Blokowaliśmy, blokujemy, blokować będziemy!

Komentujemy bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.
usuniety_nr02

Postautor: usuniety_nr02 » 09.11.2015 01:17:17

Jak ktoś lubi, to może sobie pomaszerować dzisiaj:
http://blogi.wroclaw.pl/media-i-promocja/marsz-wzajemnego-szacunku/

Tu jest szczegółowy program.

chyba, że ktoś woli pójść na
Obrazek

Awatar użytkownika
mare
NAAWSW
NAAWSW

Postautor: mare » 09.11.2015 01:18:42

Tak w ogole to chyba powinno byc "unt" a nie "und".

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 10.11.2015 22:34:36

Make life harder pisze:PORADNIK DLA NAZIOLI NA 11 LISTOPADA

11 listopada, do niedawna chlubne święto wszystkich Polaków – w ostatnich latach zamieniło się w ogólnonarodowe MMA, gdzie narodowcy napierdalają się z infrastrukturą miasta Warszawy. Dlatego jeśli jesteś Mirkiem o radykalnie prawicowych poglądach, to na pewno nie przegapisz okazji, żeby z kumplami przyjechać do Warszawy i skatować jakiś pedalski przystanek autobusowy. Ale zanim wybiegniesz jutro na ulice, przygotowaliśmy dla ciebie krótki poradnik, co każdy naziol powinien wiedzieć na 11 listopada.

1. KIM JA W OGÓLE JESTEM?
Jeśli w ostatnim roku przynajmniej 3 razy hailowałeś, masz w domu szwedkę i mimo że jesteś homofobem, bardzo lubisz po pijaku patrzeć na gołe, spocone klaty swoich kumpli pogujących w rytm ścieżki dźwiękowej z Romper Stomper, to znaczy, że jesteś skinheadem. Gratulujemy! Jesteś żywą skamieliną z lat 90-tych. Cud, że w ogóle istniejesz.

A jeśli bardziej niż Polskę kochasz tylko Jagiellonię Białystok, twoją ulubioną formą spędzania niedzieli są ustawki ze starym w przedpokoju, a nocami fantazjujesz o karierze dealera amfetaminy, to znaczy, że jesteś zwykłym kibolem. Twoi ulubieni bohaterowie narodowi to Rotmistrz Pilecki i Marek Citko. Od dwóch lat nie odzywasz się do siory, którą przyłapałeś na przeglądaniu Wysokich Obcasów. Poziom gówna w twojej głowie jest już tak duży, że nie widzisz różnicy między dziećmi zbierającymi na WOŚP a trockistowskimi kurwami.

2. JAK SIĘ UBRAĆ?
Jeśli jesteś skinheadem, to wiadomo, obowiązuje cię stylówa na tzw. krewetkę w cieście, czyli dżinsowe rurki i puchowa szwedka. Całość możesz przełamać koszulką z podobizną Mussoliniego i ortopedycznymi butkami na koturnach. Prognoza pogody na jutro wprawdzie jest korzystna, ale nie bądź chojrakiem – na wszelki wypadek weź kalesony. Zaufaj nam, przeziębiony pęcherz sprawi, że rajdy na ośrodki dla uchodźców nie będą takie przyjemne.

Jeśli zaś jesteś kibolem, to raczej na wygodnie: dresy, bluza z kapturem, gustowne szaliczki. Całość spróbuj utrzymać w kolorach typu „faszyzująca melancholia”, czyli ciemny granat, ciemny czarny, ciemny szary. Unikaj amarantu i burgundzkiej czerwieni. Te kolory w połączeniu z twoim zakutym łbem mogą spowodować, że zostaniesz wzięty za hydrant.

3. Z KIM SIĘ BIĆ?
Niezależnie od tego, jakim typem narodowca jesteś, zasadniczo bijesz się z dwoma grupami:

POLICJA. Gdyby nie pały, marsze niepodległości byłyby dla ciebie kompletnie bez sensu. Kluczowym pytaniem, na które musisz sobie odpowiedzieć, jest „Jak skutecznie dać się sprowokować policji?”. W praktyce wygląda to tak, że na widok radiowozu razem z kumplami wyrywacie ławkę i wrzucacie ją przez okno do wegańskiej knajpy pełnej ludzi. Próba spisania was przez policję jest dla was ostatecznym dowodem na istnienie kondominium rosyjsko - niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym i wystarczającym pretekstem do puszczenia z dymem całego miasta.

