Faceci to brudasy i jeszcze sikają na siedząco!

Zadbaj i pozwól dbać innym - zdrowie, uroda, pielęgnacja.
Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Faceci to brudasy i jeszcze sikają na siedząco!

Postautor: Walpurg » 22.05.2006 17:14:02

Przede wszystkim przepraszam za kuriozalny tytuł :D

Na portalu Gazeta.pl, pod artykułem dotyczącym męskiej higieny rozwinęła się obszerna dyskusja, dotycząca tego, czy faceci się myją i dlaczego nie.
Jak można było się spodziewać, geje wypadli w niej dobrze, jako osoby dbające o higienę (też stereotyp, ale przynajmniej "korzystny" dla nas).

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=644&w=42230079&v=2&s=0

Mnie jednak bardziej interesuje wątek poboczny tamtej dyskusji: okazuje się, że całkiem spora część facetów sika... na siedząco. Raz w życiu spotkałem chłopaka, który tak właśnie załatwiał się, ale myślałem, że to tylko jakiś wyjątek. A z lektury komentarzy wynika, że takich panów jest więcej.

Co o tym myślicie?
To normalne/zwyczajne/oczywiste/głupie/dziwne/częste/śmieszne? Jakie?
A może sami robicie siku na siedząco?

Przyznaję, że w pierwszej chwili wydawało mi sie to strasznie ciotowskie, ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku, ze po pierwsze jest to wygodne, a po drugie nie ma racjonalnych argumentów przemawiajacych za tym, że to coś negatywnego.
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)

Awatar użytkownika
wsw7
forumowy
forumowy

Re: Faceci to brudasy i jeszcze sikają na siedząco!

Postautor: wsw7 » 22.05.2006 17:18:12

Jak komuś tak wygodnie niech sobie sika na siedząco, tylko po co utrudniać sobie życie, skoro na stojąco można zrobić to znacznie szybciej.
Ja od czterech dni jestem w hotelu i sikam do umywalki w pokoju :D ubikacja jest piętro niżej i nie chce mi się za każdym razem schodzić
Nie należy zadawać zbyt daleko idących pytań,
aby nie wywołać zbyt daleko sięgających odpowiedzi.

Gdzie tu jest szalet? - WSZĘDZIE.

Obrazek

Elendur

Postautor: Elendur » 22.05.2006 17:27:25

No ja dość często sikam na siedząco - zwłaszcza w nocy i zaraz po przebudzeniu - po prostu jestem zbyt zaspany by celować do muszli :P
Sikanie do umywalki też mi się zdaża - i też ze względu na to że nie trzeba celować (i się nie chlapie) Żałuję, że nie mam w domu urynału :)
Co do sikania "na wychodnym" to zawsze na stojąco. :D :D :D
Poza tym ja lubię bardzo czytać w kiblu i korzystam z każdej okazji by poczytać.... na stojąco i jak się celuje do "tarczy" nie da się czytać :P

Awatar użytkownika
scynk
zastępca członka
zastępca członka

Postautor: scynk » 22.05.2006 17:57:10

Większość heteroseksualnych mężczyzn w Polsce to rzeczywiście brudasy. Wystarczy przejechać się w cieplejszy dzień tramwajem albo autobusem, by się o tym przekonać. Problem generanie dotyczy wszystkich: kobiet też. Do ślubu jeszcze jakoś. A kiedy chłop (i baba) złapany - można przestać się myć i w ogóle o siebie dbać. W domu chodzić w gaciach, nie malować się etc. A kiedy już samica uzyska nasienie i zrodzi progeniturę - następuje w ogóle koniec jakichkolwiek pozorów. Samiec swoje zrobił i już. Ma teraz tylko łożyć na bachora. Wszyscy żyją w brudzie i smrodzie. - Tak to w większości polskich domów wygląda.

Elendur

Postautor: Elendur » 22.05.2006 18:16:11

Mówimy o sikaniu na siedząco :P

Awatar użytkownika
yogi
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: yogi » 22.05.2006 18:31:45

Zgadzam się ze scynkiem i jak obrazowo to opisał :-) zdaża mi się sikać na siedząco i nie widzę w tym nic złego.Nie musze wycierać papierem muszli :lol: Zresztą w każdum domu powinien być pisuar i bidet,albo wężyk ciśnieniowy przy muszli jaki widziałem w brazylii :-P Gdyby były takie wynalazki jak ten wężyk w polsce to i z higieną byłoby inaczej.A,że większośc łazienek ma 1,5 na 2m to i taka kultura się wyrobiła.Chyba musimy walczyć o pwrót łaźni miejskich :P
cin cin...Two ladies on the bicycle...

Don`t look at me i`m shy.....

blowi

Postautor: blowi » 22.05.2006 21:28:28

Ja tez sikam na siedzaca bo zdarza mi sie olac muszle, na baletach gdy jestem to oczywiscie na stojaco, ale tam to nie patrze czy do muszli czy na podloge :)))

Awatar użytkownika
wiatrak
Ciacho
Ciacho

Postautor: wiatrak » 22.05.2006 23:20:39

Odnośnie sikania na siedząco przez mężczyzn: mój kolega właśnie tak się załatwiał ( już nie utrzymujemy kontaktów więc nie wiem jak to wygląda teraz). Najnormalniej w świecie opuszczał gacie i zasiadał na muszli! Widziałem kiedyś przez szybę w drzwiach jego łazienki. [nie to żebym go podglądał - tak przypadkiem podejrzałem :P ]
Mi to nie przeszkadza - jak komu wygodniej...

