IMIE OZNACZA ŻE KTOS JEST GEJEM

Dyskusje najwyższej próby niepasujące do pozostałych działów.

PO CZYM POZNAJESZ ŻE TO JEST GEJ

PO IMIENIU
0
Brak głosów
PO STYLU CHODZENIA
3
7%
PO ZACHOWANIU CHARAKTERZE
26
62%
PO WYGLĄDZIE
5
12%
INNA CECHA
8
19%

Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
abramasia
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: abramasia » 01.04.2005 21:22:40

armen20 pisze:Imię tu nie ma nic do rzeczy. Geja mogę "rozpoznac" po jego ogólnym zachowaniu ( tu musze dodac, ze ta " umiejetnosc przychodzi z czasem ale swietnie sie rozwija), po głosie i...

Zgadzam się z tym poglądem. Nie mogę powiedzieć, że zawsze poznaję geja na pierwszy rzut oka, ale chyba chyba trochę się nauczyłam. :P Ostatnio zdarzyło nam się coś fajnego. Byłam z R. na prawosławnym Sylwestrze (to wypada 13 stycznia). Impreza w pełni. Tańce, hulanki, swawole :D Tylko my siedzimy w kącie, dwie ponure lesby :evil: i jaramy szluga za szlugiem... Nagle wchodzi dwóch kolesi, którzy niczym specjalnym się nie wyróżniali, a ja od razu do R.: "Ty, patrz, to chyba geje!" Na co R.: "Ten brunet wygląda na Francuza..." I co się okazało? To nie tylko byli geje, ale faktycznie brunet okazał się Francuzem :D Oczywiście zaraz poszłam zaczepić tego Francuza, żeby z nim pogadać, bo coraz bardziej zapominam ten piękny język. Tymczasem jakiś koleś zaczął podrywać moją dziewczynę: "Nie wiem, czy koleżanki, które mówią po francusku, wiedzą, że koledzy, którzy mówią po francusku, nie są hetero!" R. mu odpaliła: "A skąd wiesz, że koleżanki, które mówią po francusku są hetero" :P Tak... to była udana impreza :-D

Awatar użytkownika
waterdeep
gejątko
gejątko

Postautor: waterdeep » 01.04.2005 21:35:54

Gejzebiusz :P
życie jest wspaniałą przygodą, niezwykłą podróżą, wędrówką wśród wielu burz

Kylie_

Postautor: Kylie_ » 17.04.2005 16:02:03

wcale nie durne. tutaj w uk powszechnie uwaza sie, ze imie Andy jest bardzo sissy...

Tulipanek

Postautor: Tulipanek » 20.04.2005 10:31:35

Kylie wlasnie, ze durne....bo co imie ma do orientacji :) kompletnie nic.Moze nam sie jedynie skojarzyc z kims, kogo znalismy o jakims tam imieniu i okazal sie gejem tudziez lesbijka. ale wiecej nic...kompletnie...kylie zdaje sie, ze w ktoryms temacie uderzylas w kogos, ze szpanuje jezykami obcymi...a ty co?

Awatar użytkownika
armen20
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: armen20 » 21.04.2005 16:19:09

Tulipanek pisze:Kylie wlasnie, ze durne....bo co imie ma do orientacji :) kompletnie nic.Moze nam sie jedynie skojarzyc z kims, kogo znalismy o jakims tam imieniu i okazal sie gejem tudziez lesbijka. ale wiecej nic...kompletnie...kylie zdaje sie, ze w ktoryms temacie uderzylas w kogos, ze szpanuje jezykami obcymi...a ty co?

Dokładnie Tulipanku :):):)
"Szczęście jest wowczas pełne, gdy światło poranku budzi dwoje ludzi do dnia pełnego wspólnych czynów"

Faeton

Postautor: Faeton » 21.04.2005 17:22:04

Czy po rodzaju konsumowanej kaszy mozna poznac czy ktos lubi grac w domino?

Czy po charakterze pisma mozna poznac jaki jest Twoj ulubiony napoj chlodzacy?

Czy prawda jest, ze ludzie lubiacy czerwony kolor sa genetycznymi komunistami?

Jak to sie dzieje, ze faceci, ktorzy w srodkowej czesci imienia maja litere "K" czesza sie na lewa strone, a Ci, ktorym na imie Slawek, w tancu myla krok?

LUDZIE??!! KTO WYMYSLA TE BZDURNE SONDY I PYTANIA? jAK NIE MACIE NIC CIEKAWEGO DO NAPISANIA, TO ZROBCIE SOBIE HERBATE I POOGLADAJCIE WYSCIGI PSOW, ALBO NA ROWER IDZCIE!

