Czego się boicie / baliście w kontekście ujawnienia się ??

Akceptacja, samoakceptacja, wychodzenie z szafy, outing, walka o prawa osób nieheteroseksualnych, ruch LGBT.
Awatar użytkownika
SonGoku
gejowy
gejowy

Re: Czego się boicie / baliście w kontekście ujawnienia się ??

Postautor: SonGoku » 05.05.2018 17:59:27

Molly i Walpurg mają rację, nie poddawaj się i rób wszystko, żeby w przyszłości móc się od takich ludzi odciąć!

Awatar użytkownika
Leo
gejlord
gejlord

Postautor: Leo » 05.05.2018 18:08:16

Życie jest po to, aby być w nim szczęśliwym. Wszystko zalezy od Ciebie. Walcz o to, by wyjść teraz jak najlepiej i tak jak piszą, zadbaj o usamodzielnienie sie. Czyli edukacja, potem praca...

Sam widziałem kiedyś wszystko w czarnych barwach... Zmieniło się i jestem w miarę szczęśliwy.

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 05.05.2018 18:09:53

Może spróbuj dowiedzieć się, co matka powiedziała w szkole?
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Imbryk
forumowy
forumowy

Postautor: Imbryk » 06.05.2018 01:25:49

Skrócony scenariusz zdarzeń po tym jak wykorzystujesz jedyną w życiu szansę żeby się go pozbyć:
1) Jesteś martwy, a w zależności od sposobu w jaki zdezerterowałeś możesz sprawić kłopoty komuś żywemu.
2) Twoja rodzina w ramach żałoby szuka winnego i znajduje "złe LGBT", które doprowadziło ich syna do załamania nerwowego, więc ich nastawienie zmienia się ze złego na gorsze.
3) Media (poza branżowymi = mały rozgłos) nie wykazują zainteresowania, bo jesteś:
- 3-ci z kolei
- pełnoletni, więc nie wywrzesz rozczulającego efektu jak poprzednicy [*]
4) Gdyby jednak pojawiła się jakaś wzmianka, to nasi homofobiczni współobywatele ucieszą się, że mają okazję pluć jadem.

Wniosek: Przeczekaj i nie daj się zwariować :przytul:

Awatar użytkownika
w300
gejlord
gejlord

Postautor: w300 » 06.05.2018 11:48:35

Sa juz w sprzedażny rewaluacyjne tabletki

Przestan byc gejem!!
za 180 zl nabedziesz rewelacyjne pigolki ktore w 3 miesiace sprawia ze przestaniesz byc gejem.

Poczytaj co powiedzieli inni byli geje.

Marcin 23 lata Oława
"tak bylem gejem, pobito mnie kilka razy, raz mialem obawy , ze zarazilem sie AIDS, jednak dzieki promocyjnej cenie 180 zl za miesiac brania rewelacyjnych tabletek na gejow po miesiacach sie wyleczylem, dzis juz mnie nikt nie bije za bycie gejem"

Stefan 21 lat Olsztyn" Ciezko to przezylem jak bylem gejem, rodzice wyrzekli sie mnie , ludzie pluli na mnie jak wieczorwem nie bylem skopany czulem sie szczesliwy, lecz dzieki pigolkom na gejow sie wyleczylem i teraz nikt mnie nie kopie a rodzice znow przyjeli mnie do domu.

To tylko mala czesc szczesciarzy co wyleczyli sie z gejowstwa.

Ty tez mozesz przestac byc gejem za jedyne 180 zl za kuracje miesieczna , po 3 miesiacach masz 86<5 procent pewnosci , ze przestaniesz byc gejem.
Dyskretna wysylka lekow homeopatycznych naswietlanych zdjeciem Jackowskiego i Kaszpirowskiego , fazami ksiezyca, promieniowaniem slonecznym.

180 zl przez 3 miesiace zmieni Twe zycie na niebycie gejem.
Obrazek

Wróć do „1.3. Akceptacja, coming-out i ruch LGBT”