Fani Mody na Sukces

Znalazłeś coś zabawnego - podziel się.
Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Fani Mody na Sukces

Postautor: Snape » 21.07.2009 13:38:16

www.nonensopedia.pl pisze:Moda na Sukces jest jak półprosta. Ma początek, ale nie ma końca - Matematyk o Modzie na sukces

Moda na sukces (ang. The Blood and the Bayerfull, w skrócie B&B, dosł. Niekończąca się opowieść) – serial dark fantasy, opowiadający o życiu klanu nieumarłych – Forresterów i pomniejszych truposzy. Zmagania z czasem i śmiercią są ujęte w wizjer kamery od wielu dziesięcioleci – już nasze babcie podniecały się nadgniłym Ridżem.abuła

Moda na sukces to przede wszystkim historia miłości wampirzycy Bruk do nieumarłego Ridża oraz romanse pomiędzy klanami zombie i strzyg. Pikanterii dodają knowania nieumarłej Stefani, wskrzeszanie Tejlor i poszukiwania prawdziwego ojca Ridża.

Bohaterowie parzą się w trochę losowy sposób (na szczęście do tej pory wyłącznie heteroseksualnie i bez przypadków kazirodztwa, chociaż scenarzystom kończą już się pomysły), a każdy z nich przeżył przynajmniej jedną amnezję, zmartwychwstanie i dwa obłędy o różnym stopniu nasilenia. Stopień hardcore'owości wzrasta z czasem, ponieważ wszystkie zgodne z jakakolwiek logiką możliwości rozwoju akcji zostały dawno wyczerpane i scenarzyści sięgają po coraz mocniejszy nonsens.
[edytuj] Filozofia Mody na sukces

Moda na sukces opiera się na czterech zasadach, zwanych Czterema zasadami nieskończoności:

1. Czas w Modzie jest pojęciem całkowicie abstrakcyjnym.
2. Nienormalny człowiek to taki, który trzeci raz rozwodzi się z trzecią żoną/mężem (niepotrzebne skreślić) i który trzy razy zmartwychwstaje.
3. Męża matki nazywamy szwagrem, a córkę siostry – matką.
4. Stefani jest matką Ridża, Erik jej pierwszym mężem, Bruk żoną Erika i byłą żoną Ridża, który po raz n-ty został wdowcem po Tejlor.

Z powyższych zasad wynika:

* Mąż córki siostry jest szwagrem;
* Erik jest szwagrem Ridża;
* Po dwóch odcinkach od ślubu Bruk rozwodzi się z Ridżem.;
* Przez dwa następne Ridż żeni się ze Stefani;
* Ponieważ wszyscy mają córki, Stefani nie ma siostry.

Ja z przyzwyczajenia oglądam ten serial. Czasami lubie popatrzec na te durnoty;d Historie wymyślane na rzecz scenariusza Mody na Sukces są tak mało prawdopodobne do wydarzenia się w realnym życiu, co wygrana w toto lotka;d. Zaskakuje mnie też przekaz informacji między bohaterami serialu. Mimo, że wszyscy mają telefony komórkowe, to nigdy nikt nie może sie do nikogo dodzwonic i aktorzy serialu sprawiają sobie nawzajem niespodzianki w postaci niespodziewanych wizyt. Ciekawy jest również fakt, że wchodzą i wychodzą z mieszkań swoich bliskich, ale i również osób obcych podczac ich nieobecności w domu. A kto w ogóle im dał klucze;d? Czy też może te wszystkie mieszkania są stale otwarte;d?
Ostatnio jesteśmy świadkami powtórki z rozrywki - Bridget wyszła za mąż za Nicka, kiedy to Nick kocha jej matkę. Dokładnie ta sama historia, jak w przypadku Dickona. Oczywiście do akcji co chwile wkracza Stefanii kręcąc sie po łodzi zakochanych, czy to po biurze firmy rodzinnej, informuje wszystkich naokoło jak wielkim kłamstwem jest małżeństwo Nicka i Bridget. Wczoraj pakowała rzeczy Bridget z łajby Nicka (kto ją tam wpuścił, skoro nikogo tam nie było;d?) Ciekawe jak zakończy się ta historia;)

arkebuz

Postautor: arkebuz » 21.07.2009 14:12:54

Mnie dziwi tylko, że skoro tam każdy z każdym, to czemu nie ma tam żadnego wątku homoseksualnego.

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 21.07.2009 15:35:53

moze jeszcze będzie kiedyś

Awatar użytkownika
regysky
Administrator
Administrator

Postautor: regysky » 21.07.2009 16:17:41

Ridż zostanie gejem i wyjaśni się dlaczego nie mógł stworzyć stałego związku (pominąwszy kilkakrotne zejścia Taylor).

Ja przepraszam, ale zatrzymałem się w Modzie na Sukces, jak Ridż strzelał do Thorne'a a Stefania to ukrywała oraz na tym jak Taylor zniknęła po raz pierwszy (chyba). Pamiętam też jak Sally Spectra wychodziła za Clarka. Potem film mi się urwał.

Myślę, że scenarzyści powinni rozpatrzyć kilka sprawdzonych wątków
- porwanie przez kosmitów (ukłon w stronę Farron Carringhton)
- podstawienie sobowtóra Brooke przez złowrogiego szejka (tu znowu skłon w kierunku Dynastii)
- niepokalane poczęcie
- opętanie przez demony

Znane też są przeróbki:
http://www.youtube.com/watch?v=EU9rwuKz40Q (Moda na suknie)
http://www.youtube.com/watch?v=h3btUVRVkns (Moda na suknie)
Polish priest blessing “an important road” in the Radom county. Dąbrówka Połężna, 2012.

