Dni koedukacyjne?

Film, teatr, muzyka, książka, architektura.

Czy w saunie powinny być dni Koedukacyjne?

Tak powinny.
5
38%
Nie, nie powinno być takich dni.
6
46%
Co to cą dni KOEDUKACYJNE?
2
15%

Liczba głosów: 13
Awatar użytkownika
piotr114
gejątko
gejątko

Dni koedukacyjne?

Postautor: piotr114 » 17.06.2004 09:26

Na stronie http://gejowo.pl dział lokale jest umieszczona w Katowicach sauna "Tropicana Sauna Club" zainteresowała mnie tam dyskusja na temat dni koedukacyjnych.
Mam do was dwa pytania. Czy w saunie gejowskiej powinny być takie dni i czy wiecie co to są dni koedukacyjne?
Awatar użytkownika
@ndrzeyeq
gejątko
gejątko

Postautor: @ndrzeyeq » 17.06.2004 18:16

BOSHEEEE... chyba bym umarł gdyby mi jakaś laska weszła do sauny gdy ja golutki leżę sobie... Już nie mówię o tym, że mógłbym być przyłapany na jakiś figielkach :P Nie nie nie, niech sobie same chodzą do swoich saun... A koedukacja: wynocha na plażę :-D
Awatar użytkownika
krzytom
forumowy
forumowy

ankieta

Postautor: krzytom » 17.06.2004 18:48

nie odpowiadam na to pytanie, bo jak zwykle nie ma dla mnie opcji 8)

po prostu nie uważam, ze w saunie powinny byc dni koedukacyjne, ale, że każdego dnia powinny być koedukacyjne

swoją drogą to nie wiem dlaczego ten temat w dziale kultura :?
"Skoro jedna matka jest czymś dobrym, dwie są czymś lepszym"
/3xf/
Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Re: ankieta

Postautor: Walpurg » 17.06.2004 19:49

krzytom pisze:

po prostu nie uważam, ze w saunie powinny byc dni koedukacyjne, ale, że każdego dnia powinny być koedukacyjne

Chyba żartujesz?
W gejowskiej saunie dni koedukacyjne? To pierwszy krok do bankructwa...
Rozumiem, że dyskoteki i puby, ale sauny?

Sauny gejowskie 95% chodzącym służą do uprawiania seksu, nie tylko w darkroomach, ale i w samych saunach...
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)
Awatar użytkownika
krzytom
forumowy
forumowy

Postautor: krzytom » 17.06.2004 20:05

Walpurg pisze:Chyba żartujesz?
Sauny gejowskie 95% chodzącym służą do uprawiania seksu, nie tylko w darkroomach, ale i w samych saunach...

nie, nie żartuję!
po prostu jestem przeciwnikiem miejsc czy imprez tylko dla jednej płci i z zasady do takich miejsc nie chodzę. :-D

zresztą to jakiś absurd takie zakazy, bo jak to sprawdzać? jak zdefiniować?i co ma być tym wyznacznikiem płci? to w gruncie rzeczy sprawa bardzo płynna :)

a to, ze takie miejsca, gdyby przestały zakazywac wstępu kobietom by być moze splajtowały to już zupełnie inna sprawa i mało mnie to obchodzi. jak dla mnie to takich miejsc mogłoby nie być, ale też nie potępiam ani nie uważam, że to coś bardzo złego, że ktoś tam chodzi.

/3xf/
Awatar użytkownika
krzytom
forumowy
forumowy

jeszcze coś!

Postautor: krzytom » 17.06.2004 20:07

a swoją drogą to jak komuś nie przeszkadza w uprawianiu seksu obecnośc mężczyzn to dlaczego miałaby przeszkadzać obecność kobiet????? ;-)

/3xf/
Awatar użytkownika
piter
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: piter » 17.06.2004 20:36

W Galli w niedziele jest taki dzien.
Bywalem i w ten dzien i nie czulem sie skrepowany, one tesh nie (cyba :D )
Awatar użytkownika
piter
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: piter » 17.06.2004 20:38

Walpurg pisze:Chyba żartujesz?

