PORADNIE i pomoc psychologiczna

Akceptacja, samoakceptacja, wychodzenie z szafy, outing, walka o prawa osób nieheteroseksualnych, ruch LGBT.
Awatar użytkownika
Dinka
gejątko
gejątko

PORADNIE i pomoc psychologiczna

Postautor: Dinka » 28.12.2017 12:37:52

heyka,
zakładam nowy wątek bo nie umiem znaleźć czy coś takiego jest.
Trafiłam tu do was z mega problemem (szczegóły w powitalni), który po prostu zaraz zabije mnie i moje dziecko. Naprawdę czuję że mi się świat zawalił i potrzebuje pomocy. Forum jest fajne i mega pomocne ale poszło to jednak za daleko, żebym umiała sobie z tym sama poradzić. Zadzwoniłam na telefon zaufania, tam mi troche rozjaśniono sprawę ale potrzebuje specjalisty. Very Very pilnie :(

Potrzebuje psychologa sprawdzonego i dobrego, który nie zleje tematu ale tez będzie rozumiał o co chodzi. Wiadomo, że każdy ma swoje jakieś specjalizacje, poglądy i doświadczenia.

Myślę że wielu osobom czasem potrzeba terapii, rozmowy czy czegoś podobnego. Moze jeden taki wątek, w którym podzielimy się opiniami/doświadczeniami?

Ja aktualnie szukam bardzo pilnie specjalisty z Krakowa. Ew z Wrocławia (bywam na weekendy, za 3miesiące przeprowadzam się na stałe)

Awatar użytkownika
zlociutki
supernowa
supernowa

Re: PORADNIE i pomoc psychologiczna

Postautor: zlociutki » 28.12.2017 15:48:17

To jak za 3 miesiące przeprowadzisz się na stałe, to raczej szukałbym we Wrocławiu, żeby nie przerywać nagle procesu. Oczywiście na ten moment możesz poszukać kogoś w ramach interwencji kryzysowej czy też doradztwa.

Wrocław: zdecydowanie Małgorzata Osipczuk http://www.it-self.pl/ to tak na szybko. Później pewnie wrzucę jeszcze jakieś propozycje z Wrocławia i może kogoś z Krakowa.

Wróć do „1.3. Akceptacja, coming-out i ruch LGBT”