Ale... to tak jakby kobieta stanęła nad pisuarem :lol:

Sikanie (samo) w męskim wydaniu - NA STOJĄCO! [moim zdaniem]

A co do higieny polskich samców - wystarczy wsiąść do autobusu jak jest 24C na dworze i niech taki podniesie skrzydło - gębę wykręca na wszystkie strony :o :lol:
WOOF!

Awatar użytkownika
esteban
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: esteban » 22.05.2006 23:21:06

Enlil pisze:No ja dość często sikam na siedząco - zwłaszcza w nocy i zaraz po przebudzeniu - po prostu jestem zbyt zaspany by celować do muszli :P (...)

Ja w nocy też sikam na siedząco, patrze jednym, przymrużonym okeim i stanie podczas oddawania moczu mogłoby zakończyc sie myciem podłogi :P
Ale słyszałem też, że panowie po 40 - 50 roku zycia powinni siekac na siedząco, bo to niby bardziej naturalna pozycja i /szczególnie przy powiększonej prostacie/ łatwiej sie wylać.

P.S. Walpurg - Sikanie na siedząco nie jest 'ciotowsie'. To sie raczej kojarzy z odpoiwiednim wiekiem i, w związku z tym, niedomaganiem w pewnych sprawach ... :)

Awatar użytkownika
Agni
gejątko
gejątko

Re: Faceci to brudasy i jeszcze sikają na siedząco!

Postautor: Agni » 23.05.2006 00:18:11

Walpurg pisze:
Przyznaję, że w pierwszej chwili wydawało mi sie to strasznie ciotowskie,

Jak to dobrze, że Pan Walpurg nie wie, o czym pisze. Jak zwykle. Całe szczęście.

Awatar użytkownika
Mlody3miasto
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Mlody3miasto » 23.05.2006 00:27:10

Ja rowniez czasem sikne sobie na siedzaco :) Nie widze w tym nic nieodpowiedniego, a jak to Enlil napisal mozna sobie przysiasc i na lekture :D Co do tych starszych to fakt, jest nawet jakies uzasadnienie medyczne tego, ze powinni oddawac mocz w pozycji siedzacej.

P.S. Oczywiscie na wychodnym tylko na stojaco...diabli wiedza co kryje w/na sobie nieznana deska klozetowa...

blowi

Postautor: blowi » 23.05.2006 00:32:07

ja bynajmiej nie czuje od siebie potu poniewaz przed wyjsciem smaruje sie antyrespirantem

Elendur

Postautor: Elendur » 23.05.2006 00:35:30

Blowi - napewno antyrespirant? Ty musisz chyba na krótko wychodzić, albo umiesz wstrzymywać na bardzo długo oddech :D :D :D

blowi

Postautor: blowi » 23.05.2006 22:14:42

antyperspirant ??

Elendur

Postautor: Elendur » 23.05.2006 22:30:23

Niom :D :D :D

Awatar użytkownika
scynk
zastępca członka
zastępca członka

Postautor: scynk » 24.05.2006 09:24:10

Do głowy by mi nie przyszło, by sikać siedząc! Przeciez to przyjemnośc potrzymać siusiaka w ręce i sobie jeszcze na niego popatrzeć jak tryska, ściągnąć i naciągnąć skórkę... - Ale co kto lubi.

Elendur

Postautor: Elendur » 24.05.2006 10:04:40

Wole trzymać go w łóżku, w wannie lub pod prysznicem albo gdzie indziej. A już szczególnie lubię w tym miejscach trzymać cudzego.
Sikanie dla fiuta jest jak oddychanie dla ust ;) Z ustami też można robić o wiele przyjemniejsze rzeczy niż tylko wypuszczać i wciągać przez nie powietrze :)

Awatar użytkownika
Palpatine
Argent Crusader
Argent Crusader

Postautor: Palpatine » 24.05.2006 10:48:32

Enlil pisze:No ja dość często sikam na siedząco - zwłaszcza w nocy i zaraz po przebudzeniu - po prostu jestem zbyt zaspany by celować do muszli :P

Jejku, moje pierwsze skojarzenie było zabawne :lol: :wink:

A tak w ogóle to sikanie na stojąco zajmuje znacznie mniej czasu !!
No chyba, że się nie wyceluje dobrze i trzeba sprzątać :-D

Elendur

Postautor: Elendur » 24.05.2006 11:38:54

Przepraszam - wyobrażałeś sobie mnie na siedząco? :P

Awatar użytkownika
Palpatine
Argent Crusader
Argent Crusader

Postautor: Palpatine » 24.05.2006 11:44:07

niezupełnie... rzucił mi się w oczy fakt, że nie napisałeś o przejściu do łazienki :P

Wróć do „2.6. Zdrowie”