Mr Gay Andrzej Berg nowym Wałęsą i Wojtyłą

Komentujemy bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

Czy Andrzej Berg jest szansą na pokonanie kaczyzmu i powrót demokracji w Polsce?

Zdecydowanie tak
0
Brak głosów
Raczej tak
1
5%
Zdecydowanie nie
2
10%
Raczej nie
1
5%
Być może
1
5%
Nie wiem
2
10%
Nie mam zdania
1
5%
Zmień dilera, albo bierz połowę
12
60%

Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Mr Gay Andrzej Berg nowym Wałęsą i Wojtyłą

Postautor: żmij » 14.04.2017 22:03:03

... i jeszcze nową Anetą Kręglicką. Berg zostanie gejowskim misterem świata, co będzie wydarzeniem porównywalnym do wyboru Wojtyły na papieża i nagrody Nobla dla Wałęsy, a to z kolei będzie katalizator, który przyniesie Polsce demokrację po okresie zaściankowego kaczystowskiego reżimu.
takbędzie

http://queer.pl/news/199361/andrzej-ber ... glosowanie

Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Re: Mr Gay Andrzej Berg nowym Wałęsą i Wojtyłą

Postautor: Walpurg » 13.05.2017 00:44:52

Obawiam się, że jeśli zostanie gejowskim misterem, usłyszymy o tym najwyżej w Dzień Dobry TVN. :(
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)

Awatar użytkownika
wiczynp1
gejątko
gejątko

Postautor: wiczynp1 » 16.05.2017 11:16:29

zdecydowanie zmień dilera, bo nie wiem jak można kogoś takiego porównywać i ewentualną wygraną w konkursie na Mistera do Nobla czy papieża?
Denerwujące jest również to, że twierdzisz w swoim poście, że nie mamy teraz demokracji i jest reżim. Za dużo Wyborczych, Newsweeków i TVN-u zrobiło Ci papkę z mózgu.

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Postautor: żmij » 16.05.2017 15:05:55

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

Awatar użytkownika
Snoflaxe
gejowy
gejowy

Postautor: Snoflaxe » 16.05.2017 17:54:31

Tak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Postautor: Walpurg » 17.05.2017 00:02:17

żmiju, cytujesz kogoś? :o
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)

Awatar użytkownika
Incertus
gejowy
gejowy

Postautor: Incertus » 17.05.2017 08:49:11

Stylistyka i interpunkcja raczej nie pozostawiają wątpliwości.
Il corpo faccia quello che vuole. Io non sono il corpo. Io sono la mente.

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 17.05.2017 08:58:13

wiczynp1 pisze:zdecydowanie zmień dilera, bo nie wiem jak można kogoś takiego porównywać i ewentualną wygraną w konkursie na Mistera do Nobla czy papieża?
Denerwujące jest również to, że twierdzisz w swoim poście, że nie mamy teraz demokracji i jest reżim. Za dużo Wyborczych, Newsweeków i TVN-u zrobiło Ci papkę z mózgu.

Przesadzasz. Tego rodzaju porównania maja na celu obrażenie i zirytowanie Cie, wciągnięcie w jakąś absurdalną dyskusję. Typowe zachowanie trola. Im bardziej szokujące i bezsensowne twierdzenia, tym lepiej.

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Postautor: żmij » 17.05.2017 09:18:30

W sumie jeszcze Kasia Moś miała okazję zostać nowym papieżem.

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 17.05.2017 09:26:26

Problem taki, że właściwie już nikogo to nie rusza. Bodziec musi być coraz silniejszy. Wymyśl coś lepszego.

Wróć do „1.1. Wydarzenia”