Gdy partner jest o wiele starszy....

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Re: Gdy partner jest o wiele starszy....

Postautor: mike » 13.05.2017 13:29:57

niebieskioko pisze:Całe to zastanawianie się nad tym co każdy z nich w sobie widzi jest bez sensu bo skoro są ze sobą to im to pasuje. Jak stary chce płacić to jego sprawa a ten gówniarz jak chce z nim być za kase też jego sprawa, nie ma co sie litować nad jednym czy drugim czy argumenty dawać ze ten niezadbany a tamten i tak gorszy bo wymalowany. Ja bym gówniarza nie chciał nawet za dopłatą a ten stary pewnie by mnie nie chciał za darmo. I co z tego wynika? Kompletnie nic.

Nikt tego nie kwestionuje oni się chwalą, że to sponsoring mlody szukał sugar daddy i go sobie znalazł i to jest ich święte prawo tworzyć taką relację, a nasze wyrazić pogląd na temat wszystkiego o czym mówią i pokazują na YouTube.
Mazemi pisze:Mike, pierwsze zdanie w Twoim poście jednoznacznie wskazuje, komu słoma wystaje z butów i nosi bagaż kompleksów.

uzytkownik_konta pisze:W każdym mniej-więcej tak jest.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 13.05.2017 16:57:34

jazzik pisze:Pragmatyczna, trudno sprawić przykrość, czy wywołać jakiekolwiek uczucie, w kimś, kto tego nie przeczyta i komu ta dyskusja jest dalece obojętna.

Zapewne z podobnego założenia wychodzili moi koledzy i koleżanki z pracy z zapałem "obrabiający mi dupę" podczas mojej nieobecności. :?
Niestety, "zmowa milczenia" przetrwała tylko jeden dzień i dzisiaj otrzymałem dość dokładną relację z tego, kto, co i w jaki sposób. :?
Obrazek

donald

Postautor: donald » 13.05.2017 17:07:13

O! I to jest przykład tego jak zdarzenie niezależne od wcześniejszego czynu wpływa na ocenę etyczną czynu kolegów.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 13.05.2017 17:38:11

niebieskioko pisze:
CryBoy pisze:Dzięki za uświadomienie mi, że to miejsce jest potrzebne żeby sobie na kimś poużywać. :?
Teraz nie omieszkam i ja skorzystać.
Mam sporo pretensji do biseksów więc sobie na nich pojeżdżę, a co? :?

Juz nie bądź taki świetojebliwy teraz. Nawet nie określiłem się jako biseks a już po mnie jeździłeś.

Skoro nie wiedziałem, że jesteś biseksem to nie mogłem po tobie jeździć za biseksualizm. Logiczne.
Pisałeś jakieś bzdury a ja to komentowałem i tyle. Żadnego jeżdżenia a tym bardziej z powodu twojego biseksualizmu o którym jak sam przyznajesz nie miałem wtedy zielonego pojęcia.
Obrazek

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 13.05.2017 23:13:53

donald pisze:Uważam, że wygląd, wiek, stan zdrowia to nie są tematy nadające się do publicznej debaty na temat polityka.

Wiem, że można rozprawiać o jakichś tam ideach etycznych, ogólnych, uniwersalnych itd. itp. ale fakty są takie, że jak najbardziej rozmawia się o wyglądzie polityków; kurduplowatości Kaczyńskiego, jego brudnych butach, starej żonie Macrona, broszkach Szydło, zmarszczkach Le Pen i operacji plastycznej Berlusconiego. :-D
Tak samo rozmawia się o wyglądzie, życiu i postępowaniu, ludzi sobie znanych lub widzianych w internecie. Można się temu sprzeciwiać, może się to nie podobać, ale tak jest i mówienie o wpływie na wygląd, bądź braku tego wpływu, nijak tego nie zmieni. Nikt się nie burzy, gdy ktoś pisze, że widział "ciacho".
Każdy ocenia innych ludzi, jak również jest oceniany, i żadna uprzejmości, czy poprawność, tego nie zmienią.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

donald

Postautor: donald » 13.05.2017 23:24:43

To nie „jakieś tam idee etyczne”. To po prostu kultura. Nikt Ci nie zabroni bekać w restauracji, krzyczeć lub w zamierzony sposób głośno puszczać wiatry. Nie możesz natomiast dziwić się, że takie zachowanie będzie odbierane z dezaprobatą przez osoby kulturalne. Tak samo traktuję uwagi na temat wieku małżonki pana Macrona.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 13.05.2017 23:36:32