Jakos Galla nie zbankrutowala, a w niedziele oprocz mezczyzn sa i kobiety.
Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 17.06.2004 20:46

Nie powinno być dni koedukacyjnych :P , bo uważam śladem Krztoma, że sauna w ogóle powinna być non stop koedukacyjna. Tak jak plaża dla naturystów.
BTW. :oops: A seksu publicznego nie popieram. Taki ze mnie jakiś zacofaniec :oops: (chociaż jakbym miał możliwość obejrzeć takie przedstawienie na żywo to bym pewnie nie zrezygnował :P )
nigrivon

Postautor: nigrivon » 17.06.2004 22:01

no to dla mnie to oczywiste, że skoro sauna jest gejowska, to dni koedukacyjne są pewnym nieporozumieniem...
Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Postautor: Walpurg » 17.06.2004 22:16

Nie... ta polityczna poprawność w wydaniu krzytoma jest GROTESKOWA i tyle !
To może zlikwidujmy też podział toalet na damskie i męskie?
W końcu co z tego, że Twojego siusiaka zobaczy wchodząca za Tobą kobieta?

A już gadanie o kryteriach itd... doprowadza mnie do ataku śmiechu...
Krzytomku!
Przysięgam, że postaram się z Tobą umówić - będziemy cały dzień chodzić po Warszawie, będę Ci stawiał piwo za piwem, albo wodę mineralną za wodą mineralną i prędzej czy później nadejdzie ta chwila, kiedy będziesz musiał zrobić siku... Ciekawe, gdzie wejdziesz? Do drzwi z trójkątem czy kółkiem? Skoro masz tak duże kłopoty ze zdefiniowaniem...
A skoro jest Ci wszystko jedno, to może zacznij odwiedzać właśnie damskie toalety?
Dlaczego nie?

A co do sauny - ja wolę wersję "tylko z facetami" - bo goła kobieta obraża moje uczucia religijne...
:P :P :P :P :P :P :P
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)
Awatar użytkownika
krzytom
forumowy
forumowy

toalety

Postautor: krzytom » 17.06.2004 22:26

Walpurg pisze:Nie... ta polityczna poprawność w wydaniu krzytoma jest GROTESKOWA i tyle !
To może zlikwidujmy też podział toalet na damskie i męskie?
W końcu co z tego, że Twojego siusiaka zobaczy wchodząca za Tobą kobieta?

Walpurg, nie wiem co się zrobiłeś taki agresywny w stosunku do mnie?
:-D ;-)

na resztę nie odpowiem, bo wyraznie chcesz mnie sprowokowac! 8)
ale na w jednej kwestii sie wypowiem. Więc tak! uwazam, ze toalety powinny być koedukacyjne :-D uwazam, ze wszelkie instytucjonalne podziały na mężczyzn i kobiety są idiotyczne!!!!

Twój przykład z chodzeniem po mieście i piciem piwa jest idiotyczny, bo nie chodzi o to gdzie ja wejde tylko, żeby nikomu nie nakazywac gdzie ma wejśc. A tabliczka z trójkątem czy kólkiem jest swego rodzaju instytucjonalne, odgórnym nakzaem!

zresztą na Kozłach, najlepszej knajpie branżowej jaka byla w W-wie był tylko jeden kibel - dla wszystkich! i to była fantastyczna sprawa! :-D to też miało wpływ na to, ze tam bylo tak fajnie ;-)
zresztą z tego co się zorientowalem to w Le Madame też nie ma podziału na toaletę damską i męską. I bardzo dobrze! :-D
u mnie w domu też nie ma tego podziału i to świetne rozwiązanie :-D :-D :-D

pozdrawiam ;-)

/3xf/
Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Postautor: Walpurg » 17.06.2004 22:43