Awatar użytkownika
Dwarf
gejątko
gejątko

Postautor: Dwarf » 21.04.2005 18:28:29

Jakaś bzdura, w sumie to śmieszne pytanie, po imieniu nie można poznać geja, chyba, że sami w wieku dojrzałym je sobie będziemy nadawać:-PPP

soxguy

Postautor: soxguy » 21.04.2005 21:11:48

Pytanie nie jest wcale durne o ile potraktuje sie je
jako propozycje futurystyczna, a nie analize naszej
reczywistosci :-D
Bo czy nie byloby fajnie, gdyby wszyscy geje zmnienili
sobie imiona na takie samo i wszyscy nazywali by sie
powiedzmy Marcin (dla mnie wygodne, bo nic bym nie
musial zmieniac)?
O ilez zycie byloby prostsze!
Bo co do zachowania, to dzis nie ma juz zadnych pewnikow -
- przez pol roku podrywalem kumpla z pracy, ktory farbuje
sobie wlosy i uzywa pudru :shock: i okazalo sie, ze przesiadywal
w naszym pokoju tylko dla mojej kolezanki siedzacej przy
sasiednim biurku.
A w dwa tygodnie pozniej po godzinach przelecial mnie w biurze
nasz szef, ktory wyglada jak byk kibol i ma dwoje dzieci!!! :D

Faeton

Postautor: Faeton » 21.04.2005 21:37:52

To ja CI napisze, ze nie zachowujesz sie jak porzadny katolik:P. Dostales potem podwyzke:P?

soxguy

Postautor: soxguy » 21.04.2005 21:48:33

Faeton pisze:To ja CI napisze, ze nie zachowujesz sie jak porzadny katolik:P. Dostales potem podwyzke:P?

Cos ty! Nawet bym sie nie domagal, bo samo to bylo niezla premia! :twisted:
Najlepsze, ze teraz nadal jestesmy ze soba per pan.
Uwazam zreszta, ze to bylo bardzo cwane posuniecie z jego
strony, bo teraz bardzo chetnie zgodze sie na kazde nadgodziny. :D

Faeton

Postautor: Faeton » 24.04.2005 12:18:42

No wiesz co?!Ty nie wypisuje tutaj takich rzeczy, bo zdemoralizujesz mlodziez! Jak tam mozna, jeszcze Cie bedzie wykorzystywal, a Ty bedziesz na to pozwalal! Wstyd! Swoja droga takie rzeczy moga sie dziac tylko w Warszawie!

soxguy

Postautor: soxguy » 24.04.2005 21:40:33

Faeton pisze:No wiesz co?!Ty nie wypisuje tutaj takich rzeczy, bo zdemoralizujesz mlodziez! Jak tam mozna, jeszcze Cie bedzie wykorzystywal, a Ty bedziesz na to pozwalal! Wstyd! Swoja droga takie rzeczy moga sie dziac tylko w Warszawie!

Ach, dzieje sie Faetonie, dzieje :-D
Przyjedz, sam sie przekonasz - zapraszam :D

Faeton

Postautor: Faeton » 24.04.2005 21:58:38

soxguy pisze:
Faeton pisze:No wiesz co?!Ty nie wypisuje tutaj takich rzeczy, bo zdemoralizujesz mlodziez! Jak tam mozna, jeszcze Cie bedzie wykorzystywal, a Ty bedziesz na to pozwalal! Wstyd! Swoja droga takie rzeczy moga sie dziac tylko w Warszawie!

Ach, dzieje sie Faetonie, dzieje :-D
Przyjedz, sam sie przekonasz - zapraszam :D

Co Ty sobie myslisz? Ze ja to mam czas i ochote jezdzic po duzych mazowieckich wsiach? TO, ze tydzien temu odwiozlem tam chlopaka na lotnisko to nie oznacza, ze bede tam jezdzil zdradzac mojego Ciasteczka! Nic z tego do Chuja Pana! A Ty to sie lepiej wez za siebie, bo widze, ze z moralnoscia to u Ciebie nie jest za dobrze! Szefow balamucisz, pozwalasz sie gwlacic na kserokopiarce i jeszcze sie tym szczycisz! Ech, Panie Boze zmiluj sie nad tym nieszczesnym grzesznikiem! Bede sie za Ciebie modlil, zeby Pan Bog zeslal Ci ukojenie w tym Twoim hedonistycznym szalenstwie:P;)

soxguy

Postautor: soxguy » 24.04.2005 22:06:41

Faeton pisze:Co Ty sobie myslisz? Ze ja to mam czas i ochote jezdzic po duzych mazowieckich wsiach? TO, ze tydzien temu odwiozlem tam chlopaka na lotnisko to nie oznacza, ze bede tam jezdzil zdradzac mojego Ciasteczka! Nic z tego do Chuja Pana! A Ty to sie lepiej wez za siebie, bo widze, ze z moralnoscia to u Ciebie nie jest za dobrze! Szefow balamucisz, pozwalasz sie gwlacic na kserokopiarce i jeszcze sie tym szczycisz! Ech, Panie Boze zmiluj sie nad tym nieszczesnym grzesznikiem! Bede sie za Ciebie modlil, zeby Pan Bog zeslal Ci ukojenie w tym Twoim hedonistycznym szalenstwie:P;)