KAWIARNIANA HIPSTERLEWICA. Grupa, którą łatwo rozpoznać (broda, 40 kg wagi, w prawej ręce cienkie vouge’i, w lewej flat white), ale trudno znaleźć. Bardzo dzielnie zapisują się na wydarzenia na fejsie, ale potem jakoś ciężko im wyjść z chaty, zwłaszcza jak miasto jest zablokowane i nie można nigdzie dojechać Uberem. Naturalnym środowiskiem hipsterlewicy są modne kawiarnie. Aby ich znaleźć, powinieneś kierować się zapachem świeżo palonej kawy i dźwiękiem takich słów jak „Spotify”, „Kreuzberg”, „A wyszło już na winylu?”. Aby sprawić hipsterowi przykrość, wystarczy wejść z nim w niezobowiązującą rozmowę o Zygmuncie Baumanie, wplatając zdania typu: „Ciągle jeszcze jarasz się Pitchforkiem? Zupełnie jak moja stara” albo „Bardzo mi imponuje, że cała twoja lewicowa ideologia sprowadza się do picia kawy fair trade, wypowiadania kawiarnianych bon motów o Kaczyńskim i jeżdżenia kolarzówką”. A jak to nie pomoże, to możesz po prostu rozjebać ekspres do kawy i na ich oczach zjeść całą tartę.

Ale dla prawdziwego naziola nie jest ważne z kim, gdzie i po co. Ważne, żeby zrobić dobrą zadymę. Wprawdzie między straszeniem przechodniów a podpalaniem wozów transmisyjnych może zrodzić się w twojej głowie drobna wątpliwość, czy aby ta grupka kombatantów, których właśnie skasowałeś śmietnikiem, nie zasługuje przypadkiem na inny rodzaj świętowania - ale chuj z nimi, chuj z Polską, ten kolo o podejrzanych rysach twarzy sam sobie przecież nie spuści wpierdolu.
Ceterum censeo konserwa winna być zniszczona!

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 10.11.2015 23:17:43

:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 11.11.2015 15:59:00

A jak forumowicze świętują Dzień Niepodległości?

U mnie, tradycyjnie, po polsku, w ten dzień będący świętem niekościelnym a państwowym, jest dniem obowiązków domowych. Ekipa budowlana remontuje kuchnię, a ja narąbałem drewna na kilka tygodni :) Sąsiedzi też świętują w tradycyjnie polski sposób, grabią resztki liści, przycinają gałęzie itp.

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 11.11.2015 16:08:28

Mieszkanie posprzątałem, poszedłem na obiad - zamówiłem kebab. Wychodząc - usłyszałem w oddali grajka rzępolącego na trąbie "Rotę".

Już wczoraj kupiłem piwo, chipsy - i oglądam w telewizji doroczny spęd bydła. Widzę: flagi z "falangą", flagi z "celtykiem", bluzy z trupią czaszką w barwach biało-czerwonych. Skandują hasła: "Tu jest Polska, nie Bruksela, tu się zboczeń nie popiera". Część uczestników zadaje kłam stereotypowi o nacjonalistycznym charakterze demonstracji - i noszą flagi... Indonezji.

Incydentów brak, poza zdewastowaniem pomnika i... z ostatniej chwili: poza zdewastowaniem samochodu TVP INFO.

