Zasady usuwania konta z forum

Przeczytaj, zanim coś napiszesz! - - - - - Informacje dla NOWYCH użytkowników!
Regulamin forum
Informacja dla nowych użytkowników

Od momentu rejestracji każdy nowy użytkownik ma możliwość pisania postów na forum. Pierwsze pięć postów zostanie opublikowanych jednak dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora, dlatego poczekaj z dublowaniem pisanych przez siebie postów do momentu zaakceptowania ich.

Jako nowy użytkownik forum możesz założyć swój temat jedynie w dziale "Przywitaj się" oraz "Ankiety, badania, sondy". Odpowiadać możesz w każdym otwartym do dyskusji temacie. Nowy użytkownik nie ma możliwości zakładania ankiet i głosowania w ankietach na forum.

Po pięciu napisanych i zatwierdzonych postach zyskujesz pełne prawo do samodzielnego publikowania swoich odpowiedzi oraz zakładania własnych tematów i ankiet. Ponadto dostajesz możliwość przeglądania profili innych użytkowników oraz wysyłania i odbierania wiadomości prywatnych (PW). Możesz też ustawić awatar oraz podpis (zasady znajdziesz w Regulaminie).
Awatar użytkownika
Hebius
jaszczomp
jaszczomp
Posty: 35733
Rejestracja: 04.05.2004 14:26:51
Lokalizacja: Kętrzyn

Zasady usuwania konta z forum

Postautor: Hebius » 19.04.2010 20:22:58

Każdy ma prawo usunąć swoje konto z forum.
Z powodów technicznych użytkownik nie może zrobić tego osobiście, dlatego administracja wyręczy go w tym zbożnym dziele. Wystarczy tylko wyrazić publiczną prośbę o skasowanie forumowego konta w temacie Uwagi do (i od) administracji.

Administracja w ciągu 5 dni postara się o spełnienie tej prośby. Tej i tylko tej. Usuwanie razem z kontem wszystkich postów nie wchodzi w rachubę, więc o to nie ma nawet co się ubiegać.
Ostatnio zmieniony 14.11.2016 16:43:46 przez Hebius, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uaktualnienie w związku z modernizacją forum

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość