Co było, a nie jest

Resztki po trollach i inne śmieci
Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 25.08.2005 19:08:30

# 8120: - Ja też tak chcę! - pomyślał Hebius.

19:30 Letni Festiwal Muzyczny
Informacje o audycji:

Koncert Celine Schenn – sopran i zespołu L’Arpegiata, dyr. Christina Pluchar na festiwalu George’a Enescu w Bukareszcie (8.09.2017)

Jerzy Fryderyk Haendel – arie i sinfonie z oper m.in. Rodelinda, Alcina, Rinaldo, Semele

Koncert zespołu La Reverdie z festiwalu w Granadzie (7.07.2018)

Włoskie anonimowe laudy i motety IX-XIIIw (m in O tu qui servas, Facciam laude a tutti, Sia laudato San Francesco, Sant’ agnese de Dio amata, Sante Marie Virgene, Anima benedecta, Diana stella

Autor: Ewa Szczecińska

Elendur

Postautor: Elendur » 25.08.2005 19:11:37

A to przy okazji jak będziemy zbierać na produkcje filmową gejowa :D

Kirke

Postautor: Kirke » 25.08.2005 19:12:32

A po co taca? Wszyscy wiedzą, że geje to obrzydliwie bogaci snobi, którzy biorą udział w różnego rodzaju... rozrywkach, z czystej nudy i przekory. :P

Elendur

Postautor: Elendur » 25.08.2005 19:13:58

No to najwidoczniej ja - jak w tym dowcipie "Tato jestem gejem..." - jestem biednym pedałem :)

Kirke

Postautor: Kirke » 02.09.2005 10:31:13

Enlil pisze:Ogłoszenie drobne:

Pytanie: czy system rang wam odpowiada. Poza tym prosiłbym o wymyślenie trzech nowych rang powyżej "wyjadaczy".... ranga "weteran" jest jakaś mało gejowska.... a potem już nic nie ma :D

Może super gej? :P E, wiem, jakoś mało orginalne... Gejlord? 8)

Kirke

Postautor: Kirke » 02.09.2005 10:33:32

Pytanie: czy system rang wam odpowiada. Poza tym prosiłbym o wymyślenie trzech nowych rang powyżej "wyjadaczy".... ranga "weteran" jest jakaś mało gejowska.... a potem już nic nie ma :D

Może super gej? :P E, wiem, jakoś mało orginalne... Gejlord? 8)

Enlil pisze:(lub parafrazując "PAX MIĘDZY NAMI LESBAMI, GEJUSAMI, TRANSAMI i BISEKSAMI" ;)

ECHEM! A co z biednymi, słodkimi, uroczymi fag-hag? :P

Awatar użytkownika
Weber
forumowy
forumowy

Postautor: Weber » 02.09.2005 10:53:58

Enlil pisze:Po konsultacji z rafikiem - tamat reklamujący stronę www z opowiadaniami o charakterze pedofilskim - został skasowany.

Dziękuję!

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 02.09.2005 10:54:36

Taki system rang jak jest teraz mi odpowiada. A jakie propozycje :?: Może coś z gwiazdami: młodsza gwiazda, gwiazda, starsza gwiazda, super gwiazda. Albo z VIP-ami: młodszy VIP, VIP, Starszy VIP, extra VIP. A ten weteran też może być na samy końcu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 02.09.2005 11:34:22

marcinekk pisze:Taki system rang jak jest teraz mi odpowiada.

Dziękuję :lol:

Jak to napisałem swego czasu (rozgoryczony strata kilku fajnych tematów):
hebius pisze: (...) przypuszczam, że już przy młodszym wyjadaczu czeka nas kolejna awaria serwera i FORUM wystartuje od nowa, wyzerowane, z czystym kontem.

Stąd system rang nie był dopracowany jak nalezy. Weteran faktycznie jest jakiś z innej bajki. Mozna by z powodzeniem zastąpić to gwiazdą i pokombinować jeszcze z przedziałami, przy których zmienia się rangi?

0-50 - praktykant
51-100 - młodszy gejowy
101-250 - gejowy
251-500 - starszy gejowy
501-1000 - młodszy wyjadacz
1001-1500 - wyjadacz
1501-2000 - starszy wyjadacz
2001-2500 - młodsza gwiazda
2501-3000 - gwiazda
3001- 3500 - starsza gwiazda

Aha - gejlord też jest fajny - ale to pasowałoby już na sam koniec forumowej kariery - zamiast weterana :)

Kirke

Postautor: Kirke » 02.09.2005 12:45:49

Ooo, patrzcie, Marcinekk nagle stał się gwiazdeczką... :D ciekawe, kto będzie pierwszym gejlordem :P

istar

Postautor: istar » 03.09.2005 13:09:57

Korzystając z tego tematu chciałbym poprosić wszystkich użytkowników tego forum o używanie w swoich postach wyłącznie domyślnego formatowania oraz małych liter. Używanie różnych kolorów czcionki oraz wielkości liter powinno być raczej zarezrwowane do podkreślenia pewnych fragmentów wypowiedzi, a nie do każdego postu. Co więcej takie "udziwnione" posty zmniejszają czytelność forum. Co innego jeśli chodzi o noty administracyjne.

Jest jeszcze jeden element który wpływa na czytelność, chodzi mi o umieszczanie dużych obrazków w sygnaturze (na dole każdego postu). Nie mam nic przeciwko, niemniej jednak apeluję o rozsądek i umieszczanie tam przede wszyskim niezbyt wysokich obrazków oraz rozsądnej ilości teksu.

