Walka ludzi z..

Na bieżni, na rowerze, na polu, na dworze i... przed telewizorem.
Awatar użytkownika
Selario
Zbanowany
Zbanowany

Walka ludzi z..

Postautor: Selario » 04.04.2017 12:57:58

Może mi ktoś powiedzieć, czy jest tu ktoś kto ogląda(ł) sport(?) polegający na walce ludzi (choćby nagimi) z dzikimi, rozwścieczonymi zwierzętami? (o ile istnieje taki)
No i co sądzicie o czymś takim? :) Oglądalibyście? Bardziej obstawialibyście na człowieka, czy zwierzęcia? :) A może uważacie to za nudne?
Nie chodzi mi tu o jakieś szkoły przetrwania, czy programy podróżnicze, a centralnie o krwistą walkę na jakimś koloseum choćby. Coś jak gladiatorzy, ale zamiast nich rozwścieczone zwierzęta.

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Re: Walka ludzi z..

Postautor: uzytkownik_konta » 04.04.2017 13:02:34

Brzmi jak korrida :P Chociaż rzeczywiście więcej sensu miałoby puszczenie ich na arenę samotnych i nagich.

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 04.04.2017 13:05:25

Pytania o rodeo, to do Jarka :mrgreen:
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
Selario
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Selario » 04.04.2017 13:07:12

Korrida jest.... hm, no niby coś bardzo bliskiego, ale to nie to. Ale fakt, zapomniałem o niej.
Z tymi nagimi to nie chodziło mi o jakieś podniecenia, a po prostu walka natury z... naturą człowieka?
''Jakim Pan Cię stworzył, takim staniesz przed Sądem Ostatecznym''. - o to mi chodzi. Walkę jednego bytu z drugim. Takim, jaki jest w swej naturze.
@Nathi - Jakie rodeo?
No ciekaw jestem, czy ktoś z Was ogląda coś takiego, albo lepiej - sam wziąłby w tym udział? :lol:

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 04.04.2017 13:32:40

Selario pisze:Z tymi nagimi to nie chodziło mi o jakieś podniecenia, a po prostu walka natury z... naturą człowieka?

Mi też nie o podniecenia, tylko bardziej o to, że walka między torreadorami a bykami powinna być równa, a nie że ich jest wielu i jeszcze są uzbrojeni. Dzięki temu byk mógłby im zafundować to, na co zasługują, czyli rozwłóczyć ich flaki po całej okolicy.

Awatar użytkownika
Selario
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Selario » 04.04.2017 14:39:48

Korrida to jednak nie to. Jest coś innego?
Ale poza tym... o tak! :D :D
Widząc człowieka rozpruwanego na kawałki, gdzie pada ze zmęczenia i śmierci, a zwierze go pożera w całości. Jak kruszy jego czaszkę, gryzie skórę, krew leci, no dosłownie wszystko. :D Cudownie!! Zawsze w takiej sytuacji obstawiam na zwierzęta. :D A nie jakieś tam dziecinne boksy, czy inne bzdury, co są dobre dla mainstreamowskiego gówna. Walka ludzi z ludźmi jest passe. Niech taki, lub taka, pokaże co umie w starciu z dziką naturą, skoro uważa się za twardziela. ;) Przyjemnie jest patrzeć jak flaki lecą. :D
Paradoks, ale jestem za humanitaryzmem. Ech, cały ja. ;) No, ale.. skoro sami się proszą o dominację, a przy tym zachowują się jak zwierzęta....
Ewentualnie, jak nie to, to zawsze pozostaje zabawa polegająca na maksymalnie nastawionej temperaturze w saunie (a nawet poza skalę), i szczelne zamknięcie ludzi, bez możliwości ucieczki. Taka współczesna forma komór gazowych. :D

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 04.04.2017 15:04:36

Człowiek ma rozum właśnie dlatego, żeby wymyślić broń i pokonać zwierzę. Walka człowieka z lwem to lekko niesprawiedliwa, bo człowiek nie ma zębów i siły jak lew.
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Awatar użytkownika
Selario
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Selario » 04.04.2017 15:15:28

No i właśnie dlatego bym z chęcią to oglądał. :D

Awatar użytkownika
shane82
supernowa
supernowa

Postautor: shane82 » 04.04.2017 17:40:21

Jedź do zoo i wejdź przed karmieniem do klatki z tygrysami, zobaczysz z bardzo bliska
"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Beniamin Franklin
V1, Rotate, V2, positive climb, gear up

Awatar użytkownika
Selario
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Selario » 04.04.2017 17:44:03

A czemu ja? ;) Wolę oglądać niż brać bezpośredni udział.
Od tego są ci, którzy chcą coś innym udowodnić.

