Magiel w pobliżu LGBT

Komentujemy bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.
Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Re: Magiel w pobliżu LGBT

Postautor: Hebius » 08.02.2018 00:43:16

Jestem jakoś sceptycznie nastawiony do ofiar, które nie zgłaszają się na policję, bo psychologia, ale bez oporu o swoich traumach opowiadają dziennikarzom.
    Hej! hej! mołodyciu ty hoża,
    Luli, luli, piękna królewno!
    Przyjdzie hrabia bogaty zza morza, hej!
    Utuli, utuli, na pewno, hej!

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 08.02.2018 00:58:36

Nie wiem, czy wszyscy polecieli do mediów. Część opisywała na swoich twitterach, a dziennikarze zacytowali w artykułach.

Też nie zgłosiłem na policję, jak zostałem zaatakowany po wyjściu z klubu. Nie zgłosiłem jak się pobiłem z exem, choć bliski byłem pójść na obdukcję, zamiast tego wolałem zakrwawiony ryczeć w parku robiąc show przechodniom. W takich chwilach często myślisz, że zgłaszanie nie ma sensu, że to nic nie da, najesz się wstydu i cię wyśmieją. W czasie traumy nie kalkuluje się na chłodno.

Na podstawie zeznań ofiar, jeżeli faktycznie się nie znają i to nie jest żaden spisek, rysuje się obraz damaggio jako typa, który nie akceptuje jak mu się odmawia i myśli, że może mieć każdego. Takie charaktery potrafią przekraczac granice i są zdolne do molestowania, a nawet gwałtów. Dla mnie te zeznania układają się w jedną całość, z pewnością coś tutaj jest na rzeczy...
I walk alone

Awatar użytkownika
veloce
forumowy
forumowy

Postautor: veloce » 08.02.2018 01:53:15

Hebius pisze:W sprawach karnych jest tak samo, w sprawach o zniesławienie to osoba czująca się zniesławiona musi dowieść kłamstwa skarżącym. Gdzieś to któraś gazeta pisała wyjaśniając, dlaczego w USA gazety tak często publikują różne rewelacje na temat znanych osób, a w Wielkiej Brytanii (czy ogólnie w Europie) nie.

Czyli takie polowanie na czarownice - jak zaprzeczy to winny, jak nie skomentuje to też winny. Z tego wynika że jedyne rozwiązanie to przyznać się do winy :czytaj:

mike pisze:Tak samo marka Andrew Christian. Wczoraj nawet miałem kupić na ich stronie kilka gaci na wyprzedażowych promkach. Wchodzę i od razu damaggio... zniesmaczyło mnie to, nic nie kupiłem i napisałem maila sklepowi.

Serio? Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby przy wyborze majtek sugerować się moralnością prezentującego je modela. Zniesmaczyć mogłoby mnie co najwyżej ubranie w nie jakiegoś pomarszczonego dziadka, albo osobnika z widoczną nadwagą.

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 08.02.2018 07:43:09

No ok, ale większa liczba zgłaszających do osób daje trochę do myślenia, nie?

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 08.02.2018 08:46:18

Hebius pisze:Jestem jakoś sceptycznie nastawiony do ofiar, które nie zgłaszają się na policję, bo psychologia, ale bez oporu o swoich traumach opowiadają dziennikarzom.

:brawo:
Ta większa liczba to wg tego co wczoraj na fb mi mignęło 4 osoby i żadna nie poszła na obdukcję, żadna nie poszła na policje w dodatku w kraju gdzie takie sprawy traktuje się bardzo poważnie (ale i fałszywe zgłoszenia również) każda natomiast poleciała na twittera. Jeżeli są w stanie udowodnić to co im oprawca zrobił to powinni iść na policję jeżeli nie to trudno morda w kubeł albo płacić za zniesławienie.
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 08.02.2018 11:41:30

W przypadku chyba wszystkich kobiet z akcji #metoo każda "poleciała na twittera" i to ma świadczyć, że zarzuty są mniej wiarygodne? Nonsens, właśnie na tym polega #metoo, aby to w internecie nagłośnić. Wiele z tych kobiet jak np. Meryl Streep nie poszło na policję, ani nigdzie tłumacząc, ze to ich świadomy wybór, bo nie chcą niszczyć rodzin tych facetów. Tak też można i należy to uszanować i to żaden powód, aby "trzymać mordę w kubeł" :?
I walk alone

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 08.02.2018 21:02:01

Przecież to nie ma znaczenia, przynajmniej z punktu widzenia rodziny sprawcy, bo skoro sprawa została ujawniona, to "zniszczenie" i tak się dokonało.
Rozumiem, że kiedyś nie było "klimatu", żeby mówić o takich rzeczach albo wręcz był rozpięty parasol nad co poniektórymi grubymi rybami, ale takie tłumaczenie jest dziwne.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 10.02.2018 09:33:17

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 10.02.2018 13:14:44

I nie zastanowiło cię, że po polsku piszą o tym tylko silnie prawicowe, homofobiczne strony, na dodatek odgrzebując newsa sprzed trzech lat?

http://www.independent.co.uk/news-19-4/ ... 15932.html

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 10.02.2018 13:16:52

Ależ oczywiście, poza tym po lewackich mediach w Polsce nie spodziewam się takich informacji.