Wcale się nie doczepiłem, tylko stosuję taką pełną sympatii wojnę zaczepną

A Twoje argumenty są kiepskie, bo toalety koedukacyjne faktycznie istnieją, ale po pierwsze nie sądzę, by przez to było "fajniej i lepiej", a po drugie - są to najczęściej małe knajpki czy mieszkania, gdzie podziału nie wprowadza się z przyczyn technicznych. A najważniejsze, że NIGDY nie korzystają z nich jednocześnie osoby różnej płci... Chyba, że u Ciebie np. w mieszkaniu było inaczej.
Trudno. Ja w każdym razie nie mam zamiaru załatwiać się w towarzystwie kąpiącej się cioci, mamy czy babci, a nawet pasażerki w pociągu, która akurat wtedy chce umyć ręce.
Awatar użytkownika
piotr114
gejątko
gejątko

Podsumowaniw...

Postautor: piotr114 » 18.06.2004 02:18

Obawiam się, że większość gejów boi się pokazać swojego członka w saunie w szatni wśród mężczyzn a już nie wspominając o kobietach.
Wszelki strach jednak znika, gdy w saunie nie ma jasno a jedynie mocno przyciemnione światło.
Muszę jednak przyznać, że sam miałem tremę rozebrać się do naga i następnie założyć na siebie ręcznik.
Niektórzy klijenci sauny robią taki numer, że najpierw zakładają na siebie ręcznik a następnie ściągają slipki. Co ciekawe rzecz dzieje się zupełnie na odwrót, gdy wychodzą z sauny.
Powracając jednak do kobiet mam dla Was stare powiedzenie.
"KOBIET SIĘ NIE WSYDZĘ, A MĘŻCZYŹNI TO PRZYJEMNOŚĆ"
Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 28.03.2009 18:50

Kiedyś to rozważano na forum kwestie rangi zasadniczej :-D

Jakoś nikt nie zwrócił uwagi, że słowo "koedukacja"oznacza "wspólne wychowywanie i nauczanie dziewcząt i chłopców". Nawet nie śmiem się domyslać, czego to dyskutanci chcieli nauczać w saunach i wychodkach.

:shock:

;-)
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek
Awatar użytkownika
geek
supernowa
supernowa

Postautor: geek » 28.03.2009 19:07

:czarodziej: :czarodziej: :czarodziej:
Jordan 2001-2009
Rest In Peace
Awatar użytkownika
pawel89
gejątko
gejątko

Re: Dni koedukacyjne?

Postautor: pawel89 » 24.06.2016 18:13

Cześć.
Poniewaz minęło 12 lat od wątku pragnę odświeżyć i zapytać.

Planuję być w poniedziałek 4 lipca w ciągu dnia w Katowicach ze swoją dziewczyną. Znalazłem info w googlach ze Tropicana oferuje dni koedukacyjne właśnie w poniedziałki. Moją dziewczyna jest również bi, zadeklarowała się że chetnie poszlibysmy do takiej sauny żeby przede wszystkim spełnić moje fantazje, może jej dodatkowo. Nie mamy jednak doswiadczenia.

Moje pytania:
- jakie są rzeczywiste godziny otwarcia Tropicany? Różne źródła podają 12:00, 13:30, 15:00. Kiedy w praktyce jest jakiś minimalny, ale mały ruch
- jak często przychodzą pary, dziewczyny w poniedziałki
- ile osób jest obecnie między południem a 17:00 w całym lokalu
- czy inni nie będą wobec nas nachalni? Rozważamy jak najbardziej wspólne zabawy ale musi być ta akceptacja z naszej strony, inni też muszą nam odpowiadać
- jeśli miałbym się kiedyś wybrać samemu to czy Therma w Chorzowie nie będzie lepszym rozwiązaniem?
- nigdy nie byłem/byliśmy w szynach/klubach bi, nie jesteśmy zainteresowani tematami uczuciowymi

Dziękuję serdecznie z góry za pomoc.

Wróć do „2.3. Kultura”