Awatar użytkownika
Avril
gejlord
gejlord

Postautor: Avril » 04.04.2017 22:40:08

Ja mam co weekendową walkę z rozwścieczonymi 600 kg kopytami. 15 mordami, które ścigają się, która najpierw do Ciebie podleci, powali za ziemię i ... poliże po twarzy :wink:

niebieski

Postautor: niebieski » 04.04.2017 22:42:48

Selario pisze: zabawa polegająca na maksymalnie nastawionej temperaturze w saunie (a nawet poza skalę), i szczelne zamknięcie ludzi, bez możliwości ucieczki. Taka współczesna forma komór gazowych. :D

Saunę to ty masz w mózgu dziecino

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 05.04.2017 00:11:36

Selario, może ja przesadzam z nienawiścią do torreadorów, ale z tobą jest chyba coś nie tak :x
Ja oczywiście uważam, że ludzie powinni móc popełniać nawet najbardziej wymyślne samobójstwa, w tym na oczach widowni, jeżeli tylko ta widownia jest tam dobrowolnie i wie na co się pisze. Tym niemniej, problem rodzi idea walki, bo mogłoby ucierpieć jakieś zwierzę, a do zwierząt volenti non fit iniuria się nie stosuje :P
Natomiast moje wątpliwości co do twojej równowagi psychicznej budzi nieukrywana fascynacja, z jaką się o tej koncepcji wypowiadasz :P Szczególnie w kontekście tej sauny - przecież to by nawet nie było coś, co można wygrać, więc tutaj wygląda na to, że cała twoja przyjemność z oglądania płynęłaby z obserwowania śmierci, a nie jakiejś tam rywalizacji :shock:

Awatar użytkownika
Quessmine
gejowy
gejowy

Postautor: Quessmine » 05.04.2017 00:33:07

Nie było mnie trochę a tu takie ciekawe tematy :P Grunt że użytkownicy czują się swobodnie :D Ciężko trochę sklasyfikować te fantazje, nawet chyba takich horrorów nie ma by skądś się takie pomysły wzięły co do walki nagich ludzi ze zwierzętami czy mega podkręcona sauna. Pomyśleć że ja się uważałem za psychopatę ale jak widać ją gorsi :P

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 05.04.2017 07:29:08

Zawsze można zbudować teleporter w przeszłość i zostać cesarzem. Gwarantuję to najlepszy widok walczących, ba nawet można ich killim.

Awatar użytkownika
Selario
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Selario » 05.04.2017 08:04:07

Aj tam, dramatyzujecie jak baby. :D Ze mną wszystko w porządku. Na pewno nie jest to gorsze niż wojna w Afg. ;)
nawet chyba takich horrorów nie ma by skądś się takie pomysły wzięły co do walki nagich ludzi ze zwierzętami czy mega podkręcona sauna

Tak szczerze mówiąc to pomysł podpatrzony z kreskówek (ale jeśli ktoś zna jakieś filmy, proszę o propozycje), a co do walk, to czemu nie? Nie jestem za zabijaniem zwierząt (chociaż i tak większość je mięso..), a jedynie chciałbym zobaczyć jak taki ''Seba z osiedla'' sobie radzi w prawdziwym starciu, a nie, jest tylko mocny w gębie. No, i ci ''prawdziwi meni'' też, skoro się uważają za ''prawdziwych menów''. ;)
Chociaż, wiesz, nie wiem czy czytałeś taki artykuł który kiedyś był w necie. Ojciec zmusił syna do walki z profesjonalnym bokserem, bo ponoć jakieś dziecko straszył, czy pobił. Syn także nie miał żadnych szans, bo ta walka była nieuczciwa, a mimo to, ludzie byli dumni z ojca, że właściwie wychowuje syna.
bo mogłoby ucierpieć jakieś zwierzę, a do zwierząt volenti non fit iniuria się nie stosuje :P

A człowiek jak cierpi to jest okej?

niebieski

Postautor: niebieski » 05.04.2017 08:50:19

Selario pisze:Aj tam, dramatyzujecie jak baby. :D

Tja, bo "prawdziwi meni" to się podniecają współczesną wersją komór gazowych. Jeśli historyjka z bokserem nie jest zmyślona to bokser który wpieprzył dzieciakowi zmuszonemu do walki przez ojca musiał być kretynem.

Awatar użytkownika
Selario
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Selario » 05.04.2017 09:07:57

Tutaj link: http://fightstate.com/father-forces-his ... g-a-bully/
Był też jeszcze artykuł w którym Francuz wrzucił swojego 5-o letniego syna do pralki na pełne wirowanie, a rodzina miała to gdzieś.
Tja, bo "prawdziwi meni" to się podniecają współczesną wersją komór gazowych

Podniecają się robieniu krzywdy innym, nie ważne w jakiej postaci.

niebieski

Postautor: niebieski » 05.04.2017 09:09:36

No popatrz, to tak jak Ty.

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 05.04.2017 09:13:08

Grunt żeby przy tym nie używać wulgaryzmów :lol: