Czy w dziecinstwie mieliscie przygody na tle seksualnym ?

Resztki po trollach i inne śmieci
Awatar użytkownika
skrzatlesny77
gejątko
gejątko

Czy w dziecinstwie mieliscie przygody na tle seksualnym ?

Postautor: skrzatlesny77 » 29.07.2014 01:31:52

Witam. Chce sie podzielic z wami moja tajemnica choc juz dawno to bylo. Moze ktos mial podobnie lub inaczej ale tez cos w tym stylu ? A wiec jak mialem 11 lat to podgladalem na koloni starszych chlopakow i facetow ,wychowawcow a nawet ksiezy. No i sie doigralem. Zlapal mnie proboszcz. To juz bylo po kolacji wiec zabral mnie do swojego gabinetu i powiedzial chlopakom w pokoju ze dopiero jutro rano bede. Wiec siedzialem jak trusia zestresowany. Wypytywal dlaczego tak robie i dlaczego chlopcow podgladam a nie dziewczeta ? Probowalem cos krecic ale byl surowy i stanowczy ! Wiec powiedzial ze mnie jutro odsyla i zawiadomi rodzicow. Ale ryfa pomyslalem i blagalem go ! Zgodzil sie po 20 min pod warunkiem ze zrobie wszystko co mi kaze ! Balem sie ! A on zaprowadzil mnie do swojej sypialni i kazal mi sie rozebrac. Ciezko mi bylo ale mowil wyraznie ze powie! W iec sie rozebralem a on byl w lazience. Wrocil i patrzyl na mnie i zaowazylem ze mu stanol wiec troszke odetchnolem i pomyslalem nie bedzie zle. Podszedl i zapytal czy jestem pewien i ze moge sie jeszcze wycofac ? Nie zgodzilem sie i powiedzialem ze wszystko zrobie bez problemu. Usiadl kolomnie i dotykal mnie az dreszczy dostallem i stanol mi! Zawstydzilem sie ! Pochylil sie i wziol mi go do buzi i zaczol ssac i wlozyl mi palec wskazujacy do tylka ! Ale poczolem roskosz ! Za momet dostalem orgazmu az popuscilem moczu i kolowrotek mialem w glowie ! Spytal czy fajnie? Wyjol sobie piwo i dal troszke i sam reszte wypil. Potem powiedzial ze to wszystko ? Ja zdziwiony spytalem ze dlaczego ? A on ze co nby chce robic ? Wiec strzelilem ze to samo ksiedzu! A on ze napewno ? Podszedl i rozpiol sutanne i sterczal owlosiony wilgotny duzy kutas! Ja siedzialem a on podszedl i stojac wziol moja dlon i polozyl na nim i rozkazal zebym robil tak jak on mi ! Wiec trzepalem mu 2 rekoma a potem ssalem ! Strzelil mi tak ze sie krztusilem z 20 min ale polknolem wiekszosc ! Padl ale po chwili zaczol mnie calowac i ssac mi i lizac odbyt! Ale bylem szczesliwy i podniecony !! Dostalem znowu! A jemu stal i sie slinil ! Posmarowal go oliwka iwszedl we mnie ! Bol z roszkosza ! Potem zamieniajacy sie w sama przyjemnosc i dostalem znowu az mi pocieklo 1 raz w zyciu ! Strzelil mi w tylku i potem kazal wyssac zeby byl czysty ! I potem jeszcze raz w tylek mnie wziol i do ust spuscil mi sie ! Tak przez cala kolonie mialem i jak wrocilismy to 4 razy w tyg bylem u niego ! Nie zaluje a na dodatek ciesze sie ! W domu ojca nie mialem siostra sie juz wyprowadzila bo miala 20 lat wiec z dziadkiem i z mama zostalem. Proboszcz przeniusl sie do innej parafi i bylo do dupy. Moze ktos mial cos takiego ? Jesli tak to ja potem moge dokonczyc co bylo dalej ?

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 29.07.2014 02:05:27

Prowo.

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 29.07.2014 02:18:11

To może wsadź sobie te butelkę na plebani ? I idź trolluj gdzieś indziej.
Bo to śmieszne nie jest.
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
OPEL-GSI
R.I.P.
R.I.P.

Postautor: OPEL-GSI » 29.07.2014 04:33:13

A mnie porwali kosmici, we wczesnym dzieciństwie i zrobili ze mnie geja, podglądałem już facetów odkąd pamiętam. Jak odkryłem, że jestem pedałem i co to jest, bardzo się smuciłem :( Teraz się ciesze :buja: , że to zrobili, brawa dla nich :brawo:
Monogamista i faszysta.
Dżihad po niemiecku https://www.youtube.com/watch?v=YoHXZYAEBgI

Fringe

Postautor: Fringe » 29.07.2014 07:37:21

Obrazek

Awatar użytkownika
Mazemi
gwiazda północy
gwiazda północy

Postautor: Mazemi » 29.07.2014 07:53:01

W dzieciństwie byłem kosmitą, w przebraniu proboszcza porwałem Kusschena i przerobiłem go na geja.
Ostatnio zmieniony 29.07.2014 08:25:30 przez Mazemi, łącznie zmieniany 1 raz.
kotek91 pisze:Mazemi-jeśli chodzi o mnie to ja mam zawsze swoje zdanie bo jestem dowartościowany i ludzie w pracy i znajomi mnie lubią.Natomiast Ty w pracy jak i na forum jesteś tylko pionkiem ,także twoje zdanie się nie liczy..... 8)

Awatar użytkownika
OPEL-GSI
R.I.P.
R.I.P.

Postautor: OPEL-GSI » 29.07.2014 08:12:19

Och TY.
A w dzieciństwie byłem dziewczynką, hmmm tylko nie pamiętam, w którym wcieleniu ??
Monogamista i faszysta.

Dżihad po niemiecku https://www.youtube.com/watch?v=YoHXZYAEBgI

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 29.07.2014 09:17:12

Z jakiej byli planety?
Według jednej z teorii spiskowych dziś na świecie żyje 29 ras kosmitów z czego wieksza cześć jest wrogo nastawiona do ziemian :(
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 29.07.2014 11:26:03

Na ten moment zamykam temat i przenoszę do "Wysypiska". Jeśli są jakieś uwagi lub wyjaśnienia, proszę o nie w "Uwagach do (i od)...".

Wróć do „7.6. Wysypisko”