Nowa Steczkowska

Informacje o zbliżających się imprezach. Wszystko o klubach i o muzyce.. nie tylko klubowej.

Czy podoba Ci się nowy kawałek Justyny?

Tak
10
45%
Nie
6
27%
Jest mi obojętny
6
27%

Liczba głosów: 22

alan83

Nowa Steczkowska

Postautor: alan83 » 04.05.2007 17:40:57

Obrazek

Gorąco zapraszam do posłuchania i wypowiedzenia się na temat nowego kawałka Justyny, diametralnie różni się od jej wcześniejszych dokonań.
do odsłuchu tu_
http://gata25.wrzuta.pl/audio/1ecTT591y5/justyna_steczkowska_-to_tylko_zludzenie :D

„Daj mi chwilę” to tytuł najnowszej płyty Justyny Steczkowskiej. Jej producentem jest Bogdan Kondracki znany ze współpracy z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską, Krzysztofem Krawczykiem, Tomkiem Makowieckim, czy Marylą Rodowicz. Główną jej zaletą jest lekkość z jaką została zaśpiewana. Ogromnym atutem są też same piosenki i komunikatywne teksty, opowiadające o współczesnej kobiecie, starającej się wyważyć swoje emocje i pogodzić je z życiem codziennym.

Płyta została nagrana prostymi środkami, w oparciu o tradycyjne instrumenty, takie jak: fortepian, akordeon, gitara akustyczna, czy skrzypce (Justyna zagrała na nich w dwóch utworach). Całość brzmi jednak nowocześnie, a momentami wręcz tanecznie.

Premiera albumu zapowiedziana jest na 14 maja 2007
Wydawca: SOS MUSIC/JAZZBOY
Dystrybucja: EMI Music Poland

pozdrawiam gorąco...

alek

Agori

Postautor: Agori » 04.05.2007 19:58:22

Nie wydaje mi się, by był to jakiś supernowy styl Justyny...
Raczej poszukiwania i prezentowanie się na wielu plaszczyznach. Jak najbardziej pożądane...
Nie chciałbym się jednak wypowiadać po odsłuchaniu jednego tylko utworu niż całości albumu...
Poza tym Justynę uwielbiam...
:))

GoodBoy

Postautor: GoodBoy » 04.05.2007 20:16:33

a ja dla odmiany nie przepadam za tą piosenkarką.
Przesłuchałem ten kawałek i w sumie jest ok (jak na polskie warunki), ale przyzwyczajony do profesjonalizmu i perfekcji produkcji zagranicznych utworów, dostrzegam tu ewidentne braki i "amatorszczyznę" (sorka, nie mogłem znaleźć lepszego słowa..). W sumie czego tu się dziwić, bo kogo tu w Polsce stać na profesjonalne studio nagraniowe z prawdziwego zdarzenia za 50mln$...?
Czy to jest "nowa Justyna"? Wg mnie trochę tak, ale głos wydaje się, że ma gorszy niż na poprzednich płytach.

Awatar użytkownika
scynk
zastępca członka
zastępca członka

Postautor: scynk » 04.05.2007 21:42:14

Ona nawet ma jakieś możliwości wokalne. Ale, jak niemal wszystkie polskie piosenkarki poniżej czterdziestki (no, chyba jeszcze poniżej) wykonuje KOSZMARKI - a nie piosenki. W najlepszym razie nijakie.

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 04.05.2007 21:44:08

A mnie jakoś do tej pani zniechęciły aspekty pozamuzyczne. Niby należałoby to rozdzielić, ale co ja poradzę, że mnie zniechęciły, no co? :?
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

Awatar użytkownika
achim
gwiazda północy
gwiazda północy
Lokalizacja: Tam, gdzie dwóch facetów może trzymać się za ręce na ulicy

Postautor: achim » 04.05.2007 21:49:12

scynk pisze:Ona nawet ma jakieś możliwości wokalne. Ale, jak niemal wszystkie polskie piosenkarki poniżej czterdziestki (no, chyba jeszcze poniżej) wykonuje KOSZMARKI - a nie piosenki. W najlepszym razie nijakie.

SA WYJATKI : MARIA PESZEK I ANIA DABROWSKA !
KAYAH KONCZY 40 W LISTOPADZIE !

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 04.05.2007 21:51:27

Dąbrowska wyjątkiem? A mnie sie wydaje, że to kwintesencja obecnej mody na nijakość w piosence.
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

Awatar użytkownika
abramasia
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: abramasia » 04.05.2007 21:59:10

achim pisze:
scynk pisze:Ona nawet ma jakieś możliwości wokalne. Ale, jak niemal wszystkie polskie piosenkarki poniżej czterdziestki (no, chyba jeszcze poniżej) wykonuje KOSZMARKI - a nie piosenki. W najlepszym razie nijakie.

SA WYJATKI : MARIA PESZEK I ANIA DABROWSKA !
KAYAH KONCZY 40 W LISTOPADZIE !

Tylko Peszek!!! Kocham ją namiętnie :D:D:D
wpierw trzeba odejść
żeby móc powrócić

GoodBoy

Postautor: GoodBoy » 04.05.2007 22:01:28

Czartogromski pisze:Dąbrowska wyjątkiem? A mnie sie wydaje, że to kwintesencja obecnej mody na nijakość w piosence.

Dokładnia, takie śpiewanie od znudzenia...

