Czy podoba wam się zwyczaj całowania kobiet w rękę?

Dyskusje najwyższej próby niepasujące do pozostałych działów.

Czy podoba wam się zwyczaj całowania kobiet w rękę?

Tak
20
32%
Nie
42
68%

Liczba głosów: 62

Awatar użytkownika
Keloj
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: Keloj » 07.05.2013 11:37:18

Zagłosowałem na ''nie''.
Skoro kobiety chcą równouprawnienia, to niech teraz mężczyzn całują np. w rękę. :P

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
gejowy
gejowy

Re: Czy podoba wam się zwyczaj całowania kobiet w rękę?

Postautor: Renly Baratheon » 28.04.2018 00:07:49

Fascynujące i ciekawe to jest, że całowanie po rękach kobiet i galilejskich pasibrzuchów to ostatnie relikty feudalizmu, które tak ciężko wykorzenić. W dzisiejszych czasach nikt już mężczyzn po rękach nie całuje, :( a przecież taki ładny Twink czy inny piękny mężczyzna z pewnością na to zasługuje. :gay: W końcu równouprawnienie powinno stać się faktem. :P Zastanawia mnie też kiedy definitywnie zaprzestano całować władców. :?:
Odpowiedź na tytułowe pytanie brzmi oczywiście: NIE.
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 28.04.2018 00:16:49

Dajcie spokój, ten zwyczaj jest obrzydliwy.
Pamiętam, gdy miałam 13 lat pocałował mnie w rękę jakiś dalszy krewny, taki wąsaty dziad z tłustymi strąkami na głowie. I to była dla mnie nowość, bo nikt w moim otoczeniu nie zachowywał się w ten sposób.
Pobiegłam do łazienki myć ręce. :P Historia funkcjonuje w rodzinie jako anegdota. :lol:
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Renly Baratheon
gejowy
gejowy

Postautor: Renly Baratheon » 28.04.2018 00:27:39

Miałem takiego Wuja co zawsze na powitanie i pożegnanie całował mnie w policzek. Mój kuzyn raz uciekł od tego Wuja bo go to brzydziło. :lol: :lol: :lol:
Chwała Amonowi Re
Niechaj będzie pochwalona Grota Antinousa zawsze chętna i Priap Hadriana wiecznie stojący

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 28.04.2018 00:38:38

O, tego też nie lubiłam i demonstracyjnie się wycierałam, gdy mnie te wszystkie ciotki całowały i paćkały szminkami.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
arn
młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Postautor: arn » 28.04.2018 21:56:51

Renly Baratheon pisze:Miałem takiego Wuja co zawsze na powitanie i pożegnanie całował mnie w policzek. Mój kuzyn raz uciekł od tego Wuja bo go to brzydziło. :lol: :lol: :lol:

Też mam takich wujków, którzy lubią każdego członka rodziny obcałowywać. Jeden ma wielkiego wąsa, którym zawsze smyra wszystkich po twarzy :P

Wróć do „1.5. Pozostałe”