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 11.11.2015 16:21:33

ale obiad ... hm kebab a na kolacje chipsy i piwo. Zdrowo nie ma co

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 11.11.2015 16:45:15

Wstałem późno, zrobiłem pranie.
Na razie tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 11.11.2015 16:56:13

Dzisiejsze święto to naprawdę prawdziwe święto. Choć święto flagi powinno być też lepiej organizowane.
Odchodzić od tych niepotrzebnych dni wolnych typu święto 3 króli i jakieś wniebowzięcia na rzecz świąt związanych z krajem np. właśnie święta flagi, ważniejsza jest procesja na boże ciało jak flaga i jej święto gdzieś wepchnięte między dwa inne, na 2 maja jak takie dziecko niechciane.
Jak dla mnie w PL są dwa święta, reszta nie powinna być wolna od pracy (pomijając święta konsumpcyjne jak boże narodzenie i już trochuuu wielkanoc).
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 11.11.2015 17:10:25

To prawda.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Postautor: żmij » 11.11.2015 17:42:53

Nie ma to jak godnie uczcić odzyskanie niepodległości.
https://www.facebook.com/Psychiatryk24/ ... _tracking={%22tn%22%3A%22O%22}

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 11.11.2015 17:48:12

Jaki wyrafinowany humor słychać zza kadru:

Prawdziwy Polak pisze:Jebać Donalda, ciągnął mi ostatnio
:rotfl: HAHAHAHAHA posikałem się ze śmiechu :D

Druga część filmu to z kolei wzniosłe przemówienia:
Prawdziwi Polacy pisze:Cześć i chwała bohaterom! Jebać TVN!
Wzruszyłem się, słuchając tej oracji. Trudno nie przyznać tym panom racji!

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 11.11.2015 18:00:21

W zeszłym roku naziole przez pomyłkę zbluzgali Telewizję Republika. Wtedy po redaktorze nie został nawet szalik. :D
Ten moment w którym twoi faworyci bluzgają na ciebie... :twisted:

---------------
Jeszcze garść haseł wygłaszanych przez patriotyczną młodzież:
* Polskie Wilno! Polski Lwów!
* Precz z żydowską okupacją!
* Cała Polska śpiewa z nami - wypierdalać z brudasami!
* Jebać Araba, bo kozę to nie wypada!
* Jebać Żydów i Arabów, Polska cała dla Polaków!
* Nie jedz kebaba, nie dorabiaj kurwie Araba!

Awatar użytkownika
Yoda
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Yoda » 11.11.2015 22:24:32

Relacja z marszu:

http://strajk.eu/marsz-o-woni-alkoholu-i-uryny/

(...)Podobnie jak w roku ubiegłym, pod płotem Muzeum Narodowego polscy patrioci urządzili sobie szalet. Odór moczu mieszał się ze smrodem alkoholu, którym bezceremonialnie raczył się mniej więcej co trzeci uczestnik Marszu. Sądząc po pozostawionych na ulicach butelkach, hitem tegorocznej imprezy była wiśniówka w poręcznych „setkach”. Na wiadukcie, tuż przed Mostem Poniatowskiego, kilku młodych chłopców w bluzach Żołnierzy Wyklętych zrzucało przez barierkę petardy. – Rok temu było tu w chuj samochodów i pizgaliśmy z mostu – wspominał nostalgicznie jeden z nich. – Ej, zobacz, jak dziadek spierdala – przerwał mu kolega, wskazując na staruszka, który przerażony uciekał przed wybuchającymi zabawkami. Bawili się szampańsko.(...)

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 12.11.2015 00:00:21

Pijani narodowcy obsikują Muzeum Narodowe. Znamienne.

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 12.11.2015 07:02:55

Sztuka zdegenerowana przecież...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorian_Gray
Lord of the Twinks
Lord of the Twinks

Postautor: Dorian_Gray » 12.11.2015 23:28:34

po marszu i darciu mordy trzeba coś zeżreć :
http://pikio.pl/arabowie-w-stolicy-zado ... dleglosci/
:)
Český je hezký!

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 13.11.2015 02:24:49

Nathi pisze:Dzisiejsze święto to naprawdę prawdziwe święto. Choć święto flagi powinno być też lepiej organizowane.
Odchodzić od tych niepotrzebnych dni wolnych typu święto 3 króli i jakieś wniebowzięcia na rzecz świąt związanych z krajem np. właśnie święta flagi, ważniejsza jest procesja na boże ciało jak flaga i jej święto gdzieś wepchnięte między dwa inne, na 2 maja jak takie dziecko niechciane.
Jak dla mnie w PL są dwa święta, reszta nie powinna być wolna od pracy (pomijając święta konsumpcyjne jak boże narodzenie i już trochuuu wielkanoc).