Z moralnoscia u mnie w porzadku, bo nieslychanie poprawnie sie
prowadze. :P
Wcale nie pisalem, kiedy bylo to zajscie z moim szefem. A bylo
daaaaaawno. Bardzo dawno, bo ja jestem prawie zupelnie grzeczny
od kilku ladnych lat. Zaproszenie bylo czysto towarzyskie. Nie moja
wina, ze na slowo "zapraszam" od razu slyszysz szelest rozpinanego
rozporka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 25.04.2005 08:48:15

[quote="Faeton"]
Szefow balamucisz, pozwalasz sie gwlacic na kserokopiarce i jeszcze sie tym szczycisz! /[quote]

Ehh.. Chciałbym, żeby i mnie ktoś obrobił na kserokopiarce. :) :D :twisted: :P
Obrazek

Faeton

Postautor: Faeton » 25.04.2005 15:38:27

soxguy pisze:Z moralnoscia u mnie w porzadku, bo nieslychanie poprawnie sie
prowadze. :P
Wcale nie pisalem, kiedy bylo to zajscie z moim szefem. A bylo
daaaaaawno. Bardzo dawno, bo ja jestem prawie zupelnie grzeczny
od kilku ladnych lat. Zaproszenie bylo czysto towarzyskie. Nie moja
wina, ze na slowo "zapraszam" od razu slyszysz szelest rozpinanego
rozporka :-D :-D :-D

Szelest to ja co najwyzej lisci slysze, bo jest wiosna i nowe, zieloniutkie pysznia sie do nas z brzozek, bukow, dabkow i innych takich drzewek! A w to Twoje dobre prowadzenie sie do ja srednio wierze! BO jak tu dac wiare jak wypisujesz takie rzeczy na tem forum? No jak? Poza tym jak po slowie zaproszenie towarzyskie pojawiaja sie slowa: szelest rozpinanago rozporka, to mam prawo weszyc podstep! No i zadnych glupich kmentarzy pod moim adresem niecnoto jedna, ja jestem z tych porzadnych, zeby nie powiedziec cnotliwych na sw. Czeslawa!

soxguy

Postautor: soxguy » 25.04.2005 18:05:21

Faeton pisze:

No i zadnych glupich kmentarzy pod moim adresem niecnoto jedna, ja jestem z tych porzadnych, zeby nie powiedziec cnotliwych na sw. Czeslawa!

Prawdziwa cnota, Faetonie, krytyk sie nie boi :D

Faeton

Postautor: Faeton » 25.04.2005 18:26:48

Alez zgadzam sie, tyle, ze ja tutaj nie zycze sobie GLUPICH KOMENTARZY, o krytyce nic nie wspominalem:P. A co ukradlem Ci mokasyny, czy tez ulubione trzewiki sportowe, zebys mnie krytykowal na Boga:P????

soxguy

Postautor: soxguy » 25.04.2005 19:08:07

Faeton pisze:Alez zgadzam sie, tyle, ze ja tutaj nie zycze sobie GLUPICH KOMENTARZY, o krytyce nic nie wspominalem:P. A co ukradlem Ci mokasyny, czy tez ulubione trzewiki sportowe, zebys mnie krytykowal na Boga:P????

A czy ja cie krytykuje? Gdziez bym smial! Na pewno tez nie mialbym
ci za zle kradziezy moich sneakersow - w koncu nic co ludzkie, nie
jest nam obce... :D Ale nic do tej pory nie pisales, ze cie buty kreca,
no, no, no... :P

Faeton

Postautor: Faeton » 25.04.2005 19:38:17

Buty kreca mnie tylko o tyle o ile sa ladne i wygodne, nadmienie jedynie, ze bardzo lubie swoje niebieskie Pumy i mam gdzies te cala antyglobalistyczna halastre postulujaca korzystanie z drewnianych chodakow...co nie oznacza, ze czuje dziwne podniecenie na widok pary nowych butow sportowych:P. ALe mnie jako milosnika meskich urokow obowiazuje nakaz akceptacji swoich wspolbraci w gejostwie, nawet jezeli kreca ich wyroby branzy sportowej, a konkretnie butki.......

Jednym slowem....masz moje blogoslawienstwo i mozesz byc pewny, ze nie wyszarpne CI Twoich butow, kiedy zobacze Cie, kiedy sie z nimi zabawiasz (Panie, oby mnie to nigdy nie spotkalo:P);).

Wróć do „1.5. Pozostałe”