Kwiatki w anonsach - cd...

Znalazłeś coś zabawnego - podziel się.
Awatar użytkownika
kuba81
wyjadacz
wyjadacz

Kwiatki w anonsach - cd...

Postautor: kuba81 » 14.08.2004 23:23:48

mam duzego huja ktorym lubie rabac ladnych facetow, wrocilem z zagranicy po 3 latach
jestem zawodowym sportowcem, ktory lubi sobie wyruchac paru fajnych gosci nie zadne cioty podczas jednego wieczoru

----

Jestem normalnym 37 letnim zonatym facetem. Zazdroszcze mojej kochance jak robi mi laske. [...]

----

Szukam nasex najutro od gdziiny 6 rana do 9 apuznij natelfon sie zgadamy , podaj tez numer telfonu moze bede miec auto od mamy najlpij jk bys mił lokum wiek od 19-26 i pasiv ni gruby

---

Szukam kolesia w wuieku 20-30 lat, który podstawi tyłek pod ff. Mam spore doświadczenie i chetnie przetkam ci tyłek,.
---

na zakonczenie patriotyczny akcent:

zolnierz na przepustce lat 24 z dobrym sprzetem dlugim i grubym ladnie umiesniony pragnie ostro wyruchac ciasne dupy ladnych facetow, zadne tam cioty opasle, jak zainteresowny daj znac z foto kto ku chonorze ojczyzny nadstawi swoja dupe zostanie ostro wyruchany

noah

Postautor: noah » 14.08.2004 23:37:39

bossheee :x :x :x :o :o :o koshmar!!!!!

usuniety_nr02

Postautor: usuniety_nr02 » 14.08.2004 23:51:31

Mam szatanski pomysl-apel do takich jak ja z Wroclawia.Nie bywam w knajpach dla gejow chociaz w knajpach bywam czesto, widze tych wszystkich przystojnych facetow i szlak mnie trafia bo nie wiem co oni mysla. Wiedziec pewnie nigdy nie bede - moze i lepiej zawsze to dodaje pikanterii- ta niepewnosc , obserwacja dokad podaza jego wzrok, czy czasem nie skupia sie bardziej na opalonym brunecie niz na piersiatej blondynce.
Ale raz w miesiacu chcialbym zeby sprawa byla bardziej jasna- dlatego proponuje dzien a raczej noc ktora wszystkim ulatwi sprawe, TEN piatek -clubbing w rynku- wszyscy ktorzy chca aby ta noc dla nich byla latwiejsza - czerwona koszulka z dlugim rekawem a na niej zielona z krotkim- i modnie i wystarczajaco niepowtarzalnie aby stalo sie to znakiem dla pozostalych zagladajacych na ta strone.Jesli pomysl wam sie podoba zamiesccie ogloszenie z notka w jakich knajpach pojawicie sie w piatek. Mam nadzieje ze jak zaloguje sie pod koniec tygodnia bede mial DOBRY powod zeby wybrac sie na niezapomniany clubbing w piatek w zielono-czerwonym "zestawie".pozdrawiam i licze na odzew :)

nigrivon

Postautor: nigrivon » 15.08.2004 01:22:24

sądzę, że łatwiej ci będzie jednak odwiedzić knajpy dla gejów... nie bój się, nie gryzą ;)

usuniety_nr02

Postautor: usuniety_nr02 » 15.08.2004 02:50:55

Drogi nigrivonie - nie pisz tak, bo to nie moj anons wszak!! Poza tym moze i nie gryzą, ale roznie mówią ;) - pojdziesz po piwko do WC a tu ktoś na Ciebie od tyłu naskoczy :D

usuniety_nr02

Postautor: usuniety_nr02 » 15.08.2004 02:55:37

Upsss... miało być po piwku, a nie po piwko, bo jakie to niby w WC by piwko rozlewać mieli :lol:

Awatar użytkownika
ANTHEM
forumowy
forumowy

Postautor: ANTHEM » 15.08.2004 08:42:33

och moje drogie anonse można by było w nieskończoność cytować - to lepsze niż pan tadeusz i pośmiać się można setnie...

nigrivon

Postautor: nigrivon » 15.08.2004 10:02:58

szarak, mój kolega też się tego obawiał, więc poszedłem z nim i przed drzwiami kibla straż pełniłem, wyszedł jednak po chwili z lekko zawiedzioną miną, więc ponownie namawiam :lol:

sam pamiętam, jak kiedyś nie chciałem z samochodu na parkingu PARADISE wyjść, kiedy kolega mnie tam zawiózł, kłóciłem się z nim chyba pół godziny, żeby mnie z powrotem odwiózł, no i to zrobił (nie ma to jak siła przekonywania :lol: )

a teraz - sam muszę mojego faceta wyciągać, bo się natańczyć nie mogę :P

usuniety_nr02

Postautor: usuniety_nr02 » 15.08.2004 17:33:16

nigrivon pisze:szarak, mój kolega też się tego obawiał, więc poszedłem z nim i przed drzwiami kibla straż pełniłem, wyszedł jednak po chwili z lekko zawiedzioną miną, więc ponownie namawiam :lol:
sam pamiętam, jak kiedyś nie chciałem z samochodu na parkingu PARADISE wyjść, kiedy kolega mnie tam zawiózł, kłóciłem się z nim chyba pół godziny, żeby mnie z powrotem odwiózł, no i to zrobił (nie ma to jak siła przekonywania :lol: )
a teraz - sam muszę mojego faceta wyciągać, bo się natańczyć nie mogę :P

