.06.2007 22:59:45

A mi zwisa i powiewa co, gdzie i z jakiego powodu mówi artysta w życiu prywatnym. Słucham piosenek jeśli mi się one podobają, a nie jeśli wykonawca powie, że ma stado pedałów za znajomych. I odwrotnie: jak mi się jakiś otwór podoba, to choćbym nie wiem jak się zmuszał, to podobać mi się nie przestanie tylko dlatego, że wokalista coś chlapnął w jakiejś gazecie, tudzież za kasę wystąpił dla PiSuarów. "Wszyscy artyści to prostytutki" jak to pewien klasyk śpiewał ;) Oddzielajmy byt artystyczny od prywatnego.

Niezależnie od powyższych wywodów uważam, że Steczkowska smętnie zawodzi, a czasem wręcz wyje i słuchać jej zamiaru nie mam ;)

Agori

Postautor: Agori » 16.06.2007 01:57:42

Przypadkowy pisze:jak mi się jakiś otwór podoba, to choćbym nie wiem jak się zmuszał, to podobać mi się nie przestanie tylko dlatego, że wokalista coś chlapnął w jakiejś gazecie

No to ja już się nie dziwię, że Tobie jako gejowi otwory Justyny nie przypadły jednak do gustu... :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
scynk
zastępca członka
zastępca członka

Postautor: scynk » 16.06.2007 08:05:53

Przypadkowy pisze:A mi zwisa i powiewa co, gdzie i z jakiego powodu mówi artysta w życiu prywatnym. Słucham piosenek jeśli mi się one podobają, a nie jeśli wykonawca powie, że ma stado pedałów za znajomych. I odwrotnie: jak mi się jakiś otwór podoba, to choćbym nie wiem jak się zmuszał, to podobać mi się nie przestanie tylko dlatego, że wokalista coś chlapnął w jakiejś gazecie, tudzież za kasę wystąpił dla PiSuarów. "Wszyscy artyści to prostytutki" jak to pewien klasyk śpiewał ;) Oddzielajmy byt artystyczny od prywatnego.

Niezależnie od powyższych wywodów uważam, że Steczkowska smętnie zawodzi, a czasem wręcz wyje i słuchać jej zamiaru nie mam ;)

Chyba w tym wypadku: MNIE - a nie: mi? - Prawda?

A co do meritum:

Jeśli piosenka (albo piosenkarz) mi się nie podoba - to nie słucham, choćby śpiewający był obeciotą grandą. Nie interesują mnie również domy, samochody, dzieci, mężowie i psy piosenkarzy. Oraz co sądzą na dowolne, niezwiązane ze śpiewaniem tematy. Ale DZIAŁALNOŚĆ HOMOFOBICZNA (jak i rasistowska, nazistowska etc.) ZAWSZE wzbudzi mój sprzeciw. - TO nie są PRYWATNE POGLĄDY nucącej publicznie panienki! i KARA za to MUSI ją SPOTKAĆ! - BOJKOT STECZKOWSKIEJ!

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 16.06.2007 11:38:20

Paulina Reiter w Wysokich Obcasach:
Z Justyna Steczkowską jest jak z daniem przygotowany ze smacznych składników, które przez kucharza zostało spaskudzone. Steczkowska ma świetny głos, niesamowitą świadomość sceniczną i jest bardzo atrakcyjna. To przykre patrzeć, jak się marnuje potencjał, z którym kilka lat temu wystartowała jak lokomotywa. Dziś, nawet gdyby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów, i każdy nie wiem, jak się wytężał, to cała para idzie w gwizdek. [...]
Justyna Steczkowska ma wszystko, co potrzebne, by zostać wielka gwiazdą. Tylko że teksty jej nowych piosenek to sentymentalne śmieci, a muzyka to miauczenie kotów z krainy łagodności. Rozespane pościelówy bez ognia.
Mogłaby wzorować się na gwiazdach pop z najwyższych miejsc światowych list przebojów, a nie być piąta wodą po - i tak mało strawnej - Kasi Kowalskiej. [..]

A ja, co tu kryć, się z tą opinią zgadzam.
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

zyraf

Postautor: zyraf » 18.06.2007 14:16:09

jest jak jest, gdybać co nie ma
mogłaby być, ale nie jest, jak będzie dostanie aplauz, teraz scynkowy bojkot (który ciągle sie tu przewija, a ja nie wiem na czym właściwie polega :P)

Adam6969

Postautor: Adam6969 » 19.06.2007 13:56:31

No ja mam trochę odmienne zdanie niż Czartogromski i bliżej mi do recenzji z Polityki;

"W potocznej opinii Polaków Justyna Steczkowska jest przede wszystkim gwiazdą, a dopiero potem piosenkarką. Najnowsza płyta odwraca te proporcje i oto znów słyszymy wielce utalentowaną wokalistkę śpiewającą piękne piosenki. Głos Justyny pozbawiony zbędnych naddatków ekspresji brzmi jak szlachetny instrument i wyraża wszystko, co trzeba: emocje, subtelny erotyzm, kobiecą wrażliwość. Album "Daj mi chwilę" przypomina szczere wyznanie spisane wierszem i wplecione w muzykę, która dobrze trafia w czułe punkty słuchacza. Dawno już takiej Justyny nie słyszeliśmy, może nawet nigdy. Bo siła tej płyty, pomijając precyzję w aranżacji i dopieszczaniu dźwięków, tkwi w bezpretensjonalności i naturalności śpiewania. Brawo i oby tak dalej."

Mirosław Pęczak

Przypadkowy

Postautor: Przypadkowy » 21.06.2007 20:02:16

To była recenzja sponsorowana ? :)

zyraf

Postautor: zyraf » 21.06.2007 22:54:37

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
chyba tak
trafiony zatopiony? :P

Adam6969

Postautor: Adam6969 » 22.06.2007 10:56:36

Przypadkowy pisze:To była recenzja sponsorowana ? :)

Z pewnością tak ;)

Wszystkim może podobać się wyłącznie 200zł. O gustach się dyskutuje. Gdyby wszyscy mieli te same preferencje_byłoby cholernie nudno :P

Awatar użytkownika
CKDiM
forumowy
forumowy

Postautor: CKDiM » 22.06.2007 13:04:04

Steczkowska już dawno nie nagrała dobrego hitu a ta piosenka mi się bardzo podoba podobnie jak cała płyta. To nejlepszy jej hit od czasów Dziewczyny Szamana. Poza tym mam do Steczkowskiej słabośc gdyż kiedyś nalezałem do fan clubu :)

Awatar użytkownika
scynk
zastępca członka
zastępca członka

Postautor: scynk » 22.06.2007 15:31:04

Zdaje się, że solowa Okupnik jest nie najgorsza.

Wróć do „2.12. Clubbing”