Samotna randka

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
Nanvi
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Re: Samotna randka

Postautor: Nanvi » 17.09.2017 23:15:24

Też nie lubię otwartości na ulicy ale jednak jakiś cmok czy objęcie reką na chwilę nie powinno nikomu grozić. I co do usamodzielnienia to się zgadzam ale ile jest przypadków gdzie facet mieszka już sam a i tak boi się cokolwiek okazać w publiczności. Dużo zależy od tego gdzie się mieszka, w miastach ludzie mniej będą wyzywać, patrzeć to się zawsze popatrzą no ale w takich czasach jeszcze żyjemy.
Moja nauczycielka Holenderskiego jest taką stereotypową lesbijką, krótkie włosy lekko przy sobie taki baba-chłop, nawet nie musiała powiedzieć że ma dziewczyne każdy wiedział że woli kobiety. Nawet zażartowała ze znajomą z innej klasy podczas rozmowy wstępnej (żeby się zapisać do szkoły, dlaczego, po co, co oczekujesz itp.) Znajoma powiedziała w jednej chwili że miała trudny okres bo jest Bi a nauczycielka "No to gadały ze sobą dwie vaginolizy...". :D

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 17.09.2017 23:25:24

Ojacie, oplułam się herbatą. :D W mojej szkole była chemiczka, wyglądała dosyć lesbijsko, chuda, krótkie włosy, żadnej obrączki, wzmianki o mężu a gabinet dzieliła z biologiem - gejem. No i tak mnie koleżanki podpuszczały "weź ją wybadaj" przez całe 4 lata. Dzisiaj wiem, że mieszka z jakąś inną nauczycielką, ale nie mam pojęcia, czy są parą. Chyba tak.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Nanvi
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: Nanvi » 17.09.2017 23:41:20

Ja akurat mam właśnie ją w szkole i dyrektor naszego kierunku studiów jest też gejem, nawet się pytać nie trzeba bo to taki lekko stereotypowy :P
Więc w sumie dwóch, nawet nieźle, chociaż kto wie może jest ich też więcej.

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 21.09.2017 09:31:10

mike pisze:Z drugiej strony, jeżeli chłopak jest zbyt wylewny i należy do tych co mają w piździe wszystkich dookoła to w takich przypadkach nie ma bata jest 100% rozpoznanie przez wsich homofobów = duże ryzyko przeróżnych homofobicznych reakcji.

To ja mam taki charakter, że nie zwracam uwagi na otoczenie. Nie potrafiłbym być z chłopcem w szafie. Pilnować się na przystanku czy ktoś usłyszy rozmowę czy weźmie za pedałów masakra.

Pomijając widoczną gejoze z kilometra :mrgreen: to swoboda wypowiedzi, zachowania itp. jest bardzo ważna dla mnie. Fakt faktem, że to budzi homofobów. Różne przygody się miało w przestrzeni publicznej z tego powodu, ale i tak nie wyobrażam sobie nie usiąść chłopakowi w takiej skmce na kolanach.

Najlepszym przykładem na to, że ma się kogoś gdzieś jest epicki spacer przez centrum Bydgoszczy do gejowskiego klubu. Szliśmy w 5 osób, koleżanka les ze swoją dziewczyną TS i kumpel na szpilkach <3
Co było ciekawie ludzi bardziej interesował kolega w szpilkach jak pedały i lesbijki. Trochę kurw poleciało, ludzie usta otwierali. Kolega epicko miał to gdzieś.

To samo kiedyś na dworcu rozmawiałem z Pysiem w poczekalni, gdzie panowała zupełna cisza. Ludzie się gapli na nas. No ale co nie rozmawiać, bo jakiś random powie pedały? Nie umiałbym tak.
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 21.09.2017 10:51:11

Pal sześć jak powiedzą pedały, gorzej kiedy dochodzi do poważniejszych zaczepek... Chyba już gdzieś pisałem, że penego razu wychodząc z toro szedłem sobie na przystanek a jeden z dresów rozbił butelke po piwie i mi przyłożył do szyi. Kiedyś w grupie moich znajomych był taki jeden wygląd anorektyka, mega obcisłe ubrania w oczojebnych kolorkach, długie włosy spięte gumką. Idąc po ulicy kręcił biodrami jak ta lala. Kiedy tak sobie szliśmy ulicami Warszawy to każdy z kilometra widział, że pedały idą i nie było bata, żeby co najmniej wizwiskiem ktoś nie rzucił. Nie mam nic do jego wyglądu, jednak niestety w polskim społeczeństwie to budzi ogromne kontrowersje. Jak byłem w twoim wieku też miałem wszystko gdzieś, chodziłem sobie po centrum wawy z chłopakiem za rączkę wsi sie gapili jak na małpy w zoo. Dziś jednak bardziej dbam o własną dupę i zwyczajnie chcę mieć święty spokój, nawet już tych "pedałów" nie chce słyszeć. Wolę być identyfikowany jak powietrze niezauważenie mijany przez ludzi = społeczeństwo homofobów. Co nie znaczy, że w bardziej kameralnych sytuacjach typu sala kinowa, publiczne wc, albo jakiś ciemny zaułek nie wychodzi ze mnie zboczeniec :P
I walk alone

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 21.09.2017 11:04:08

No to różne bywa, bo rzucanie mną w tramwaju czy na przystanku też się zdażyło. Gdzie w 2 przypadku nawet się nie odzywałem. Więc nigdy nie wiadomo co komu odwalił.
Wiadomo, że czasem nie można, bo jakieś sebki piją piwo i mogą zrobić krzywdę.

