Forum portalu Gejowo.pl

Największe forum mniejszości LGBT w Polsce
Dzisiaj jest 19.01.2017 22:29

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Czy w saunie powinny być dni Koedukacyjne?
Tak powinny. 38%  38%  [ 5 ]
Nie, nie powinno być takich dni. 46%  46%  [ 6 ]
Co to cą dni KOEDUKACYJNE? 15%  15%  [ 2 ]
Liczba głosów: 13
Autor Wiadomość
gejątko
gejątko
Awatar użytkownika

Na stronie http://gejowo.pl dział lokale jest umieszczona w Katowicach sauna "Tropicana Sauna Club" zainteresowała mnie tam dyskusja na temat dni koedukacyjnych.
Mam do was dwa pytania. Czy w saunie gejowskiej powinny być takie dni i czy wiecie co to są dni koedukacyjne?

Tytuł:
gejątko
gejątko
Awatar użytkownika

BOSHEEEE... chyba bym umarł gdyby mi jakaś laska weszła do sauny gdy ja golutki leżę sobie... Już nie mówię o tym, że mógłbym być przyłapany na jakiś figielkach :P Nie nie nie, niech sobie same chodzą do swoich saun... A koedukacja: wynocha na plażę :-D

Tytuł: ankieta
forumowy
forumowy
Awatar użytkownika

nie odpowiadam na to pytanie, bo jak zwykle nie ma dla mnie opcji 8)

po prostu nie uważam, ze w saunie powinny byc dni koedukacyjne, ale, że każdego dnia powinny być koedukacyjne

swoją drogą to nie wiem dlaczego ten temat w dziale kultura :?

Tytuł: Re: ankieta
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Awatar użytkownika

krzytom pisze:

po prostu nie uważam, ze w saunie powinny byc dni koedukacyjne, ale, że każdego dnia powinny być koedukacyjne

Chyba żartujesz?
W gejowskiej saunie dni koedukacyjne? To pierwszy krok do bankructwa...
Rozumiem, że dyskoteki i puby, ale sauny?

Sauny gejowskie 95% chodzącym służą do uprawiania seksu, nie tylko w darkroomach, ale i w samych saunach...

forumowy
forumowy
Awatar użytkownika

Walpurg pisze:
Chyba żartujesz?
Sauny gejowskie 95% chodzącym służą do uprawiania seksu, nie tylko w darkroomach, ale i w samych saunach...

nie, nie żartuję!
po prostu jestem przeciwnikiem miejsc czy imprez tylko dla jednej płci i z zasady do takich miejsc nie chodzę. :-D

zresztą to jakiś absurd takie zakazy, bo jak to sprawdzać? jak zdefiniować?i co ma być tym wyznacznikiem płci? to w gruncie rzeczy sprawa bardzo płynna :)

a to, ze takie miejsca, gdyby przestały zakazywac wstępu kobietom by być moze splajtowały to już zupełnie inna sprawa i mało mnie to obchodzi. jak dla mnie to takich miejsc mogłoby nie być, ale też nie potępiam ani nie uważam, że to coś bardzo złego, że ktoś tam chodzi.

/3xf/

Tytuł: jeszcze coś!
forumowy
forumowy
Awatar użytkownika

a swoją drogą to jak komuś nie przeszkadza w uprawianiu seksu obecnośc mężczyzn to dlaczego miałaby przeszkadzać obecność kobiet????? ;-)

/3xf/

Tytuł:
młodszy forumowy
młodszy forumowy
Awatar użytkownika

W Galli w niedziele jest taki dzien.
Bywalem i w ten dzien i nie czulem sie skrepowany, one tesh nie (cyba :D )

młodszy forumowy
młodszy forumowy
Awatar użytkownika

Walpurg pisze:
Chyba żartujesz?

Jakos Galla nie zbankrutowala, a w niedziele oprocz mezczyzn sa i kobiety.

Tytuł:
jaszczomp
jaszczomp
Awatar użytkownika

Nie powinno być dni koedukacyjnych :P , bo uważam śladem Krztoma, że sauna w ogóle powinna być non stop koedukacyjna. Tak jak plaża dla naturystów.
BTW. :oops: A seksu publicznego nie popieram. Taki ze mnie jakiś zacofaniec :oops: (chociaż jakbym miał możliwość obejrzeć takie przedstawienie na żywo to bym pewnie nie zrezygnował :P )

Tytuł:
no to dla mnie to oczywiste, że skoro sauna jest gejowska, to dni koedukacyjne są pewnym nieporozumieniem...

Tytuł:
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Awatar użytkownika

Nie... ta polityczna poprawność w wydaniu krzytoma jest GROTESKOWA i tyle !
To może zlikwidujmy też podział toalet na damskie i męskie?
W końcu co z tego, że Twojego siusiaka zobaczy wchodząca za Tobą kobieta?

A już gadanie o kryteriach itd... doprowadza mnie do ataku śmiechu...
Krzytomku!
Przysięgam, że postaram się z Tobą umówić - będziemy cały dzień chodzić po Warszawie, będę Ci stawiał piwo za piwem, albo wodę mineralną za wodą mineralną i prędzej czy później nadejdzie ta chwila, kiedy będziesz musiał zrobić siku... Ciekawe, gdzie wejdziesz? Do drzwi z trójkątem czy kółkiem? Skoro masz tak duże kłopoty ze zdefiniowaniem...
A skoro jest Ci wszystko jedno, to może zacznij odwiedzać właśnie damskie toalety?
Dlaczego nie?