Nic mi nawet nie mów - miałem to samo, wracając spod drzwi dwa razy nim za trzecim dałem sie zawlec. W aucie też sie swoje kiedyś wysiedziałem, ale nie musiałem miec tak dużego daru przekonywania, bo to ja prowadziłem :P choc wiem że musiało to komicznie wygladać dla stałych bywalców -dwóch gosci w środku nocy w auci... ;)
Co się zaś tyczy kręcenia piruetów na parkiecie czy wygibasy na rurce, to ja niestety nie jestem z tej opcji, wiec problem mnie tak bardzo nie dotyczy.

Awatar użytkownika
kuba81
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: kuba81 » 21.08.2004 16:03:36

Szkam par rąk, które by mnie objęły. Par oczu , które by mnie ogladały. Ust, które by mnie całowały........

(i penisa wskakujacego do tylka i ust....)

Awatar użytkownika
_Mich_
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: _Mich_ » 07.09.2004 12:16:38

no anonse sa naprawde niektóre na maxa przegiete az sie niedobrze robi jak sie czyta :lol:
...."Tego czego nie bedzie bedzie miał tylko Bóg ,mówią że jest wszedzie wątpie czy jest tu ,jesli mam mówic szczerze nie starcza mi juz sił by dalej zostać w swej wierze by dalej normalnie życ..."

Awatar użytkownika
janusz01
gejątko
gejątko

Postautor: janusz01 » 18.09.2004 09:25:25

Kto pisze takie koszmarki przecież to sie niczego nie trzyma

Awatar użytkownika
kuba81
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: kuba81 » 22.02.2005 21:24:16

Szukam księdza z Łodzi do 26 lat, na stały związek. Chodź zgrzeszymy.

Awatar użytkownika
Marcopolooryg
gejątko
gejątko

Postautor: Marcopolooryg » 23.02.2005 00:26:38

jedyne co widzialem w kiblu w klubie gejowksim to jak cpaja i tyle. ogloszenia denne i idiotyczne

Awatar użytkownika
rafik
starszy forumowy
starszy forumowy

Stosunek probny

Postautor: rafik » 16.08.2005 10:32:00

Myslalem ze nic nie zaskoczy mnie a tu prosze ::-) dzis rano przeczytalem anons:

Tre¶æ:
Witajcie szukam chlopaka w wieku 18-22 lata, ktorego chcialbym zabrac na wycieczke do Egiptu podczas ktorej bedzemy sie bzykali. Warunki to przeslac fotke i odbyc stosunek probny. Wybioe najlepszego. Acha pobyt w hotelu 5 * allinclusive termin do uzgodnienia
Zainteresowania: sex

Najlepsze jest stwierdzenie "stosunek próbny", smialem sie z tego z dobre 15 min :-)

Awatar użytkownika
za_kochany
starszy forumowy
starszy forumowy

Re: Stosunek probny

Postautor: za_kochany » 16.08.2005 17:10:57

rafik pisze:Najlepsze jest stwierdzenie "stosunek próbny", smialem sie z tego z dobre 15 min :-)

Widocznie doświadczony konsument... nie kupuje kota w worku :P

istar

Postautor: istar » 16.08.2005 18:16:14

rafik pisze:(...)Wybiore najlepszego(...)

Co więcej jak widać ogłoszenie ma charakter KONKURSOWY :lol:

Elendur

Re: Stosunek probny

Postautor: Elendur » 16.08.2005 19:59:23

rafik pisze:
Najlepsze jest stwierdzenie "stosunek próbny", smialem sie z tego z dobre 15 min :-)

A potem każdy wydupczony pewnie wysłuchiwał frazesu "zadzwonię do Ciebie" - oczywiście ad calendas graecas :D

Tryglawiusz

Postautor: Tryglawiusz » 17.08.2005 00:25:33

Hym... aż dziw bierze, że nie trzeba było składać CV, Listu Motywacyjnego i referencji :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

levar

Postautor: levar » 17.08.2005 02:28:00

Enlil pisze:
A potem każdy wydupczony pewnie wysłuchiwał frazesu "zadzwonię do Ciebie" - oczywiście ad calendas graecas :D

Drogi Enlilu,
czy mógłbyś przetłumaczyć tę łacinę na polski? :oops:

Wróć do „4.1. Humor”