Czy są tu chłopcy z Grudziądza?

Dyskusje najwyższej próby niepasujące do pozostałych działów.
GoodBoy

Postautor: GoodBoy » 05.02.2007 19:27:58

Nie nie załapałeś od razu. Gdybyś załapał to byś mi nie pisał głupiego postu z szukaniem w googlach i opisem miasta.

Dobra odpuszczam ci, bo tylko się coraz bardziej pogrążasz z każdym postem. Ponadto sprawa jest małej wagi, abym się tak mocno angażował w udowadnianie twojej kompromitacji przede wszystkim forumowiczom, bo nie tobie, bo ty to wiadomo, że będziesz stał teraz w zadziorności i opozycji do mnie i "zawsze miał racje".

Po prostu na przyszłość mniej "mądralowania", zwłaszcza w kwestiach, o których się ma niewelkie pojęcie i/lub zrozumienie. Wiem, że żyjemy w czasach bez autorytetów, gdzie "każdy jest najmądrzejszy" co szczególnie jest uwidocznione na forach internetowych, gdzie każdy szczeka jak może, co by udowadniać swoją "rację" nawet jak tej racji de facto nie ma, ale bez przesady...
Ostatnio zmieniony 05.02.2007 19:33:12 przez GoodBoy, łącznie zmieniany 2 razy.

zyraf

Postautor: zyraf » 05.02.2007 19:31:12

najlepszym rozwiązaniem bedzie jak pojedziecie do Grudziądza staniecie przed Ratuszem (lub tym podobne) i podacie sobie rączki stwierdzając " jakie to jest piękne miasto" :D

Awatar użytkownika
zaix
forumowy
forumowy

Postautor: zaix » 05.02.2007 19:41:34

GoodBoy pisze:Nie nie załapałeś od razu. Gdybyś załapał to byś mi nie pisał głupiego postu z szukaniem w googlach i opisem miasta.

Dobra odpuszczam ci, bo tylko się coraz bardziej pogrążasz z każdym postem. Ponadto sprawa jest małej wagi, abym się tak mocno angażował w udowadnianie twojej kompromitacji przede wszystkim forumowiczom, bo nie tobie, bo ty to wiadomo, że będziesz stał teraz w zadziorności i opozycji do mnie i "zawsze miał racje".

Po prostu na przyszłość mniej "mądralowania", zwłaszcza w kwestiach, o których się ma niewelkie pojęcie i/lub zrozumienie. Wiem, że żyjemy w czasach bez autorytetów, gdzie "każdy jest najmądrzejszy" co szczególnie jest uwidocznione na forach internetowych, gdzie każdy szczeka jak może, co by udowadniać swoją "rację" nawet jak tej racji de facto nie ma, ale bez przesady...

No najwięcej szczekasz ty.
RELAX TAKE IT EASY

GoodBoy

Postautor: GoodBoy » 05.02.2007 19:48:10

finito :P

Awatar użytkownika
grudziadzanin
gejątko
gejątko

Re: Czy są tu chłopcy z Grudziądza?

Postautor: grudziadzanin » 29.06.2017 19:59:30

Jest ktoś z Grudziadza chetny na spotkanie?albo zna ciekawe miejsce?

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 30.06.2017 22:23:54

tak w grudziadzu chyba z 3 albo 4 gejów mieszka, ale oczywiscie sami starzy......

seven_days

Postautor: seven_days » 01.07.2017 12:59:49

hehehe

Wróć do „1.5. Pozostałe”