Ja uważam, że ten wątek należy już zamknąć, skoro takie autorytety jak mike i kotek91 w tak przystępny sposób wyłożyli nam wszystkim, co to znaczy, gdy partner jest o wiele starszy.
Bogatsi o wiedzę, że kiedy partner jest o wiele starszy to jest kasiastym dziadkiem, który bierze sobie napalonego na kasę twinka uznajmy temat za zakończony i zajmijmy się czymś innym. :?
Proszę administrację o zamknięcie tego wątku. :?
Obrazek

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 14.05.2017 00:11:44

donald pisze:To nie „jakieś tam idee etyczne”. To po prostu kultura.

Tym sposobem każdego, kto kiedykolwiek ocenił wygląd, bądź zachowanie, czy też styl życia, drugiej osoby, musielibyśmy uznać za niekulturalnego. :-D
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

donald

Postautor: donald » 14.05.2017 00:25:11

Nie. Napisałem w jakich przypadkach na przykład jest to ok.
Poza tym standardy kultury są różne.

Zgadzam się z CryBoy'em, że wątek ten nie przyniesie już niczego dobrego.

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 14.05.2017 11:07:37

CryBoy pisze:Bogatsi o wiedzę, że kiedy partner jest o wiele starszy to jest kasiastym dziadkiem, który bierze sobie napalonego na kasę twinka uznajmy temat za zakończony i zajmijmy się czymś innym. :?

Jesteś bogatszy, ale o swoje urojenia, bo nikt tutaj w ten sposób kategorycznie się nie wypowiadał. Ja pisałem o takiej możliwości, że są takie przypadki i być może nawet dotyczą większości relacji z dużą różnicą wieku. Z kolei w omawianym przykładzie starszego pana z twinkiem na YT sprawa jest zupełnie oczywista. Oni sami mówią o tym, że to sponsoring, chwalą się tym, młody nazywa starszego swoim sugar daddy, na YT pokazuje wszystko co daddy mu kupuje, wycieczki, prezenty. Na to wszystko CryBoy chowa głowę w piasek, stwierdza, że sami to sobie wymyśliliśmy a przytoczoną relację podsumowuje jako wielką miłość. A jak ktoś tego nie widzi na ich filmikach, lecz zupełnie co innego to zaraz atak ze strony CryBoya, że jak śmiemy jeżdzić po różnicy wieku. Bo wg. CryBoya sam fakt 30 letniej różnicy wieku partnerów jest gwarancją miłości i w ogóle super wzorcową relacją do podziwiania.
Nie potrzeba zamykać wątku, tylko dlatego, że masz taki kaprys. Jak ci nie odpowiada to możesz przestać się tu udzielać i czytać posty.
Mazemi pisze:Mike, pierwsze zdanie w Twoim poście jednoznacznie wskazuje, komu słoma wystaje z butów i nosi bagaż kompleksów.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 14.05.2017 11:34:20

mike pisze:(…) CryBoy (…) przytoczoną relację podsumowuje jako wielką miłość.

Bezczelne kłamstwo. NIGDY nie napisałem, że to miłość. Znowu Krycha.
mike pisze: (…) wg. CryBoya sam fakt 30 letniej różnicy wieku partnerów jest gwarancją miłości i w ogóle super wzorcową relacją do podziwiania

Kolejne kłamstwo. NIGDY nie napisałem, że taki czy inny stosunek wieku partnerów gwarantuje cokolwiek ani że jest wzorcowy czy godny podziwiania. Krycha po raz kolejny.
Widzę, że użytkownik mike przyjął metodę prostackich kłamstw jako sposób prowadzenia rozmowy. Coś jak mare ale przynajmniej nie twierdzi, że dzieci umierające z braku leków będą dla mnie powodem do odczuwania satysfakcji. Dobre i to.
Ostatnio zmieniony 14.05.2017 11:46:07 przez CryBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 14.05.2017 11:45:13

Gdzie stwierdziłem, że tak napisałeś? Czytaj ze zrozumieniem, napisałem, że takie jest podsumowanie tego co wszystkim przez kilka ostatnich stron tego tematu usilnie próbujesz wcisnąć...