3-4 lata temu miałem do tego podobne podejście, ale teraz mam to w dupie. Nie interesuje mnie to święto, jakkolwiek z domu wyniosłem wywieszanie flagi nie tylko na 11.11, to tego już nie robię, zresztą nawet jej nie kupiłem, od kiedy mieszkam samodzielnie. Święto zostało zawłaszczone i zapaskudzone przez bezmózgów, a ja z roku na rok w coraz mniejszym stopniu czuję się tu u siebie. I raczej nie zapowiada się żadna zmiana mojego podejścia, bo i nie mam do tego powodu.

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 13.11.2015 14:00:23

Trzeba tylko pamiętać, że ten element to mniejszość - to nie są wszyscy Polacy.

PiS ma ponad 50% posłów, ale dostał tylko niecałe 38% w wyborach. Część wyborców pewnie nawet nie do końca popiera PiS, ale głosowała przeciwko PO. Ba! Część tych "prawdziwych" wyborców PiS też z pewnością nie jest tak radykalna żeby popierać marsze faszystów.
Nie popiera ich też PO (24,09%), Nowoczesna (7,6%), PSL (5,13%; chyba nie popiera...), ZL (7,55%) i Razem (3,62%). Nawet u KORWiNa (4,76%) nie wszyscy popierają te burdy. Także część grupy Kukiza, jako grupy silnie wewnętrznie zróżnicowanej, pewnie by tego nie popierała - pewnie mniejszość spośród nich, ale jednak.

Dlaczego to przytaczam? Ano po to, że nie dość że stronnictwa popierające takie marsze, które są w jakimś stopniu sformalizowane, łącznie nie przekraczają jakichś 8% w najlepszych przypadkach z liczącej się historii. Obecnie jest to jakieś 5-6% i z tego co widzę jakiś specjalny trend wzrostowy nie występuje. Ba! Nawet część z tych, którzy by to chętnie poparli, na tyle boi się opinii społecznej, że się do tego nie posunie.
To przerażające wrażenie, które można mieć patrząc na ich doroczną hucpę, wynika z dwóch faktów: po pierwsze, co by o nich nie mówić, umieją się zmobilizować i wystawić olbrzymią grupę zwolenników. Są fanatykami i dla stronnictw opierających się na ludziach co bardziej rozsądnych i umiarkowanych jest to prawie niewykonalne. Po drugie - media poświęcają im bardzo dużo uwagi. Można by było rzec że niewspółmiernie dużo.
Na szczęście ta brunatna banda ma też to do siebie, że jest zwyczajnie głupia: czyli nie potrafi się dobrze zorganizować i działać w sposób konstruktywny, a ich plany działań i programy są zwykle jednowariantowe i wycinkowe. Wykazują się mniejszą skutecznością niż cała - bardziej umiarkowana - część sceny politycznej, z Razem włącznie. Są też pozbawieni zaplecza w postaci np. szanowanych autorytetów czy ekspertów - od fachowców potrzebnych do przygotowywania programów począwszy, na spin doctorach kończąc. A, i pieniędzy też nie mają. I w ogóle są towarzystwem w którym najbardziej charyzmatycznymi politykami są Marian Kowalski i w jakimś stopniu Korwin (choć on nie do końca się wlicza). Czyli że ogólnie raczej śmiesznie niż charyzmatycznie...
Więc w małej skali może i oni są groźni, ale w dużej są raczej śmieszni. Więc ten... Nie jest to dobre, ale mogło być gorzej.
Powinno się to wreszcie zdelegalizować. Taki cios łaski.

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 13.11.2015 15:57:46

Delegalizować co? Marsz Niepodległości? Zrobią inny. Delegalizować dlaczego? bo stanowią 8% jak wyliczyłeś, to i tak więcej niż osób homoerotycznych więc nie obrazisz się jak zdelegalizują homoseksualizm?
Większość tych ludzi tam nawet nie ma pojęcia o historii, oni chcą się tylko lać więc lepiej zrobić igrzyska śmierci na Narodowym :twisted: i problem sam się rozwiąże.
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Wróć do „1.1. Wydarzenia”