Jednak jak w szkole mi dokuczali to ich zbiłem :x z jednym to do krwi, innemu jak przyfasoliłem przed lekcją to też spokój miałem do końca szkoły :P

seven_days

Postautor: seven_days » 21.09.2017 11:52:49

Dobrze napisane mike.

Siadanie na kolanach chlopakowi w srodkach komunikacji miejskiej czy nawet na lawce w parku to juz lekka przesada. I wcale nie chodzi tu o pedalow tylko w ogole wszystkich. Bez urazy ale to po prostu dziecinne.

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 21.09.2017 12:30:43

Jak masz jedno miejsce, a 45 minut do domu (tyle mam np z pracy i pewnie dlatego jeżdżę autem,bo 20 minut się jedzie) to nie jest to dziecinne. Nie będę stał, bo ktoś mnie za pedała wezmie :sciana:

Heterycy się całują wszędzie gdzie popadnie nikt nie zwraca uwagi, a my nie mamy nic robić. Nie w moim świecie :P

Awatar użytkownika
SonGoku
gejowy
gejowy

Postautor: SonGoku » 21.09.2017 13:17:52

Mi Natuś też siadał na kolanach i nie uważam, żeby to było dziecinne. Przecież nie robił tego na pokaz...

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 21.09.2017 13:42:20

To jest normalne, problem polega na tym, że jest to niebezpieczne :/
I walk alone

seven_days

Postautor: seven_days » 21.09.2017 19:09:54

nie wiem, jakoś nigdy mnie nie przekonywało siadanie komuś na kolanach w publicznym miejscu, kojarzy mi się to tylko z blacharami z gimbaz

Awatar użytkownika
SonGoku
gejowy
gejowy

Postautor: SonGoku » 21.09.2017 19:14:19

No na mojego złoma Natuś na pewno by nie poleciał :lol:

seven_days

Postautor: seven_days » 21.09.2017 19:19:19

chyba wolę nie wnikać w to, co on robił na twoich kolanach

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 21.09.2017 20:17:13

Nie wiem, czy siedzenie na kolanach w autobusie, jest bardzo bezpieczne, ale mam takie kumpele, które nic sobie z tego nie robią.
Np. ta, z którą teraz randkuję, ma to w zwyczaju, dlatego czasami wolę nie siadać. :mrgreen:
Inna sprawa, że takie zachowania heteryków, są przeźroczyste i raczej nikt nie zwraca na nie uwagi, nawet, jeśli w autobusie odchodzi nie tyle zwyczajne siedzenie na kolanach, co po prostu lap dance. :mrgreen:
Widuję taką parę gejowską, chyba niedawno się wprowadzili, więc ich jeszcze tak dobrze nie znam, ale nic sobie nie robią z bandy pijaczków pod sklepem, mam nadzieję, że nic im się nie stanie.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 22.09.2017 09:39:15

O! i bardzo dobrze! Świetna para. Oby więcej takich.

Skończy się może w końcu sprowadzanie homoseksualizmu do podziemi. Im nas więcej tym lepiej.

Przesadne banie się o siebie z powodu gejostwa też nie jest czymś dobrym. Pobić nas mogą praktycznie za cokolwiek więc bez przesady.

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 22.09.2017 11:47:47

seven_days pisze:nie wiem, jakoś nigdy mnie nie przekonywało siadanie komuś na kolanach w publicznym miejscu, kojarzy mi się to tylko z blacharami z gimbaz

Bez przesady, nie ma przecież nic w tym złego. Trochę tolerancji.
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
SonGoku
gejowy
gejowy

Postautor: SonGoku » 22.09.2017 12:24:36

seven_days pisze:chyba wolę nie wnikać w to, co on robił na twoich kolanach

Nie to nie :P

seven_days

Postautor: seven_days » 22.09.2017 18:11:37

marcin pisze:
seven_days pisze:nie wiem, jakoś nigdy mnie nie przekonywało siadanie komuś na kolanach w publicznym miejscu, kojarzy mi się to tylko z blacharami z gimbaz

Bez przesady, nie ma przecież nic w tym złego. Trochę tolerancji.

Ta, najlepiej niech się ruchają między fotelami w autobusie albo pod ławką w parku. To jest równie wkurzające jak jakieś ekscesy w kinie.

Awatar użytkownika
mike
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: mike » 22.09.2017 19:13:53

Siedzenie na kolanach to jeszcze nie ruchanie, a macanie w kinie po kroczu przez jeansy to jeszcze nie ekscesy. Bądź wyrozumiały, faceci najczęściej myślą fiutem, a młodzież praktycznie tylko fiute, no wiesz burza hormonów i te sprawy ;-)
I walk alone

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 22.09.2017 20:17:35

Gdyby w ten sposób na to spojrzeć, to trzeba by było powiedzieć, że heterycy masowo ruchają się publicznie w autobusach i kinach. :D
Choć znajoma, pracująca w kinie, opowiedziała mi, że trafiła im się taka parka, która kupiła bilet na pierwszy - lepszy film, weszła na salę jeszcze przed seansem, zrobiła szybki numerek i wybiegła w pośpiechu. Skąd to wie, nie pytałam. ;dd

Wróć do „2.1. Miłość”