Mam nadzieję, że zostanę właściwie zrozumiany. Mam przede wszystkim na uwadze czytelnmość i przejrzystość forum.

Awatar użytkownika
sat2
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: sat2 » 03.09.2005 13:38:58

SORRY...ALE NIE PODOBA MI SIĘ GWIAZDECZKA I GWIAZDA ORAZ SUPER GWIAZDA. TO TAKIE MOJE SKROMNE SPOSTRZEŻENIE.

Elendur

Postautor: Elendur » 03.09.2005 17:00:36

sat2 pisze:SORRY...ALE NIE PODOBA MI SIĘ GWIAZDECZKA I GWIAZDA ORAZ SUPER GWIAZDA. TO TAKIE MOJE SKROMNE SPOSTRZEŻENIE.

Proszę o konstruktywną krytykę - czyli z kontrpropozycjami :D

Awatar użytkownika
wirusx
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: wirusx » 03.09.2005 18:01:08

Gejlord jest fajny. Nie podoba mi się schowanie tysięcznego postu między 800 a 1200. Skoro jest wypunktowane 100, 500 to powinno być także tysiąc. Pewne liczby nie są tylko arytmetyką, mają także znaczenia dodatowe na skutek specyficznego funkcjonowania w danej kulturze, syboliczne, historyczne, metaforyczne itp, - trójca, tuzin, XX wiek, stulatek, tysiąc i jedna noc....
Jeśli można zmienić progi, to prosiłbym o wyakcentowanie tysiąca. Można?

Kirke

Postautor: Kirke » 03.09.2005 18:10:13

No to skoro zamieniliśmy ten topik w księgę życzeń i zażaleń to mnie nie podoba się wyjadacz, jakoś tak... mało gejowski. Tu trzeba czegoś z jajem, z wykopem. Gwiazdeczka, na przykład, jest fajna, Supergwiazda też (gejlorda nie skomentuję bo propozycja wyszła ode mnie :P ).

To co chłopaki (i dziewczyny, i cała reszta), burza mózgów? :D

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 03.09.2005 18:48:46

Kirke pisze:No to skoro zamieniliśmy ten topik w księgę życzeń i zażaleń to mnie nie podoba się wyjadacz, jakoś tak... mało gejowski. Tu trzeba czegoś z jajem, z wykopem. Gwiazdeczka, na przykład, jest fajna, Supergwiazda też (gejlorda nie skomentuję bo propozycja wyszła ode mnie :P ).

Mi się wyjadacz podoba. To jest dość takie nie typowe. I trochę humorystyczne. A gwiazdeczka i rangi powyżej też mi się podobają.
Natomiast, jeśli chodzi o te progi to dla mnie jest obojętne jak i gdzie będą. Nie przywiązuję takiej uwagi do rang oraz progów.
Obrazek

Awatar użytkownika
peck
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: peck » 03.09.2005 18:53:05

Kirke pisze:No to skoro zamieniliśmy ten topik w księgę życzeń i zażaleń to mnie nie podoba się wyjadacz, jakoś tak... mało gejowski. Tu trzeba czegoś z jajem, z wykopem. Gwiazdeczka, na przykład, jest fajna, Supergwiazda też (gejlorda nie skomentuję bo propozycja wyszła ode mnie :P ).

Wprawdzie jestem tylko praktykantem, ale pozwole sobie zuważyć, iż skoro przy rangach "gejowy" i "wyjadacz" jest podział na "młodszy", "normalny" i "starszy" to może warto byłoby to kontynuowac przy nastęnych rangach. Stąd pozwolę sobie zaproponować zamiast gwiazdeczki, gwiazdy i supergwiazdy odpowiednio: "młodszy gejmistrz", "gejmistrz" i "starszy gejmistrz". Gejlord jako najwyższa ranga jest bezkonkurencyjny :)

Kirke

Postautor: Kirke » 03.09.2005 19:03:27

peck pisze:Wprawdzie jestem tylko praktykantem, ale pozwole sobie zuważyć, iż skoro przy rangach "gejowy" i "wyjadacz" jest podział na "młodszy", "normalny" i "starszy" to może warto byłoby to kontynuowac przy nastęnych rangach. Stąd pozwolę sobie zaproponować zamiast gwiazdeczki, gwiazdy i supergwiazdy odpowiednio: "młodszy gejmistrz", "gejmistrz" i "starszy gejmistrz". Gejlord jako najwyższa ranga jest bezkonkurencyjny :)

Ooooooooo... podoba mi się ten gejmistrz! :D :D :D Jestem za!

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 03.09.2005 19:05:47

Kirke pisze:Ooooooooo... podoba mi się ten gejmistrz! :D :D :D Jestem za!

Mi tak samo się podoba. :D :)
Obrazek

istar

Postautor: istar » 03.09.2005 23:07:49

temat: ogłoszenia parafialne
Gejmistrze są pomysłem jak najbardziej trafionym. :D
A co do progów to mogę zaproponować taką regółę:

0 - x
x+1 - 2x
2x+1 - 3x
3x+1 - 5x
5x+1 - 8x
....

etc. zgodnie z tą samą zasadą.
Jeśli przyjąć x = 50 to progi będą wyglądać podobnie do tych co są teraz.

Wróć do „7.6. Wysypisko”