CryBoy pisze:Do siebie pasują. Nie pasują tobie ale tak szczerze to gówno ciebie to powinno obchodzić. :?

CryBoy tutaj stwierdza, że panowie do siebie pasują, czyli stwierdza, że widzi coś więcej niż tylko miłość twinka do kasy i drogiego życia

CryBoy pisze:Filmik widziałem. Na podstawie filmiku nie da się stwierdzić, że chodzi o sponsoring. :?

Z kolei tutaj CryBoy zaprzecza im samym, którzy tak o sobie mówią.

CryBoy pisze:Rozumiem, że jak ty dostajesz prezent to nie dziękujesz. OK... Maniery się ma albo nie... :?

a tu mamy zaklinanie rzeczywistości i kolejną próbę lukrowania tego co się przebija na ich vlogach i czego oni sami nie ukrywają i nie mają z tym problemu

Starczy, więcej nie chce mi się cytować...

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 14.05.2017 11:48:36

mike pisze:Ja pisałem o takiej możliwości, że są takie przypadki i być może nawet dotyczą większości relacji z dużą różnicą wieku. Z kolei w omawianym przykładzie starszego pana z twinkiem na YT sprawa jest zupełnie oczywista. Oni sami mówią o tym, że to sponsoring (...)

No przepraszam bardzo, nawet jeśli to faktycznie sponsoring, to co z tego? Jeżeli dwaj dorośli ludzie są ze sobą i jeden chce dawać kasę, a drugi chce brać, to dlaczego ty (i paru innych) masz z tym jakiś problem? :?

Ich sprawa, chcą być w związku za kasę, ich prawo i ich rzecz, a tobie g*.* do tego :?
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 14.05.2017 11:57:51

mike pisze: (...) napisałem, że takie jest podsumowanie tego co wszystkim przez kilka ostatnich stron tego tematu usilnie próbujesz wcisnąć...

Nieprawda, jeszcze jedno bezczelne kłamstwo i znowu wyłazi z ciebie Krycha. Nie napisałeś, że "takie jest podsumowanie" tylko że to JA podsumowuję tę relację jako wielką miłość. O tutaj:
mike pisze:(…) CryBoy (…) przytoczoną relację podsumowuje jako wielką miłość.

A w jaki sposób ja to niby tak właśnie podsumowałem? W którym konkretnie miejscu?

mike pisze:
CryBoy pisze:Do siebie pasują. Nie pasują tobie ale tak szczerze to gówno ciebie to powinno obchodzić. :?

CryBoy tutaj stwierdza, że panowie do siebie pasują, czyli stwierdza, że widzi coś więcej niż tylko miłość twinka do kasy i drogiego życia

Kiedy stwierdzam, że ktoś do siebie pasuje to stwierdzam, że do siebie pasuje i nic więcej. Reszta to twoje domysły, do których masz prawo ale nie kłam, że twierdzę coś, czego NIGDY nie napisałem bo znowu wyłazi z ciebie Krycha.
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 14.05.2017 12:06:26

No niestety tak wygląda przekaz twoich postów i nie tylko ja cię tak odbieram.
Stwierdziłem, ze do siebie nie pasują, a ich relacja nie wzięła się z uczuć, czego sami nie ukrywają. Ty masz z tym wielki problem i lukrujesz to co można zobaczyć na ich vlogach jednocześnie bajdurząc, że krytykujemy tu a priori wszystkie związki ze sporą różnicą wieku i we wszystkich widzimy to samo. Tak nie jest, o czym świadczy chociażby to co pisałem o związku Macrona, ale ty dalej toczysz tę propagandę. Macierewiczu.

marcin pisze:No przepraszam bardzo, nawet jeśli to faktycznie sponsoring, to co z tego? Jeżeli dwaj dorośli ludzie są ze sobą i jeden chce dawać kasę, a drugi chce brać, to dlaczego ty (i paru innych) masz z tym jakiś problem? :?
Ich sprawa, chcą być w związku za kasę, ich prawo i ich rzecz, a tobie g*.* do tego :?

