Bifobia, czyli lęk przed biseksualizmem

Akceptacja, samoakceptacja, wychodzenie z szafy, outing, walka o prawa osób nieheteroseksualnych, ruch LGBT.
Awatar użytkownika
ymreth
gejątko
gejątko

Postautor: ymreth » 27.07.2014 23:46:53

Z tego co widzę to odkopuję dość stary wątek, ale co tam...

W każdym razie, przewertowałem sobie parę stron w tym oraz w innym temacie i czegoś tutaj nie rozumiem - skąd tutaj taka niechęć wobec biseksualistów? Śmierdzi mi to mocno mentalnością Kalego. :P

usuniety_nr1

Postautor: usuniety_nr1 » 27.07.2014 23:54:50

pewnie dlatego, że( nie powołując się na żadne badania) większość biseksów jest strasznymi homofobami, tzw spoza środowiska

pomijając, że wielu pewnie to kryptopedały, którzy próbują żyć" normalnie"

Awatar użytkownika
regis_godefroy
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: regis_godefroy » 28.07.2014 08:19:59

jezus_chytrus pisze:pewnie dlatego, że( nie powołując się na żadne badania) większość biseksów jest strasznymi homofobami

No właśnie, może jednak powołaj się na jakieś badania? Czy czasem mówiąc biseksi w poprzednim zdaniu nie miałeś na myśli "geje, którzy w życiu publicznym nie są wyoutowani i są często homofobami, a na portalach branżowych nazywają siebie biseksami, bo łatwiej im to przechodzi przez gardło".

Dla mnie taki człowiek dalej jest gejem - nie liczą się deklaracje, ale stan faktyczny. Natomiast większości biseksów tutaj wierzę, że nimi są i faktycznie są w stanie stworzyć pełnowartościowy związek z kobietą i mężczyzną. Nie widzę powodów, dlaczego mieliby tutaj kłamać.

Awatar użytkownika
vanilla_riba_boi
gejlord
gejlord

Postautor: vanilla_riba_boi » 28.07.2014 15:59:49

Dla mnie taki człowiek dalej jest gejem - nie liczą się deklaracje, ale stan faktyczny.

Ale jak ustalić stan faktyczny? Badać wielkość jądra INAH3? W tej kwestii można opierać się tylko na deklaracjach. :PPPP

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 28.07.2014 18:34:38

regis_godefroy pisze:
jezus_chytrus pisze:pewnie dlatego, że( nie powołując się na żadne badania) większość biseksów jest strasznymi homofobami

No właśnie, może jednak powołaj się na jakieś badania? Czy czasem mówiąc biseksi w poprzednim zdaniu nie miałeś na myśli "geje, którzy w życiu publicznym nie są wyoutowani i są często homofobami, a na portalach branżowych nazywają siebie biseksami, bo łatwiej im to przechodzi przez gardło".

Dla mnie taki człowiek dalej jest gejem - nie liczą się deklaracje, ale stan faktyczny. Natomiast większości biseksów tutaj wierzę, że nimi są i faktycznie są w stanie stworzyć pełnowartościowy związek z kobietą i mężczyzną. Nie widzę powodów, dlaczego mieliby tutaj kłamać.

No to jak to się dzieje, że większości biseksów (tych prawdziwych) łatwiej przychodzi tworzenie związku z kobietą niż z drugim mężczyzną? To chyba jednak bardzo wygodne, mieć taki wybór.

Awatar użytkownika
avtoritet21
gejowy
gejowy

Postautor: avtoritet21 » 28.07.2014 19:06:30

Podajcie przynajmniej jakieś rzeczywiste liczby, statystyki, tak dla własnego w sumie dobra, żeby zaprzeczyć... no wiecie czemu, nie chcę obrażać nikogo, ale sami sobie laurkę wystawiacie.

Tak wiele już osób tutaj zostało zdradzonych przez swoich chłopaków, gejów. Wciąż to jednak biseksi legendarnie zdradzają i odchodzą do kobiet.

W sumie już mi się nie chce machać szabelką po raz kolejny. Inteligencję ciężko nabyć w takim wieku.

POZDRAWIAM

PS. To już personalnie, do okwipa, ale o całości "problemu". Jestem biseksem (tym chyba prawdziwym, ale nie wiem co o tej prawdziwości ma świadczyć) i nigdy nie przyszło by mi do głowy, żeby coś "wybierać". Jeśli z kimś jestem, to robię wszystko, żeby tworzyć z tą osobą związek, bez względu na resztę, na wygodę i na zdanie innych. Jebie mnie to... Jeśli będę kogoś kochał, a ten ktoś pokocha mnie, to stworzę związek z dziewczyną, chłopakiem, transwestytą na etapie przejściowym, hermafrodytą czy kimkolwiek innym. Kropka.

Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Postautor: Walpurg » 28.07.2014 19:27:10

Nie przejmuj się, zazdrość przez nich przemawia i tyle!
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)

aniolek.pl

Postautor: aniolek.pl » 28.07.2014 19:28:20

ostatnio jeden biseks proponował mi bym go dymał, a jego laska będzie go po ryju napierdalała

dlaczego o tym piszę? bo jestem 100% homo, facet gdy grzecznie, no może grzecznie, ale zdecydowanie odmówiłem mówiąc mu żem gej, zbluzgał mnie i wyzwał od pedałów, tak na marginesie, odpowiedziałem by kupił swej babie takiego chuja z paskami co się przyczepia tam gdzie pipka jest i by go dymała na pieska, a przy okazji trzepała jego łbem o podłogę

Awatar użytkownika
kaylan
starszy gejowy
starszy gejowy

Postautor: kaylan » 28.07.2014 19:48:23

avtoritet21 ma rację, nie wiem czy mam sobie w jakimś schowku wkleić gotowce z odpowiedzią na te durne tezy ale już naprawdę wałkowanie po raz setny, w ten sam sposób, jednego tematu jest meczące :? , tu jest kilka wypowiedzi ignorantów i polemika innych forumowiczów http://forum.gejowo.pl/viewtopic.php?t=7880&postdays=0&postorder=asc&start=8860 sobie możesz poczytać i się odnieść jakoś dalej.

aniolek.pl

Postautor: aniolek.pl » 28.07.2014 20:01:07

hallo hallo, ale ten durny temat założył główny biseks gejowa dziki dzik, dziki dzik który chełpił się swą biseksualnością, niedwuznacznie przedstawiając swe pociągi do obu narządów jako jako lepsze od pedalskich
pamięć to ja mam dobrą jeszcze

Awatar użytkownika
Radek26
R.I.P.
R.I.P.

Postautor: Radek26 » 28.07.2014 20:05:16

Drogi avtoritet21 to jest Twoje życie. Uważam, że Twój wybór jak i droga jaką obierzesz w życiu, będzie sprawiała Tobie dużo radości i będziesz z niej zadowolony. Z kim stworzysz związek to jest tylko i wyłączenie Twoja decyzja. Podejmij taki wybór by był zgodny z Twoją osobą i byś żyj jak Ty chcesz a nie inne osoby.
aniolek.pl :lol: Jakie Ty masz piękne te swoje opowieści. :P

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 29.07.2014 00:27:42

aniolek.pl pisze:hallo hallo, ale ten durny temat założył główny biseks gejowa dziki dzik, dziki dzik który chełpił się swą biseksualnością, niedwuznacznie przedstawiając swe pociągi do obu narządów jako jako lepsze od pedalskich
pamięć to ja mam dobrą jeszcze

Nie no, akurat dzika jako użytkownika forum poważałem i poważam nadal, również mimo chełpienia się swoją dwustronnością, ale wynika to też z tego, że nie reagował jak pasażerka autobusu uszczypnięta znienacka w dupsko na jakąkolwiek uwagę dotyczącą zachowań popularnych wśród osób bi (przepraszam, Bi).

Awatar użytkownika
avtoritet21
gejowy
gejowy

Postautor: avtoritet21 » 29.07.2014 01:49:09

Radek26 pisze:Drogi avtoritet21 to jest Twoje życie. Uważam, że Twój wybór jak i droga jaką obierzesz w życiu, będzie sprawiała Tobie dużo radości i będziesz z niej zadowolony. Z kim stworzysz związek to jest tylko i wyłączenie Twoja decyzja. Podejmij taki wybór by był zgodny z Twoją osobą i byś żyj jak Ty chcesz a nie inne osoby.
aniolek.pl :lol: Jakie Ty masz piękne te swoje opowieści. :P

To ja poprowadzę za rączkę, chociaż jednego użytkownika może do celu doprowadzę. Pytanie numero uno, czy wybrałeś swoją homoseksualność? Pytanie numero dou, czy zdradzasz swoich partnerów (z wyboru), o ile takowego posiadasz/posiadałeś?

PS. Teraz mi do głowy wpadło, jak wiele razy tutaj słyszałem o oddzielaniu przyjaciół od matołów, w momencie naszego CO przed nimi. Czy to jest podobny właśnie moment i zaliczyć mam Was do drugiej grupy. Poniekąd racja, więc dzięki wszystkim... chyba po prostu NORMALNYM za odpowiednie komentarze, jesteście spoczi, dzięki :)

Awatar użytkownika
OPEL-GSI
R.I.P.
R.I.P.