A co do sauny - ja wolę wersję "tylko z facetami" - bo goła kobieta obraża moje uczucia religijne...
:P :P :P :P :P :P :P

Tytuł: toalety
forumowy
forumowy
Awatar użytkownika

Walpurg pisze:
Nie... ta polityczna poprawność w wydaniu krzytoma jest GROTESKOWA i tyle !
To może zlikwidujmy też podział toalet na damskie i męskie?
W końcu co z tego, że Twojego siusiaka zobaczy wchodząca za Tobą kobieta?

Walpurg, nie wiem co się zrobiłeś taki agresywny w stosunku do mnie?
:-D ;-)

na resztę nie odpowiem, bo wyraznie chcesz mnie sprowokowac! 8)
ale na w jednej kwestii sie wypowiem. Więc tak! uwazam, ze toalety powinny być koedukacyjne :-D uwazam, ze wszelkie instytucjonalne podziały na mężczyzn i kobiety są idiotyczne!!!!

Twój przykład z chodzeniem po mieście i piciem piwa jest idiotyczny, bo nie chodzi o to gdzie ja wejde tylko, żeby nikomu nie nakazywac gdzie ma wejśc. A tabliczka z trójkątem czy kólkiem jest swego rodzaju instytucjonalne, odgórnym nakzaem!

zresztą na Kozłach, najlepszej knajpie branżowej jaka byla w W-wie był tylko jeden kibel - dla wszystkich! i to była fantastyczna sprawa! :-D to też miało wpływ na to, ze tam bylo tak fajnie ;-)
zresztą z tego co się zorientowalem to w Le Madame też nie ma podziału na toaletę damską i męską. I bardzo dobrze! :-D
u mnie w domu też nie ma tego podziału i to świetne rozwiązanie :-D :-D :-D

pozdrawiam ;-)

/3xf/

Tytuł:
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Awatar użytkownika

Wcale się nie doczepiłem, tylko stosuję taką pełną sympatii wojnę zaczepną

A Twoje argumenty są kiepskie, bo toalety koedukacyjne faktycznie istnieją, ale po pierwsze nie sądzę, by przez to było "fajniej i lepiej", a po drugie - są to najczęściej małe knajpki czy mieszkania, gdzie podziału nie wprowadza się z przyczyn technicznych. A najważniejsze, że NIGDY nie korzystają z nich jednocześnie osoby różnej płci... Chyba, że u Ciebie np. w mieszkaniu było inaczej.
Trudno. Ja w każdym razie nie mam zamiaru załatwiać się w towarzystwie kąpiącej się cioci, mamy czy babci, a nawet pasażerki w pociągu, która akurat wtedy chce umyć ręce.

Tytuł: Podsumowaniw...
gejątko
gejątko
Awatar użytkownika

Obawiam się, że większość gejów boi się pokazać swojego członka w saunie w szatni wśród mężczyzn a już nie wspominając o kobietach.
Wszelki strach jednak znika, gdy w saunie nie ma jasno a jedynie mocno przyciemnione światło.
Muszę jednak przyznać, że sam miałem tremę rozebrać się do naga i następnie założyć na siebie ręcznik.
Niektórzy klijenci sauny robią taki numer, że najpierw zakładają na siebie ręcznik a następnie ściągają slipki. Co ciekawe rzecz dzieje się zupełnie na odwrót, gdy wychodzą z sauny.
Powracając jednak do kobiet mam dla Was stare powiedzenie.
"KOBIET SIĘ NIE WSYDZĘ, A MĘŻCZYŹNI TO PRZYJEMNOŚĆ"

Tytuł:
gejlord
gejlord
Awatar użytkownika

Kiedyś to rozważano na forum kwestie rangi zasadniczej :-D

Jakoś nikt nie zwrócił uwagi, że słowo "koedukacja"oznacza "wspólne wychowywanie i nauczanie dziewcząt i chłopców". Nawet nie śmiem się domyslać, czego to dyskutanci chcieli nauczać w saunach i wychodkach.

:shock:

;-)

Obrazek

Tytuł:
supernowa
supernowa
Awatar użytkownika

:czarodziej: :czarodziej: :czarodziej:

gejątko
gejątko
Awatar użytkownika

Cześć.
Poniewaz minęło 12 lat od wątku pragnę odświeżyć i zapytać.

Planuję być w poniedziałek 4 lipca w ciągu dnia w Katowicach ze swoją dziewczyną. Znalazłem info w googlach ze Tropicana oferuje dni koedukacyjne właśnie w poniedziałki. Moją dziewczyna jest również bi, zadeklarowała się że chetnie poszlibysmy do takiej sauny żeby przede wszystkim spełnić moje fantazje, może jej dodatkowo. Nie mamy jednak doswiadczenia.

Moje pytania:
- jakie są rzeczywiste godziny otwarcia Tropicany? Różne źródła podają 12:00, 13:30, 15:00. Kiedy w praktyce jest jakiś minimalny, ale mały ruch
- jak często przychodzą pary, dziewczyny w poniedziałki
- ile osób jest obecnie między południem a 17:00 w całym lokalu
- czy inni nie będą wobec nas nachalni? Rozważamy jak najbardziej wspólne zabawy ale musi być ta akceptacja z naszej strony, inni też muszą nam odpowiadać
- jeśli miałbym się kiedyś wybrać samemu to czy Therma w Chorzowie nie będzie lepszym rozwiązaniem?
- nigdy nie byłem/byliśmy w szynach/klubach bi, nie jesteśmy zainteresowani tematami uczuciowymi

Dziękuję serdecznie z góry za pomoc.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00