Gdy partner jest o wiele starszy....

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
Avril
gejlord
gejlord

Re: Gdy partner jest o wiele starszy....

Postautor: Avril » 08.03.2018 23:05:07

Wydaje mi się, że 8 lat to nie jest dużo- patrząc teraz z perspektywy 25 latka. Natomiast, gdybym był w Twoim wieku Hermes, to na pewno nie rozglądałbym się za chłopakiem tyle starszym. Na szczęście mój wiek faceta wzrasta wraz z moim wiekiem. Kiedy poznałem Tomka, miałem prawie 16 lat, Tomek skończone 20 i wtedy wydawało mi się, że jest taki dorosły i to najbardziej mi w nim imponowało :lol: Gówno prawda jak czas pokazał, śmiejemy się do dzisiaj z naszego pierwszego roku razem( a już w szczególności z naszego pierwszego pocałunku :D ) , głównie z tego jakie mieliśmy pomysły. Zrobisz jak uważasz... :wink: Mogę jedynie powiedzieć, że ja nie bawiłbym się w Twoim wieku z 27 latkiem. OFC możesz sobie tłumaczyć również, że wiek to cyferki, a to prawdą jest i nie jest jednocześnie :-P

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 08.03.2018 23:20:24

Mógłbym mieć za męża Króla po 30, ale to by musiał mieć "Nieziemską", wręcz "Boską" urodę. Niektórzy z tych "starszych" nie są aż tak tragiczni, inni są "Boscy", a jeszcze inni są "okropni"... Pewnie zmienię zdanie kiedy sam będę trzydziestoletnim Kapłanem Antinousa... :gay: Ci starsi zawsze mi się z nachalnością kojarzyli, zarazem jednak mają zazwyczaj więcej rozumu w głowie niż typowy dwudziestokilkulatek :P szukający nie wiadomo czego. :P
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Awatar użytkownika
Avril
gejlord
gejlord

Postautor: Avril » 08.03.2018 23:28:55

Jeśli w realu napierdalasz tak o królach, kaplicach, sługach, posłańcach, to wróżę długoletnie walenie konia, aż po sam grób, przynajmniej w łasce Antinousa zawsze jaśniałej.

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 08.03.2018 23:52:37

Nie rozumiem kochanieńki Twojego zdenerwowania i tonu... :D Owszem całe moje realne życie jest skupione wokół Tajemnic Wszechświata. :D Masz jakąś fobię antyreligijną? :D Skąd Ty w ogóle cokolwiek możesz wiedzieć o moich poczynaniach w Misteriach Priapa i moim życiu erotycznym. :P Poza tym jak już to kocham się z samym sobą, niczym Atum-Re stwarzając Świat - określenie "walenie konia" jest dobre dla jakichś obmierzłych heteryków... :P I tak masz rację, że wolę o wiele bardziej żyć w Łasce Antinousa zawsze jaśniałej :gay: niż miałby mnie pochłąnąć nudny ateizm, z beznadziejnością śmierci. :( :( :( :( Jeśli będziesz grzecznym Tęczowym Bratem może spotkamy się kiedyś na uczcie na Olimpie, ale będzie zdziwienie. :D
Komplement wędruje jako nr 2 w moim nowym notesiku. :aniol:
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Awatar użytkownika
Nanvi
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: Nanvi » 09.03.2018 00:02:33

Może Avril lekko przesadził ale się z nim zgadzam. Nie mówię że wyobraźnia, wierzenie itd. to czyn zły ale jeśli tak samo się wypowiadasz w realu co na forum to ja bym się lekko takiej osoby... wystraszył? Mało o tobie wiem i w twoje życie się nie wszczepiam, wydajesz się fajnie zakręconą osobą ale czasem z nutką przesadności. Ateizm znowu nie jest taki zły, nie rozumiem czemu „zwykła” smierć ateisty jest gorsza od kogoś innego kto wierzy że trafi gdzieś indziej. Nawet nie wiemy co jest prawdą po śmierci, według mnie nie ma sensu tego rozstrzygać bo nikt z nas dosłownie nie dożyje by o tym opowiedzieć...
Zawsze mówię żeby komuś pozostawić swoje wyobrażenia i poglądy dla nich, dopóki nikomu ich nie wciskają na siłę.

Awatar użytkownika
kotek91
starszy gejowy
starszy gejowy
Kontakt:

Postautor: kotek91 » 09.03.2018 00:04:12

Hermes -ja z kolei powiem Ci ,że między moim mężem a mną jest 11 lat różnicy a jest nam super razem. I ja np nie brałbym młodszego :P)
U każdego sytuacja wygląda inaczej po prostu . Ciężko tu coś doradzić . Najlepiej sam zdecyduj.