Postautor: OPEL-GSI » 29.07.2014 05:12:28

Tak jakoś prawie mi nie przeszkadza, jednak trochę mnie przerażają tacy niedorobieni homo. :D

Choć żyję, tak jakby z Ex-Krypto-Ciotą.
Monogamista i faszysta.
Dżihad po niemiecku https://www.youtube.com/watch?v=YoHXZYAEBgI

Awatar użytkownika
Radek26
R.I.P.
R.I.P.

Postautor: Radek26 » 29.07.2014 05:20:49

avtoritet21 Już odpisuję:
A.D.1: Nie nie wybierałem sobie,
A.D.2: Obecnie nie posiadam nikogo, a jakbym posiadał to wiesz ciężko jest powiedzieć co by człowiek zrobił w przyszłości, mam nadzieję, że bym nie zdradził.

Awatar użytkownika
physicus
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: physicus » 29.07.2014 10:13:01

okwip1 pisze:No to jak to się dzieje, że większości biseksów (tych prawdziwych) łatwiej przychodzi tworzenie związku z kobietą niż z drugim mężczyzną?

A jak to się dzieje, że większość homoseksualistów (tych prawdziwych) to przegięte cioty z nadgarstkiem wymagającym interwencji ortopedy?

Awatar użytkownika
mpp
Moderator
Moderator

Postautor: mpp » 29.07.2014 10:44:16

Kus, a to nie jest tak, że każdy z nas był kiedyś kryptociotą? Od urodzenia latałeś za chłopcami, a pierwsze zdanie, jakie wypowiedziałeś brzmiało "Mamusiu, jestem gejem"?

Stwierdzenie, że biseksualizm prawie Ci nie przeszkadza, ale przerażają Cię niedorobieni homo brzmi trochę, jak nie mam nic przeciwko murzynom, ale najchętniej bym ich tak profilaktycznie wszystkich wywiózł na Mauritius :dokitu: . Niefajnie się czyta takie rzeczy tutaj.

Okwip1, (1) a kto to jest prawdziwy biseks, (2) ilu znasz prawdziwych biseksów, którzy utworzyli związki z kobietami, a ilu z mężczyznami, (3) nawet jeżeli Twoje twierdzenie jest prawdziwe - to co z tego? Czy jest to jakiś problem?
Proszę pospieszyć z przesiadaniem.

Awatar użytkownika
avtoritet21
gejowy
gejowy

Postautor: avtoritet21 » 29.07.2014 11:19:58

Radek26 pisze:avtoritet21 Już odpisuję:
A.D.1: Nie nie wybierałem sobie,
A.D.2: Obecnie nie posiadam nikogo, a jakbym posiadał to wiesz ciężko jest powiedzieć co by człowiek zrobił w przyszłości, mam nadzieję, że bym nie zdradził.

Więc odpowiedziałeś sobie na problemy poruszane tutaj, sam nie wykluczyłeś zdrady, no ale...

Kończę, nie lubię bardzo hipokryzji.

Awatar użytkownika
palsecam
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: palsecam » 29.07.2014 11:22:28

physicus pisze:
okwip1 pisze:No to jak to się dzieje, że większości biseksów (tych prawdziwych) łatwiej przychodzi tworzenie związku z kobietą niż z drugim mężczyzną?

A jak to się dzieje, że większość homoseksualistów (tych prawdziwych) to przegięte cioty z nadgarstkiem wymagającym interwencji ortopedy?

Pięknie, jak Kalemu zwrócić uwagę, to źle, ale jak Kali zwracać uwagę, to super :ok:

@up, prawdziwy biseks tzn. taki, który naprawdę czuje pociąg do obu płci, a nie jest po prostu żonatą gejówką (jak wielu deklaratywnych biseksów). A dlaczego uważam, że częściej wybierają związek z kobietą? Bo to łatwiejsze, chłopaków ruchać, ale związki tworzyć ładne i z atestami katolickimi.

Awatar użytkownika
Radek26
R.I.P.
R.I.P.

Postautor: Radek26 » 29.07.2014 11:40:04

avtoritet21 Wiesz nie wiem co mnie spotka w życiu. To muszę zakładać różne opcje. Nie mogę powiedzieć, że tego nie zrobię bo nie wiem co czeka mnie w życiu. Branie pod uwagę nawet tego założenia, chyba nie zaszkodzi ??

Wróć do „1.3. Akceptacja, coming-out i ruch LGBT”