Nie przypominam sobie, abym napisał, że nie mają do tego prawa.

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 14.05.2017 12:09:05

Ale cały czas wypowiadacie się (ty, kotek i jazzik) w tonie "fuj" (być może nie używając akurat tego określenia, ale taka jest wymowa całości). Chcą być ze sobą za kasę, im to pasuje, ja tu problemu nie widzę, niech im się dobrze układa.
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 14.05.2017 12:17:32

@ mike
W ciągu 50 minut przyłapałem cię aż 4 razy na wypisywaniu ewidentnych kłamstw na temat tego, co niby napisałem albo co niby twierdzę. Wszystkie przypadki są udokumentowane cytatami z twoich wypowiedzi więc to nie jest tak, że coś mi się przywidziało.
Gdybyś miał odrobinę przyzwoitości to po czymś takim już byś się nie odzywał. Ale ty wolisz brnąć w ogólniki o "lukrowaniu", "bajdurzeniu" i "propagandzie". OK... Twoja sprawa...
Moim zdaniem nawet lukrowanie, bajdurzenie i propaganda razem wzięte to i tak pikuś w porównaniu z twoim ewidentnymi kłamstwami na mój temat.
Więcej na ten temat dyskutować z tobą nie będę bo w starciu z patologicznym kłamcą jestem bez szans.
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 14.05.2017 12:29:32

@CryBoy
Miałbyś rację, gdybym twierdził, że tak pisałeś. Tymczasem ja twierdzę, że taki jest przekaz twoich postów, wobec czego po raz kolejny bajdurzysz chcąc mnie zdyskredytować, bo mam inne poglądy niż ty.

marcin pisze:Ale cały czas wypowiadacie się (ty, kotek i jazzik) w tonie "fuj" (być może nie używając akurat tego określenia, ale taka jest wymowa całości). Chcą być ze sobą za kasę, im to pasuje, ja tu problemu nie widzę, niech im się dobrze układa.

Tak samo nie widzę w tym żadnego problemu, natomiast oceniać mogę i to robię. Problem jest w tym, że CryBoy próbuje ich idealizować z samego faktu dużej różnicy wieku. On nie przyjmuje do wiadomości tego czego sami nie ukrywają, bo to przeczy jakiejś jego wizji szczególnie takich związków. Jest wyraźnie wzburzony, że para z youtube utrwala stereotypy o takich związkach, a my w jego oczach jesteśmy winni temu, że to zauważamy.

Awatar użytkownika
Incertus
gejowy
gejowy

Postautor: Incertus » 14.05.2017 14:44:56

Skoro nie widzisz żadnego problemu, to dlaczego oceniasz? Ja też nie widzę problemu, jeśli chodzi o parę z filmiku, więc nie komentuję. Ich życie, ich sprawa.

mike pisze:Dla przykładu w takim związku Macrona, który ma partnerkę 24 lata starszą nie dostrzegam nic podejrzanego, ani nawet dziwacznego. Jest ku temu kilka powodów - oboje finansowo niezależni zawodowo spełnieni.

Kiepski przykład. Kiedy zaczynali ze sobą kręcić ona, owszem, była niezależna finansowo, ale on był uczniem szkoły średniej. Nie wydaje ci się to podejrzane?
Il corpo faccia quello che vuole. Io non sono il corpo. Io sono la mente.

niebieski

Postautor: niebieski » 14.05.2017 14:54:34

CryBoy pisze:Skoro nie wiedziałem, że jesteś biseksem to nie mogłem po tobie jeździć za biseksualizm. Logiczne.
Pisałeś jakieś bzdury a ja to komentowałem i tyle. Żadnego jeżdżenia a tym bardziej z powodu twojego biseksualizmu o którym jak sam przyznajesz nie miałem wtedy zielonego pojęcia.

Teraz tez nie twierdzę że jestem bi. Nie chce mi się szukać bo juz nie pamietam gdzie to było ale wylewałes żale związane z niechęcia do biseksów na mnie. Nieważne.

Wróć do „2.1. Miłość”