Awatar użytkownika
achim
gwiazda północy
gwiazda północy
Lokalizacja: Tam, gdzie dwóch facetów może trzymać się za ręce na ulicy

Postautor: achim » 04.05.2007 22:03:56

Ojej mi tez brakuje Lobaszewskiej czy Pronko , ale co robic ?

Awatar użytkownika
abramasia
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: abramasia » 04.05.2007 22:05:23

Zresztą Kayah też lubię, ale tylko niektóre kawałki :)
wpierw trzeba odejść
żeby móc powrócić

noah

Postautor: noah » 04.05.2007 23:13:22

Przepraszam, ale tym razem to ja się pobawię w GB :twisted:

GoodBoy pisze:a ja dla odmiany nie przepadam za tą piosenkarką.
Przesłuchałem ten kawałek i w sumie jest ok (jak na polskie warunki), ale przyzwyczajony do profesjonalizmu i perfekcji produkcji zagranicznych utworów,

rozumiem ,że masz na myśli profesjonalnie obrobione komputerowo kawałki, gdzie "artystki" i "artyści" ledwo co się wysławiaja, a o śpiewaniu nawet nie warto wspominać?

GoodBoy pisze:dostrzegam tu ewidentne braki i "amatorszczyznę" (sorka, nie mogłem znaleźć lepszego słowa..).

- jak zawsze masz racje... zadko spotykaną, ponad czterooktawową skalą głosu można nazwać amatorszczyzną.

GoodBoy pisze:W sumie czego tu się dziwić, bo kogo tu w Polsce stać na profesjonalne studio nagraniowe z prawdziwego zdarzenia za 50mln$...?

masz na mysli "bajery" i technologię komputerową, która nawet z Ciebie uczyni mistrza i "artystę"?! Steczkowska nie potrzebuje tego.

GoodBoy pisze:Czy to jest "nowa Justyna"? Wg mnie trochę tak, ale głos wydaje się, że ma gorszy niż na poprzednich płytach.

...coś Ci padło... na ucho?! (btw.. mam nadzieję, że tylko na ucho?!)

antypapież

Postautor: antypapież » 04.05.2007 23:35:47

Nie promować homofobicznej małpy, piewczyni kaczyńskiego.

Awatar użytkownika
wirusx
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: wirusx » 04.05.2007 23:44:09

Pedały są jednak porąbane. Ta homofobiczna baba, przyjaciółka Pospieszalskiego, przy każdej okazji psy wiesza na nas, a wy w zachwytach, zamiast ją zbojkotować. Już zapomnieliście, dla kogo śpiewała w czasie kampanii wyborczej? Na mózg wam padło, czy tylko na uszy?
To samo z zachwytami na pedalskich forach nad Stachurskim. Homofob bez żenady opowiada w wywiadach, że nie pozwoliłby, żeby jakiś pedał uczył jego dziecko, a wy, ach, jaki cudny... :glupek2:

Agori

Postautor: Agori » 04.05.2007 23:59:32

Co ma czyjaś homofobia do obiektywnej oceny jego/jej zdolności/umiejętności wokalnych?

Awatar użytkownika
pejter
forumowy
forumowy

Postautor: pejter » 05.05.2007 00:06:51

A ja tam jej nie lubię (oględnie powiedziane), z resztą, nowe to czy nie nowe, i tak zawodzi smętnie jak zawsze.

noah

Postautor: noah » 05.05.2007 00:26:45

Homofobka? a to dziwne... mój miś (mąż) wychował się z nią na jednym podwórku, razem dorastali, razem chodzili do jednej szkoly muzycznej, razem się przyjaźnili i przyjaźnią do dnia dzisiejszego, są świetnymi kumplami i jakoś ani jej ani Maćkowi nie przeszkadza nasz związek...

To, że pokazuje się w takim a nie innym towarzystwie to tylko i wyłącznie marketing, próba "dorobienia się" - tak , tak.. dorobienia się, ponieważ w polsce, trudno się "dorobić" czegokolwiek, zważywszy na jeszcze istniejący stadion 10-lecia i jemu podobne w całej polsce, artyści w polsce, poprostu nie robią pieniędzy. Polacy, nie nauczyli się jeszcze kupowac oryginalnych płyt a co za tym idzie, polscy artyści też musza zarobic na chleb.. w taki a nie inny sposób... pokazując się tam i z tymi , gdzie są pieniądze... przykre, ale prawdziwe.

Dla przykładu... plyta w UK średnio kosztuje 10 funtów czyli godzina pracy zwykłego robola... no dobra, dobra, dwie godziny pracy... w polsce za ta samą płytę trzeba zaplacić ponad 50 zł czyli najczęściej dniówke albo i więcej. Jest różnica? Jest!

Nie dziwcie sie zatem , ze polak idzie na stadion kupić "pirata" a artysta idzie tam gdzie dostanie porzadna garze!

Awatar użytkownika
wirusx
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: wirusx » 05.05.2007 00:32:52

noah pisze:Homofobka? (...) jakoś ani jej ani Maćkowi nie przeszkadza nasz związek...

Każdy antysemita zna jakiegoś swojego, porządnego Zyda, ale reszta - do gazu!

noah

Postautor: noah » 05.05.2007 00:41:34

zapewne Forum Żydów Polskich jest omylne w przypadku Steczkowskiej. Jak nic. :?
Ostatnio zmieniony 05.05.2007 00:49:28 przez noah, łącznie zmieniany 1 raz.

Agori

Postautor: Agori » 05.05.2007 00:43:15

Wirusx, masz coś wspólnego z Młodzieżą Wszechpolską?...

Wróć do „2.12. Clubbing”