Polska paradująca

Akceptacja, samoakceptacja, wychodzenie z szafy, outing, walka o prawa osób nieheteroseksualnych, ruch LGBT.
Awatar użytkownika
Walpurg
wielki miś Gejowa
wielki miś Gejowa
Kontakt:

Re: Polska paradująca

Postautor: Walpurg » 14.09.2018 22:49:09

Wszędzie straszą, a jak przyjdzie co do czego, pokrzyczą, pokrzyczą, dadzą się spisać, nagrają filmik komórką do wieczornej masturbacji i sobie idą. Ja bym się bał tylko, co będzie w Białymstoku, choć akurat ONR ma tam ciachowatego szefa :P ( https://www.youtube.com/watch?v=8XzlGn3oKLY )
No ale jak nauczyła nas ciocia Lelita Petit: każdy chłopiec / ma ochotę / z narodowcem / stracić cnotę :P
Bądźmy pasywni, ale nie bądźmy bierni! (Bartosz Żurawiecki, Nie byłeś na Paradzie? Nie idę z Tobą do łóżka!, "Replika" nr 50, 07/08 2014, s. 11.)

Awatar użytkownika
żmij
puer aeternus
puer aeternus
Kontakt:

Postautor: żmij » 14.09.2018 22:52:41

Akurat opcja polityczna prezydenta ma tutaj chyba niewielkie znaczenie (zresztą PO taka postępowa znowu nie jest; choć w przypadku tej partii akurat sporo zależy od regionu). W Rzeszowie było ostro, w Częstochowie też. W Lublinie jest sporo nacjozjebów, z pięknym Marianem na czele. Pamiętajcie o tym.

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 15.09.2018 16:37:27

Pooglądałem sobie trochę marszujący Szczecin. Całkiem sporo osób się pojawiło, kilka w prowokacyjnych koszulkach z tęczowym orłem :D
Z forumowiczów bez problemu wypatrzyłem Kawę :ok:
    Hej! hej! mołodyciu ty hoża,
    Luli, luli, piękna królewno!
    Przyjdzie hrabia bogaty zza morza, hej!
    Utuli, utuli, na pewno, hej!

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 15.09.2018 16:45:41

:spoko:
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

Awatar użytkownika
Kawa
Arcybiszkopt
Arcybiszkopt

Postautor: Kawa » 15.09.2018 23:56:07

No, jestem!
Przypadek sprawił, że już w drodze ze Słupska spotkałem dwie osoby jadące na Marsz. A było to tak: w połowie drogi z pociągu trzeba było przesiąść się do zastępczych autobusów. I gdy wysiadałem w Świdwinie (obwieszony przypinkami), wypatrzyli mnie dziewczyna i chłopak - i powiedzieli, że oni też na Marsz. Jak się okazało - oboje tęczowi, dziewczyna z Tolerado. No to dalej jechaliśmy razem. Á propos Razem - podobała im się tęczowa przypinka z logo Razem na tęczowym tle. ;)
W samym Szczecinie na kilka godzin się z nimi rozstałem, bo umówiłem się z Regyskym i mpp. Pogadaliśmy trochę, poszydziliśmy z wiary katolickiej i poznieważaliśmy prezydenta i naród polski, po czym Forumowicze zaprowadzili mnie na punkt startowy Marszu. (Ale sami nie dołączyli! :nonono: )
Na miejscu spotkanie z miejscowymi Razemkami, flagi, ulotki, agitacja... Na starcie było ok. 2-3 tysiące osób, potem jeszcze dołączali. Spotkałem znowu moich znajomych z podróży. Główną wodzirejką była Charlotte - z urodzenia szczecinianka. Byli też Idziakowie-Sępkowscy.
Przyjazna policja, narodowców garstka tu, garstka tam... Gdzieś nam pokazywali fucki, gdzieś trzymali transparent "Deus-coś-tam". Gdzieś na bloku wywiesili dziesięciometrowy baner "zakaz pedałowania". Wlepy z podobnymi zakazami ponaklejali wcześniej w sąsiedztwie punktu startowego Marszu, sam je na dwie godziny przed rozpoczęciem imprezy własnoręcznie zrywałem - mpp i Regy świadkami. Gdy w Marszu szedłem później tą samą trasą, ocalałe wlepy były już zaklejone tęczowymi naklejkami. Ale były też poważniejsze starcia (sam ich nie widziałem): na pikniku przed Marszem naziole rozlali śmierdzącą substancję, a potem nawet rzucali butelkami - tu policja wkroczyła w pełnych zbrojach. Na koniec Marszu organizatorzy utworzyli szpaler i nie chcieli nas wypuszczać - obawiali się kolejnych starć, ale już nic więcej się nie działo. Pewien niesmak wzbudziły jedynie apele organizatorów, by odchodząc z Marszu w trosce o swe bezpieczeństwo nie eksponować tęczowych emblematów - tu przypomniała mi się Molly, która gdy tylko usłyszała, że w okolicy naziole łapią, to w pozie bojowej wystawiła tęczowe przypinki na front.

Cały i zdrowy z moimi nowymi znajomymi dotarłem na pociąg do Trójmiasta.
Ceterum censeo konserwa winna być zniszczona!

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 16.09.2018 00:00:21

Akurat nie trzeba nazioli żeby coś się wydarzyło po zobaczeniu tęczowych emblematów. Pozdrawiam panie emerytki :mrgreen:
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 16.09.2018 00:24:21

Coś Ci zrobiły emerytki?
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 16.09.2018 00:27:26

Pisałem kiedyś o tym. Panie emerytki zaatakowały mnie słownie w tramwaju. Choć bardziej się nabijały, że jestem zboczony jak mnie wyzywały.
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp

Postautor: Hebius » 16.09.2018 00:28:33

Ciekawe, czy Renly był na szczecińskim marszu.
    Hej! hej! mołodyciu ty hoża,
    Luli, luli, piękna królewno!
    Przyjdzie hrabia bogaty zza morza, hej!
    Utuli, utuli, na pewno, hej!

Awatar użytkownika
jazzik
gejlord
gejlord

Postautor: jazzik » 16.09.2018 00:34:44

Nathi pisze:Pisałem kiedyś o tym. Panie emerytki zaatakowały mnie słownie w tramwaju. Choć bardziej się nabijały, że jestem zboczony jak mnie wyzywały.

Coś w ten deseń to i mnie spotkało, w zasadzie to mnie obsiadły całym stadem, jakie chamstwo.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Czartogromski
gejlord
gejlord

Postautor: Czartogromski » 16.09.2018 10:21:32

Obrazek
:lol:
Znośność bytu jest nielekka
Czartogromskie Czytanki 2.0
La Dolce Fiamma
Obrazek

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 16.09.2018 14:38:37

Dopiero wyciągnąłem relikwię ze skrzynki. Dziękuję bardzo :D

Stwierdzenie że i ja pojawię się na lubelskim marszu to chyba formalność :lol: Znając klimat miasta, ja bym tam lubelskich nacjozjebów nie przeceniał. Są mocni w gębach.

Awatar użytkownika
Dorian_Gray
Lord of the Twinks
Lord of the Twinks

Postautor: Dorian_Gray » 17.09.2018 21:24:28

ooo, to może jakieś ukraińskie twinki studiujące w Lublinie się pojawią …
Český je hezký!

Wróć do „1.3. Akceptacja, coming-out i ruch LGBT”