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 09.03.2018 02:37:04

Ależ kochani... nie mamy się po co kłócić wszak wszyscy jesteśmy Braćmi w Tęczy. :) Nigdy nikomu nie narzucałem i nie narzucam żadnej religii. Nie pragnę nikogo siłą zmusić do Wiary w Bogów (Nie jestem galilejskim inkwizytorem :P ). Wy mnie chyba pomyliliście z jakimś sługą złego demona jahwe. To oni pragną narzucać i dostosowywać świat do swej doktryny. Ja tylko głoszę Dobrą Nowinę Antinousa. :gay: :aniol: Pragnę poinformować, że nawet jeśli w Bogów nie wierzycie to Oni i tak Was kochają. ;) :aniol: :gay:
Chwała Amonowi Re

Awatar użytkownika
mike
gejowy
gejowy

Postautor: mike » 09.03.2018 11:34:23

Faceci dojrzewają dopiero koło 40, więc dywagacje, czy chłopak 18 lat powinien być z 25 latkiem są bezprzedmiotowe, 15,20, 30 lat wsio rawno wszystko jeszcze dzieciarnia :D Kiedy miałem 25 myślałem, że jestem już dorosły i taki dojrzały, teraz mam 10 lat więcej i wiem, że to była gówno prawda :)
I walk aone

Awatar użytkownika
Incertus
gejowy
gejowy

Postautor: Incertus » 09.03.2018 12:25:05

Chłopak może się spotykać nawet z gościem 30 lat starszym, jeśli ma taką ochotę, bo podobają mu się mężczyźni dojrzali. Cała ta dyskusja nie ma większego sensu. Każdy ma inne ideały piękna.

Hermes, jeśli zainteresował cię ten gość, to nie wiem na co czekasz. Umów się, spróbuj. W najgorszym wypadku będzie to wasze jedyne spotkanie.
Il corpo faccia quello che vuole. Io non sono il corpo. Io sono la mente.

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 09.03.2018 12:36:41

Dokładnie. Nigdy nie rozumiałem tych pytań na forum typu "czy umówić się z nim?" itp. To niby forumowicze lepiej mają wiedzieć niż osoba pytająca?
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
Hermesiątko
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Hermesiątko » 09.03.2018 13:00:21

Tylko, że mamy do siebie 110 km :x
Carpe diem :cfaniak:
Cogito ergo sum :twisted:

Awatar użytkownika
Miodrzekł
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Miodrzekł » 09.03.2018 14:30:07

Jeżeli to dla Ciebie za daleko to mu to napisz

Awatar użytkownika
kotek91
starszy gejowy
starszy gejowy
Kontakt:

Postautor: kotek91 » 09.03.2018 16:26:32

Ja do mojego miałem ponad 300 i się udało no.

Awatar użytkownika
Nanvi
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: Nanvi » 09.03.2018 16:46:13

On po prostu stawia sobie przeszkody, jak się chce to się da ;)

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 09.03.2018 17:56:37

110 km to niedużo.
Poza tym, może on ma samochód i mógłby przyjechać?
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 09.03.2018 22:50:56

Renly, tylko istnieje obawa, że ktoś, z portalu randkowego, pomyśli, że sobie z niego robisz jaja. Nie wiem, jak zgadujesz do facetów, ale, gdy przychodzi kilkanaście wiadomości, to niektórzy (jeśli nie większość) tylko rzucają na nie okiem i decydują, na które odpiszą a które oleją. Do mnie napisała kiedyś taka, jak ją sobie roboczo nazwałam, uduchowiona poetka i co prawda wymieniłam z nią parę maili, ale nie potrafiłam pozbyć się wrażenia, że ktoś sobie ze mnie żartuje a tego nie lubię, więc odpuściłam.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 10.03.2018 00:15:59

Żeby oni chociaż odpisywali na 1 wiadomość (zwyczajne przywitanie)...:( Mam pewien "trik" dzięki, któremu 90% odpisuje, ale jak dalej toczy się rozmowa to już różnie bywa. :D Szukając zawsze daję pierwszeństwo "uduchowionym". :D Większość chce, żeby ich czymś zaskoczyć... Zazwyczaj nikomu na siłę swoich poglądów nie wtykam. :P
Chwała Amonowi Re

Awatar użytkownika
Miodrzekł
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Miodrzekł » 10.03.2018 00:30:16

Co znaczy dla Ciebie normalne przywitanie? Możesz je przytoczyć? Czy zawiera w sobie jakiekolwiek nawiązanie do boga/bogów/bóstw/bożków/czegokolwiek jeszcze albo zwroty w stylu "pozdrawiam cie bracie w tęczy" czy inne, ocierające się chociaż o styl w jakim piszesz na forum?

Nanvi pisze:On po prostu stawia sobie przeszkody, jak się chce to się da ;)

+1

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 10.03.2018 00:37:16

Miodrzekł :D "Witaj" "Hej" "Cześć" "Ave". Czasami zadam pytanie w związku ze zdjęciami np. "Malujesz? :-o", albo daję jakiś komplement. Może jestem zbyt dziwny i nie istnieje ktoś stworzony dla mnie, prócz Antinousa. :gay: Nie chciałbym poza tym udawać kogoś kim nie jestem.
Chwała Amonowi Re

Awatar użytkownika
Mateusz1991
gejątko
gejątko

Postautor: Mateusz1991 » 01.06.2018 20:56:05

Tak było w starożytnej Grecji. Dojrzały mężczyzna posiadał dojrzewającego chłopaka. Pozostały po tym liczne pisma, malowidła i rzeźby. Dla mnie to normalne, możesz darzyć kogoś uczuciem niezależnie od wieku i może Ci się podobać :) Mi też imponują starsi
Pocałunek bez języczka, to nie pocałunek...

Wróć do „2.1. Miłość”