Awatar użytkownika
CryBoy
gejlord
gejlord

Postautor: CryBoy » 10.02.2018 13:59:16

Ten portal jest jak najpodlejsza garkuchnia. :?
Potrafi swoim klientom podać potrawę przygotowaną z mięsa przechowywanego przez 3 lata i nawet nie wiadomo czy w chłodni. :?

Ale shane skonsumował i chyba mu nawet smakowało! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 11.02.2018 12:21:31

Hi hi hi, aleś się naszukał wkleić na pierwszy rzut oka niepozorny link :) Tymczasem tu są prawdziwe katoprawackie homofobiczne oblane śmierdzącym PiSsem źródła tego paszkwila https://dorzeczy.pl/swiat/55657/Szwecja ... zysci.html
I walk alone

Awatar użytkownika
CryBoy
gejlord
gejlord

Postautor: CryBoy » 11.02.2018 21:46:51

Członkowie lewicowej organizacji zaczęli oskarżać ludzi uczestniczących w manifestacji LGBT o faszyzm

Koniec świata Panie!
Nawet w "dorzeczy" piszą, że to ludzie a nie zboczeńcy! :o
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 18.02.2018 10:54:03

Kto by pomyślał, że Tom Daley trafi pod strzechy szmatławej frondy http://www.fronda.pl/a/tak-w-wielkiej-b ... 06696.html Piękny ból dupy :-D
I walk alone

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 18.02.2018 11:39:19

O ile mi wiadomo, "Daily Mail" to taki ichni "Fakt". A ból pewnej części ciała przedni. :)
Ceterum censeo konserwa winna być zniszczona!

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 18.02.2018 11:47:55

Albo jeszcze gorzej, plotkarski czy coś. Jak Daley wrzucił foto USG dziecka, pierwszy wynik w Google był od nich, inni nic. Reszta po kilku godzinach dopiero pisała.
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
Avril
gejlord
gejlord

Postautor: Avril » 18.02.2018 12:18:42

Tak, to brytyjski dziennik.

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 18.02.2018 14:26:29

mike pisze:Kto by pomyślał, że Tom Daley trafi pod strzechy szmatławej frondy http://www.fronda.pl/a/tak-w-wielkiej-b ... 06696.html Piękny ból dupy :-D

Byłoby dziwne, gdyby nie trafił.
Fronda jest niezastąpiona jeśli chodzi o gejowskie newsy.

Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Postautor: Walpurg » 31.07.2018 16:58:16

Z cyklu: urzekła mnie twoja historia :P

Były ksiądz Jacek Międlar wydaje autobiografię. Atakuje Kościół, Żydów i ujawnia, że został ojcem

"Występując ze Zgromadzenia w 2016 roku nie spodziewałem się, że Chrystus pokieruje moimi drogami w taki cudowny sposób, stawiając na mojej drodze wyjątkową kobietę i uszczęśliwiając mnie przecudną córką". Jednocześnie były ksiądz przyznaje, że cały czas obowiązuje go celibat i nie otrzymał jeszcze dyspensy w tej sprawie.

Założenie rodziny ma świadczyć o tym, że jest "normalnym Polakiem", a nie "homoseksualistą, który chowa swoją gejowską orientację pod płaszczykiem walki z homo-lobby w Kościele katolickim. Nie jest też skrzywdzonym przez współbraci eksksiędzem".

W rozdziale "Homno-narybek" Międlar pisze o homoseksualistach, z którymi zetknął się w seminarium. "Jednego z seminarzystów 'Orchard Lake' doskonale pamiętam. Miał na imię Szymon i już na pierwszym roku studiów dałem mu niecenzuralną ksywkę 'pedał'. (…) Okazało się, że Szymon i dwaj inni klerycy stworzyli homoseksualny tercet".

Wymienia też kilka przypadków homoseksualistów oraz pedofilów, którzy mają pracować z dziećmi i odprawiać msze, a wiedzę o ich skłonnościach rzekomo mają przełożeni kościelni. Jak pisze Międlar, jest specjalna parafia, do której mają trafiać księża "mający słabość do osób tej samej płci".
"Populizm i zakłamanie watykańskich możnowładców sięga zenitu, a wojna z homoseksualnym lobby ogranicza się jedynie do słów, a papież Franciszek otacza się gejami w sutannach. Stopniowo jesteśmy przyzwyczajani do pederastii w Kościele, jak do czegoś absolutnie normalnego" - pisze były ksiądz. A Wrocław nazywa "swoistą wylęgarnią homo-księży" i publikuje SMS-y, które mieli wymieniać ksiądz z parafianinem.

Wp.pl
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 31.07.2018 17:13:02

Co do tego nieskrzywdzenia, to śmiem wątpić. :lol:
Nie pisze niczego nowego, czego nie napisałby wcześniej Kotliński, ale ta "specjalna parafia", to mu się chyba pomyliła z przenoszeniem księży-pedofilów.
Dla wielu "normalnych Polaków" już sam fakt, że jest eksksiędzem, czyni go niemoralnym i nienormalnym.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Wróć do „1.1. Wydarzenia”