Awatar użytkownika
Muerte
Hrabina
Hrabina

Postautor: Muerte » 21.07.2009 18:57:46

Te amerykańskie telenowele są do bani nie ma nic lepszego od telenowel meksykańskich.

http://www.youtube.com/watch?v=euVk_uPkKrE
Jesteś tu, ale nie ma cię
Mijamy się
Przechodzisz obok lecz nie widzisz wcale mnie
Stoisz tu, nie słyszysz, że
Ktoś głośno woła cię
Jesteś za ścianą, ja nie mogę przebić się.

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 21.07.2009 19:00:39

Dzisiaj była kontynuacja wątku Nick-Bridget-Brooke-Stefanii. Bridget tak łatwo dała się porwac Stefanii na rozmowę, że aż szok.

HumanNature

Postautor: HumanNature » 21.07.2009 20:10:12

regysky pisze:Znane też są przeróbki:
http://www.youtube.com/watch?v=EU9rwuKz40Q (Moda na suknie)
http://www.youtube.com/watch?v=h3btUVRVkns (Moda na suknie)

oo chuj :D dobre :D oo LOL!!! myslałem ze padne :D

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 21.07.2009 20:13:16

juz przy samym wstepie mozna lac;d

arkebuz

Postautor: arkebuz » 21.07.2009 20:30:20

Strasznie śmierdzi skarpeto :D :D

Awatar użytkownika
wpcomet
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: wpcomet » 21.07.2009 20:51:18

W moim życiu zdarzają się bardzo dziwne rzeczy, które powodują, że zastanawiam się na ile mogą być zwykłymi zbiegami okoliczności, a na ile czymś więcej. Dlaczego o tym tu piszę? Z kilku powodów - zbiegów okoliczności (?), które są u mnie związane z tematem "Mody na sukces".

1. Widziałem dziś chłopaka, w którym byłem (a może jeszcze jestem) bardzo zakochany. Sam fakt, że go widziałem, był (chyba) zbiegiem okoliczności, ale nie będę podawać tu szczegółów.

2. Zrobiło mi się bardzo smutno i postanowiłem zajrzeć tu na forum, czego od pewnego czasu nie robiłem. A co tu widzę? Akurat temat o "Modzie na sukces". A to serial, który wiem, że dość często oglądał (i może nadal ogląda) ten chłopak.

Awatar użytkownika
Muerte
Hrabina
Hrabina

Postautor: Muerte » 21.07.2009 21:02:41

Lepszy jest jednak tytuł oryginalny, w tłumaczeniu: Piękni i zuchwali.
Mijamy się
Ktoś głośno woła cię

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 21.07.2009 21:44:33

wpcomet wierzysz w los. Dla mnie to są pierdoły, bo jestem realistą. Pozostańmy przy temacie MNS

HumanNature

Postautor: HumanNature » 21.07.2009 21:46:44

ja skonczyłem ten serial ogladac jak jeszcze ridż był caroline i brook była zazdrosna :D czyli jakies 12 lat temu :hahaha: :hahaha:. moze jestem gejem bo oglądałem mode na sukcess????!!!!! :o :o :o :o :(

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 21.07.2009 21:58:29

Ale coś w tym serialu chyba jest, skoro po 12 latach nadal pamiętasz takie szczegóły :P
    Hej! hej! mołodyciu ty hoża,
    Luli, luli, piękna królewno!
    Przyjdzie hrabia bogaty zza morza, hej!
    Utuli, utuli, na pewno, hej!

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 21.07.2009 22:17:40

Tylko że niedługo wymrą ostatni widzowie, którzy pamiętają pierwszy odcinek. I co wtedy?

Pamiętam, że kiedyś, dawno, wydawało mi się, że "Dynastia" ciągnie się w nieskończoność :shock:
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

Awatar użytkownika
Palpatine
Argent Crusader
Argent Crusader

Postautor: Palpatine » 21.07.2009 22:19:27

ciekawe kiedy się pojawi na DVD :-D

Awatar użytkownika
geek
supernowa
supernowa

Postautor: geek » 21.07.2009 22:39:28

:lol: :lol: :lol: Nie sadzilem ,ze dozyje takiego tematu
Jordan 2001-2009
Rest In Peace

Awatar użytkownika
Muerte
Hrabina
Hrabina

Postautor: Muerte » 21.07.2009 22:52:23

Moda na sukces na DVD, to dopiero kąsek.
Mijamy się
Ktoś głośno woła cię

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 21.07.2009 22:52:24

wymrą? to co? mozna wszystkie obejrzec na youtubie;d

Awatar użytkownika
regysky
Administrator
Administrator

Postautor: regysky » 22.07.2009 12:30:41

Czy ktoś rozeznany w temacie pokusi się o narysowanie grafu kto z kim był już żonaty/mężaty i ile razy? Wyszła by niezła pajęczyna. :)

A MNS się pamięta z jednego powodu. Jeśli ktoś ma telewizor i go używa, to siłą rzeczy przypadkiem przy pstrykaniu włączy ten serial. :)
Polish priest blessing “an important road” in the Radom county. Dąbrówka Połężna, 2012.

Wróć do „4.1. Humor”